Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Mergina klausia draugės:
– Kada pirmą kartą įsimylėjai?
– 16.
– O antrą?
– 16.30.

Komentaras

.: "Visiškai teisingas ir racionalus teisėjų žingsnis,kuris padės mažoje bendruomenėje išvengti visuomenės vertinimo ir spekuliavimo šališkumu.Ankstesnieji komentarai tą ir parodo.Negirdėjau nei vienos bylos,kur to miesto ar rajono merą teistų to paties miesto ar rajono teismas.Panevėžio miesto mero byla nagrinėjama Šiauliuose,Utenos Katino byla Panevėžyje,Visagino Štraupaitės irgi Panevėžyje.Tad nieko keisto,kad ši byla nebus nagrinėjama čia."

Komentuoti

Krepšinio entuziastai kviečiami burtis ir dalyvauti Anykščių rajono krepšinio pirmenybėse!

 Pastaraisiais sezonais čempionate netrūksta intrigos, o norint iškovoti aukso medalius reikia ne tik pademonstruoti meistriškumą aikštėje, bet ir sulaukti Fortūnos šypsnio.

Pirmenybės vyks 2018 m. gruodžio mėn. – 2019 m. kovo mėn. šeštadieniais – sekmadieniais UAB sporto ir laisvalaikio cente „Nykščio namai“.

Komandos privalo užsiregistruoti iki lapkričio 16 d., o iki lapkričio 23 d. pristatyti vardines paraiškas su dalyvių pavardėmis ir parašais, patvirtinančiais atsakomybę už savo sveikatą.

Dėl riboto ekipų dalyvių skaičiaus (14) registracija gali būti sustabdyta anksčiau.

Komandos privalo žaisti vienoda, tvarkinga apranga.

Kiekviena ekipa iki 2018 m. lapkričio 23 d. privalo sumokėti starto mokestį 150 eurų. Jis bus naudojamas daliniam teisėjų apmokėjimui ir sporto salės nuomai.

Registracija ir informacija: Gaudvinas Šniaukštas, tel. +370 616 91168, el.p.: gaudvinas.sniaukstas@akksc.lt

Nuo šiol ARKL pirmenybės turės savo identitetą – dizainerio Ryčio Jakimovo sukurtą logotipą, kuriame atsispindi vienas pagrindinių miesto simbolių – Nykštys.

Po kiekvienų rungtynių dalyviai galės peržvelgti išsamią statistiką, o gražiausios susitikimų akimirkos bus užfiksuotos fotogalerijose.

 

akksc.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nieko nelaukiam

  Nuoroda

  Taifūnas varom!!!

  Prieš 9 mėnesių
 • valio

  Nuoroda

  vel tris menesiu bus ka veikti savaitgalio dienomis.Tikiuosi graziu rungtyniu ir kartais komisku situaciju

  Prieš 9 mėnesių