Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

- Brangusis tau kavą į lovą?
- Ne, geriau į puodelį...

Komentaras

LED ekranas II: „Todėl labai reikalingas mieste LED informacinis ekranas ir net ne vienas. Pirmasis turi atsirasti Ramybės rajone ir su garso kolonėlėmis, skelbiančiomis apie visus planuojamus mieste įvykius , darbus, pasikeitimus ir kt."

Skaityti komentarus (2)

Krepšinio entuziastai kviečiami burtis ir dalyvauti Anykščių rajono krepšinio pirmenybėse!

 Pastaraisiais sezonais čempionate netrūksta intrigos, o norint iškovoti aukso medalius reikia ne tik pademonstruoti meistriškumą aikštėje, bet ir sulaukti Fortūnos šypsnio.

Pirmenybės vyks 2018 m. gruodžio mėn. – 2019 m. kovo mėn. šeštadieniais – sekmadieniais UAB sporto ir laisvalaikio cente „Nykščio namai“.

Komandos privalo užsiregistruoti iki lapkričio 16 d., o iki lapkričio 23 d. pristatyti vardines paraiškas su dalyvių pavardėmis ir parašais, patvirtinančiais atsakomybę už savo sveikatą.

Dėl riboto ekipų dalyvių skaičiaus (14) registracija gali būti sustabdyta anksčiau.

Komandos privalo žaisti vienoda, tvarkinga apranga.

Kiekviena ekipa iki 2018 m. lapkričio 23 d. privalo sumokėti starto mokestį 150 eurų. Jis bus naudojamas daliniam teisėjų apmokėjimui ir sporto salės nuomai.

Registracija ir informacija: Gaudvinas Šniaukštas, tel. +370 616 91168, el.p.: gaudvinas.sniaukstas@akksc.lt

Nuo šiol ARKL pirmenybės turės savo identitetą – dizainerio Ryčio Jakimovo sukurtą logotipą, kuriame atsispindi vienas pagrindinių miesto simbolių – Nykštys.

Po kiekvienų rungtynių dalyviai galės peržvelgti išsamią statistiką, o gražiausios susitikimų akimirkos bus užfiksuotos fotogalerijose.

 

akksc.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nieko nelaukiam

  Nuoroda

  Taifūnas varom!!!

  Prieš savaitę
 • valio

  Nuoroda

  vel tris menesiu bus ka veikti savaitgalio dienomis.Tikiuosi graziu rungtyniu ir kartais komisku situaciju

  Prieš savaitę