Kuriais iš artėjančių rinkimų labiausiai domitės?

Dienos anekdotas

Tikybos mokytoja klausia Petriuko:
- Kur gyvena Dievas?
- Tualete!
- Kodėl taip manai?
- Nes mama visada rėkia prie tualeto: „Dieve, kiek tu ten sėdėsi!"

Komentaras

Kaimiečiai: „Geriau jau komunalininkai šiukšles išvežtų nedejuodami ir nerašinėdami į visokius feisbukus. Juk tokius mokesčius visi turime mokėti. Dar ne tiek šiukšlių, baldų ir gelžgalių atsiras mieste prie konteinerių, nes ir iš kaimų žmonės pradės vežti. Kaimuose panaikino komunalininkai bendrus konteinerius, o išdalijo nedidelius. Niekas ten netelpa, o kai kas visai neturi konteinerių. Dar gerai, kad į miškus kol kas šiukšlės nevežamos, bet ateityje dar nežinia kaip bus."

Skaityti komentarus (2)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Įdomu?

  Nuoroda

  Tai kas dabar vadovauja Anykščių ligoninei?

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsakau

  atsakymas į: Įdomu? Nuoroda

  Komiteto Vieningi Anykščiai žvaigždė žmonos paliktas Donaldas?

  Prieš 2 mėnesių
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Jovaiša jau "išlindo"į dienos šviesą,nes artėja Seimo rinkimai.O pasėdėjus Seime iš eilės 2 kadencijas-norisi sėdėti ir trečią kadenciją.Kur geriau rasi?Tik kad nebūtų kaip atsitiko su juo per praeitus rinkimus:bolatiravosi vienmandatėje,o kai rinkėjai ne jį išrinko,tačiau jis tyliai įlindo per partijos sąrašus.Kam jam reikėjo "cirko"vienmandatėje,jeigu nesiskelbdamas jog jo kandidatūra sąrašuose?Gal dabar rinkėjai bus labiau atidesni ir neatiduos savo balso "bele už bet ką..."

  Prieš 2 mėnesių
 • Avimui

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  Koks durnas rinkėjas. Atsiverti sąrašą ir matai. Kaip galima kaltinti Jovaišą, kad slėpė? Jei esi avinas ,tai tau niekas nepadės.

  Prieš 2 mėnesių
 • nesuprantu

  Nuoroda

  p.Jovaiša visur pradėjo rodytis. Jau turi šiltą vieta ,,ko dar. bereikia .

  Prieš 2 mėnesių
 • Pavojus

  Nuoroda

  Mūsų carui špygą parodė. Jis apsivogusią Gretą reklamavo, Svėdasuose palačiai pečiais nuo žurnalistų saugojo. O Baura tik pist ir sako- mūsų partija nereikia caro.

  Prieš 2 mėnesių
 • išvada

  atsakymas į: Pavojus Nuoroda

  viską valdo ANTANAS Anykšių teritorijoje ir ką norės tą ir stums prie pagrindinio vairo pasodint.

  Prieš 2 mėnesių
 • Juza

  Nuoroda

  Paskaičiau aš "Anykštoje" interviu su D.Vaiginu. Jau toks puikus, toks nuostabus, taip dainuoja su gitara, kad arba kaip "bambonkę" praryk, arba ant žaizdos dėk. O jau ligoninė kad klesti! Ką ten kokios klinikos... Tik vat niekaip man neaišku, jei viskas taip puiku, tai kodėl anykščių rajono ligoniai bėga į kitų rajonų ir miestų ligonines? Nes ten jiems geriau. Va ir viskas tuo pasakyta.

  Prieš 2 mėnesių
 • Smalsu

  atsakymas į: Juza Nuoroda

  O kas tokie Juza bėga? Gal bent porą pavardžių pasakytum, o tai smalsu pasidarė. Aš kiek žinau tai ne bėga, bet atbėga, nes čia puikus gydimas ir puikūs gydytojai.

  Prieš 2 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Smalsu Nuoroda

  Galvą pasitikrink

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau