Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

- Brangusis tau kavą į lovą?
- Ne, geriau į puodelį...

Komentaras

LED ekranas II: „Todėl labai reikalingas mieste LED informacinis ekranas ir net ne vienas. Pirmasis turi atsirasti Ramybės rajone ir su garso kolonėlėmis, skelbiančiomis apie visus planuojamus mieste įvykius , darbus, pasikeitimus ir kt."

Skaityti komentarus (2)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Įdomu?

  Nuoroda

  Tai kas dabar vadovauja Anykščių ligoninei?

  Prieš 6 dienas
 • Atsakau

  atsakymas į: Įdomu? Nuoroda

  Komiteto Vieningi Anykščiai žvaigždė žmonos paliktas Donaldas?

  Prieš 6 dienas
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Jovaiša jau "išlindo"į dienos šviesą,nes artėja Seimo rinkimai.O pasėdėjus Seime iš eilės 2 kadencijas-norisi sėdėti ir trečią kadenciją.Kur geriau rasi?Tik kad nebūtų kaip atsitiko su juo per praeitus rinkimus:bolatiravosi vienmandatėje,o kai rinkėjai ne jį išrinko,tačiau jis tyliai įlindo per partijos sąrašus.Kam jam reikėjo "cirko"vienmandatėje,jeigu nesiskelbdamas jog jo kandidatūra sąrašuose?Gal dabar rinkėjai bus labiau atidesni ir neatiduos savo balso "bele už bet ką..."

  Prieš 6 dienas
 • Avimui

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  Koks durnas rinkėjas. Atsiverti sąrašą ir matai. Kaip galima kaltinti Jovaišą, kad slėpė? Jei esi avinas ,tai tau niekas nepadės.

  Prieš 6 dienas
 • nesuprantu

  Nuoroda

  p.Jovaiša visur pradėjo rodytis. Jau turi šiltą vieta ,,ko dar. bereikia .

  Prieš savaitę
 • Pavojus

  Nuoroda

  Mūsų carui špygą parodė. Jis apsivogusią Gretą reklamavo, Svėdasuose palačiai pečiais nuo žurnalistų saugojo. O Baura tik pist ir sako- mūsų partija nereikia caro.

  Prieš savaitę
 • išvada

  atsakymas į: Pavojus Nuoroda

  viską valdo ANTANAS Anykšių teritorijoje ir ką norės tą ir stums prie pagrindinio vairo pasodint.

  Prieš 6 dienas
 • Juza

  Nuoroda

  Paskaičiau aš "Anykštoje" interviu su D.Vaiginu. Jau toks puikus, toks nuostabus, taip dainuoja su gitara, kad arba kaip "bambonkę" praryk, arba ant žaizdos dėk. O jau ligoninė kad klesti! Ką ten kokios klinikos... Tik vat niekaip man neaišku, jei viskas taip puiku, tai kodėl anykščių rajono ligoniai bėga į kitų rajonų ir miestų ligonines? Nes ten jiems geriau. Va ir viskas tuo pasakyta.

  Prieš savaitę
 • Smalsu

  atsakymas į: Juza Nuoroda

  O kas tokie Juza bėga? Gal bent porą pavardžių pasakytum, o tai smalsu pasidarė. Aš kiek žinau tai ne bėga, bet atbėga, nes čia puikus gydimas ir puikūs gydytojai.

  Prieš 6 dienas
 • ?

  atsakymas į: Smalsu Nuoroda

  Galvą pasitikrink

  Prieš 6 dienas
Įkelti daugiau