Ką manote apie vegetarus?

Dienos anekdotas

Pokalbių laidoje vedėjas klausia sveikatos ministrės:
- Kaip manote, ar Mėnulyje yra gyvybė?
Ministrė:
- Žinoma, ten viršuje juk kiekvieną vakarą dega šviesa.

Komentaras

kaip čia taip gaunas.:„Jūs man paaiškinkit. Tai Tutkus išsireikalavo, kad jį atleistų? Taip išeina. Nu ir būdą surado, kaip atleisti. O tai tuo pačiu būdu negalima atleisti ir Vaičiūno?"

Skaityti komentarus (9)
Nuotr. Modestos MEŠKĖS
Trečiadienį, rugpjūčio 10 dieną,  naujienų portale delfi.lt rubrikoje ,,DELFI stilius“ pasirodė publikacija apie Anykščių turgų – žurnalistė Kristina Solomnikova rašo, jog apie mūsų rajono centro  turgų kalbos sklinda po visą Lietuvą.
,,Turguje DELFI Stilius apsilankė trečiadienio rytą, tad prekeivių čia buvo kiek mažiau nei piko metu – savaitgalį. Paprastą dieną turgavietėje galima išvysti maždaug tris dešimtis palapinių, kuriose pirkėjų laukia gausus moteriškų, vyriškų ir vaikiškų dėvėtų drabužių asortimentas.“ – rašo portalas. „Būna, surizikuoji prekiauti paltais, kailinukais, kokybiškais batais – juos perki brangiai, bet dar brangiau parduodi. Esu pardavusi geros būkles kailinius už 300 eurų. Kažkada ir pati pirkau naujus kailinukus, dar prie lito, per išpardavimą, už 3 tūkst. litų! O neseniai turguje radau ne ką prasčiau atrodančius audinės kailinius už 150 eurų“, – pasakojo Anykščių turgaus prekeivė Jolanta, pakalbinta portalo žurnalistė, -  „Dauguma turgaus prekeivių tik šį darbą ir teturi. Tiesą sakant, pati mečiau gerai apmokamą darbą personalo vadybos srityje ir ieškau naujo. Prekyba dėvėtais drabužiais anksčiau buvo mano hobis ir tik savaitgaliais, tačiau dabar dirbu dažniau ir galiu pasakyti, kad kol kas man niekas nepasiūlo geresnio atlyginimo nei užsidirbu čia, turguje. Ir dirbdama net ne kiekvieną dieną!“.
-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nu jo

  Nuoroda

  dabar kam moka tas tamta ir raso ,plauna smegenis

  Prieš 6 mėnesių
 • tiksliau

  atsakymas į: nu jo Nuoroda

  Plauna biudžeto pinigėlius -65000 eurų žinomumo "veiklai" kaip iš kojinės ištrauktų Audrutės skyriuje, atiduotus TVIC-ui reikia tinkamai išsidalinti.

  Prieš 6 mėnesių
 • pastebėjimas

  Nuoroda

  Turgaus ir Anykščių žinomumo reklama, užsakyta pagal Anykščių TVIC įgyvendinamą projektą, remiamą iš savivaldybės biudžeto.

  Prieš 6 mėnesių