Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pensininkas

  Nuoroda

  Man įdomiausia bus Trinkūnas.

  Prieš 8 mėnesių
 • siauras

  Nuoroda

  Ateikite. Bus tikrai įdomu. Ypatingas pokalbis apie siauruką fotografijose. Bandysime šio meno paslaptis išgauti iš meistro Vaido Pupelio.

  Prieš 8 mėnesių
 • Įdomu

  Nuoroda

  Morkūnas, tai Radvilės Morkūnaitė tėvas?

  Prieš 8 mėnesių
 • Gediminas

  Nuoroda

  Meras per savo kadenciją pasirodė, kaip žmogus nesugebantis spręsti problemas. Ąžuolyno nepasodino, pilies nepastatė, bankų pabėgimo nesustabdė, vanduo neatpigo, net bėgių nesuremontavo. Palyginu ką pasiekė per savo kadenciją vyr.gydytojas. Ligoninė aprūpinta technika, dirba ilgai, specialistai pakviesti iš universitetinių ligoninių.

  Prieš 8 mėnesių
 • paveldas

  atsakymas į: Gediminas Nuoroda

  čia kviečiama susipažinti su Europos paveldu. Skaitykite skelbimą

  Prieš 8 mėnesių
 • Palydovė

  Nuoroda

  Jeigu važiuojam viename traukinio vagone, ten wi-fi visiems laisvai teikiamas . Čiau!

  Prieš 8 mėnesių
 • turiste

  Nuoroda

  Nesuprantu pavadinimo....plieno dziaugsmas...koks cia dziaugsmas,verkti norisi.
  Teko vaziuoti situo plieniniu dziaugsmu ir sia vasara. .Vaziavome i Troskunus, nes i Rubikius nebeveza sitas dziaugsmas.
  Pries pora metu esu vaziavusi situo marsrutu. Man labai patiko,traukini lydejo jauna panele, kuri labai idomiai pasakojo Troskunu baznycios rusyje ir pacioje baznycioje,
  Sia vasara turejau sveciu ne is Lietuvos, tai atvaziavome i Anykscius ,norejau parodyti ir dar karta pavaziuoti traukinuku...bet , labai nusivyliau....Traukini lydejo zilas jaunuolis, nebe ta zavi mergaite. Is stoties pestute nueje i baznycios rusius neisgirdome nieko idomaus, tik kazkokius paistalus.Geda man liko pries svecius, nes buvau prisigyrus, kaip bus grazu ir idomu....

  Prieš 8 mėnesių
 • Panevėžys

  atsakymas į: turiste Nuoroda

  gal tai buvo naujas vadybininkas- įstaigos savininko atstovas-valdytojas. Tai Jums pasisekė, kad Jus ir Jūsų svečius lydėjo pats savininko atstovas- valdytojas. Tai galite įsirašyti į atminimų dienoraštį, nes kitais metais nežinia ar kam taip pasiseks.....
  Nebent aš klystu dėl "žilo jaunuolio"?

  Prieš 8 mėnesių
 • IT Heedrew LTh ( needwoGhM)

  atsakymas į: Panevėžys Nuoroda

  Kai komentaruose bandote suvaidinti, kad vienas rašo, o kitas atsako, reiktų pasirengti ir nerašyti iš vieno IP adreso. Jie Jūs esate šeima, tai galite diskutuoti nerašydami komentarų.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau