Ką manote apie vegetarus?

Dienos anekdotas

Pokalbių laidoje vedėjas klausia sveikatos ministrės:
- Kaip manote, ar Mėnulyje yra gyvybė?
Ministrė:
- Žinoma, ten viršuje juk kiekvieną vakarą dega šviesa.

Komentaras

kaip čia taip gaunas.:„Jūs man paaiškinkit. Tai Tutkus išsireikalavo, kad jį atleistų? Taip išeina. Nu ir būdą surado, kaip atleisti. O tai tuo pačiu būdu negalima atleisti ir Vaičiūno?"

Skaityti komentarus (9)

Publicistas, prozininkas, poetas, Lietuvos rašytojų sąjungos narys Rimantas Povilas Vanagas, kilęs iš Anykščių krašto, prieš daugiau nei du dešimtmečius grįžo į gimtinę čia gyventi ir kurti. XXI a. pradžioje jis tapo garsiausiai girdimu Anykščių krašto, turtingo literatūrinėmis tradicijomis, kūrybiniu balsu.

Per keturiasdešimt originalių poezijos, prozos ir publicistikos knygų suaugusiems ir vaikams autorius su jam būdingu atkaklumu ir jautrumu gilinasi į autentiškas Lietuvos ir Anykščių krašto vertybes, savo įžvalgomis dalijasi Lietuvos žiniasklaidoje. Jo taiklus žodis, šalies kultūros procesų vertinimai nuolat sklinda iš Lietuvos kultūrinės spaudos ir interneto portalų puslapių.
Visuomeniškas, gebantis būti kultūros kelrodžiu ne tik Anykščiuose, bet ir visoje Lietuvoje, R. P. Vanagas anykštėnų vertinamas kaip išskirtinė laikmečio dovana. Pelnė ne vieną literatūrinę premiją, tarp jų – Vaižganto, Kultūros ministerijos, Antano Baranausko, T.Mikeliūnaitės  ir kt.
Rašytojas yra Pasaulio anykštėnų bendrijos Garbės narys, taip pat Anykščių Jono Biliūno gimnazijos Garbės galerijos narys, Anykščių rajono Garbės pilietis, o šiais, jubiliejiniais Lietuvai ir pačiam rašytojui metais, jis apdovanotas Anykščių rajono savivaldybės įsteigtu „Šimtmečio anykštėno“ ženklu.
Šį gražų rudenį Rimantui Povilui Vanagui sukanka 70 metų. Tai puiki proga įvertinti rašytoją už jo literatūrinius nuopelnus gimtajam kraštui. Kviečiame visus anykštėnus ir miesto svečius spalio 10 d. 17 val. į Kultūros centro Mažąją salę, kur vyks rašytojo jubiliejinis vakaras. Renginio metu Jubiliatą kalbins Rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas poetas Vidmantas Kiaušas – Elmiškis, bus rodomas Jono Buziliausko režisuotas spektaklis R. P. Vanago kūrinių motyvais.

 

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Janina

  Nuoroda

  Kuo geriausios kloties, neišsenkančios energijos rašyti, rašyti, rašyti...

  Prieš 4 mėnesių
 • Kaip?

  Nuoroda

  Savivaldybėje sklando eretiška nuomonė, kad Jūsų brandaus amžiaus žmonės yra beviltiški seniai...

  Prieš 4 mėnesių
 • Rita

  Nuoroda

  Nuoširdžiausi sveikinimai artėjančio Jubiliejaus proga, Palydėkite 69 taip, kad norėtusi sutikti Jubilieju. Sveikatos Jums p. Rimantai.

  Prieš 4 mėnesių
 • Algis

  Nuoroda

  Su didziausiu susidomejimu ir malonumu esu perskaites visas Jo parasytas knygas .

  Prieš 4 mėnesių