Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Mergina klausia draugės:
– Kada pirmą kartą įsimylėjai?
– 16.
– O antrą?
– 16.30.

Komentaras

.: "Visiškai teisingas ir racionalus teisėjų žingsnis,kuris padės mažoje bendruomenėje išvengti visuomenės vertinimo ir spekuliavimo šališkumu.Ankstesnieji komentarai tą ir parodo.Negirdėjau nei vienos bylos,kur to miesto ar rajono merą teistų to paties miesto ar rajono teismas.Panevėžio miesto mero byla nagrinėjama Šiauliuose,Utenos Katino byla Panevėžyje,Visagino Štraupaitės irgi Panevėžyje.Tad nieko keisto,kad ši byla nebus nagrinėjama čia."

Komentuoti

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Įdomu?

  Nuoroda

  Tai kas dabar vadovauja Anykščių ligoninei?

  Prieš 9 mėnesių
 • Atsakau

  atsakymas į: Įdomu? Nuoroda

  Komiteto Vieningi Anykščiai žvaigždė žmonos paliktas Donaldas?

  Prieš 9 mėnesių
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Jovaiša jau "išlindo"į dienos šviesą,nes artėja Seimo rinkimai.O pasėdėjus Seime iš eilės 2 kadencijas-norisi sėdėti ir trečią kadenciją.Kur geriau rasi?Tik kad nebūtų kaip atsitiko su juo per praeitus rinkimus:bolatiravosi vienmandatėje,o kai rinkėjai ne jį išrinko,tačiau jis tyliai įlindo per partijos sąrašus.Kam jam reikėjo "cirko"vienmandatėje,jeigu nesiskelbdamas jog jo kandidatūra sąrašuose?Gal dabar rinkėjai bus labiau atidesni ir neatiduos savo balso "bele už bet ką..."

  Prieš 9 mėnesių
 • Avimui

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  Koks durnas rinkėjas. Atsiverti sąrašą ir matai. Kaip galima kaltinti Jovaišą, kad slėpė? Jei esi avinas ,tai tau niekas nepadės.

  Prieš 9 mėnesių
 • nesuprantu

  Nuoroda

  p.Jovaiša visur pradėjo rodytis. Jau turi šiltą vieta ,,ko dar. bereikia .

  Prieš 9 mėnesių
 • Pavojus

  Nuoroda

  Mūsų carui špygą parodė. Jis apsivogusią Gretą reklamavo, Svėdasuose palačiai pečiais nuo žurnalistų saugojo. O Baura tik pist ir sako- mūsų partija nereikia caro.

  Prieš 9 mėnesių
 • išvada

  atsakymas į: Pavojus Nuoroda

  viską valdo ANTANAS Anykšių teritorijoje ir ką norės tą ir stums prie pagrindinio vairo pasodint.

  Prieš 9 mėnesių
 • Juza

  Nuoroda

  Paskaičiau aš "Anykštoje" interviu su D.Vaiginu. Jau toks puikus, toks nuostabus, taip dainuoja su gitara, kad arba kaip "bambonkę" praryk, arba ant žaizdos dėk. O jau ligoninė kad klesti! Ką ten kokios klinikos... Tik vat niekaip man neaišku, jei viskas taip puiku, tai kodėl anykščių rajono ligoniai bėga į kitų rajonų ir miestų ligonines? Nes ten jiems geriau. Va ir viskas tuo pasakyta.

  Prieš 9 mėnesių
 • Smalsu

  atsakymas į: Juza Nuoroda

  O kas tokie Juza bėga? Gal bent porą pavardžių pasakytum, o tai smalsu pasidarė. Aš kiek žinau tai ne bėga, bet atbėga, nes čia puikus gydimas ir puikūs gydytojai.

  Prieš 9 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Smalsu Nuoroda

  Galvą pasitikrink

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau