Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)

Portalas lrytas.lt praneša, jog realu, kad nušalintas Prezidentas Rolandas Paksas vėl galės bandyti tapti šalies vadovu. 

"Seimas ketvirtadienį svarstė Konstitucijos pataisas, kurios leistų kandidatuoti per apkaltą pašalintam Rolandui Paksui. Valdančiųjų parengtas projektas R. Paksui leistų kandidatuoti ir į Seimą, ir į prezidentus. Pagal pataisą, per apkaltą pašalintas asmuo Seimo nariu ar prezidentu galėtų būti renkamas praėjus dešimties metų terminui. Seimas po svarstymo pritarė šiam įstatymo projektui, už balsavo 63, prieš 21, susilaikė 16. Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė teigė, kad komitetas nusprendė nesuvaržyti R.Pakso teisių. „Mes labai ilgai diskutavome dėl pataisų komitete. Ir buvo apsispręsta, kad tos suvaržytos jo teisės turėtų būti atstatomos pilna forma“, – kalbėjo A.Širinskienė. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis taip pat teigė, kad ilgus metus vilkintą procesą reikia tiesiog priimti." - rašo portalas lrytas.lt.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Konstitucija ir nedraudė Paksui kandidatuoti, draudė Konstitucinio teismo nutarimas, taigi, Seimo pataisos yra ne Paksui, bet apskritai sureglamentuojančios po apkaltos posto netekusių asmenų teisę vėl užimti Seimo nario, Prezidento kėdę. Jeigu jau reglamentuoja kiek metų po apkaltos prezidentas negali užimti atitinkamų pareigų, tai turėtų būti suregalmentuota ir Seimo nariams, ir Konstitucinio teismo teisėjams, nes šiems taip pat galimos apkaltos.

  Prieš 8 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Šis balsavimas dar nieko nereiškia. Va, kai ateis balsavimas dėl konstitucijos straipsnio pakeitimo, kai reikės 94 balsų su 3 mėnesių pertvarka, tada ir pasimatys kiek Paksas vertas užimti šį postą.a

  Prieš 8 mėnesių
 • Laukiam

  Nuoroda

  Jo kandidatavimo vienas is geriausiu kuris kazkada buvo nugesintas del neteisingai ir tt...

  Prieš 8 mėnesių
 • o kodel nerašo

  Nuoroda

  kiek gi milijonu baudos turejo sumokėti šita aborigenų šalis pagal Strasbūro teismo sprendimą del šios bylos vilkinimo ?
  Net juokas jama iš citatos "Mes labai ilgai diskutavome dėl pataisų komitete. Ir buvo apsispręsta, kad tos suvaržytos jo teisės turėtų būti atstatomos pilna forma“ - o kodel slepiamas visas tekstas .." .....Strasbūro teismo nurodymu .." ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Micius

  Nuoroda

  Na savo rėmėjui išimties tvarka suteikti LT pilietybę buvo tiesiog akiplėšiška... Sakykite ką norite, bet šio žmogaus elgsena, etiketas ir visa kita, visiškai netinka prezidentui. Labiausiai nustebino, kai prasidėjus apkaltai važinėjo po LT kaimus ir kaimo žmonės aiškino, kad jis nekaltas, kvietėsi kažkokias ekstrasenses iš rusijos ir panašiai...

  Prieš 8 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Micius Nuoroda

  tai Adamkus ordiną davė Rusijos piliečiui?

  Prieš 8 mėnesių
 • to vertas

  Nuoroda

  Jei būtų protingas. seniai būtų buvęs prezidentu... Apsitapšnojo prieš tautą ir dar drįsta kandidatuoti... Tegul džiaugiasi apdurinęs Europos Sąjungą...

  Prieš 8 mėnesių
 • vertas

  Nuoroda

  dėmesio protingas žmogus

  Prieš 8 mėnesių
 • greiciau suzinotumem

  Nuoroda

  kas kaltas del neteiseto kalejimo ,kas uzmokes kalinanciui zmogui ,kas paeme pinigus ,juk visi lietuvoje

  Prieš 8 mėnesių
 • Paraštė

  Nuoroda

  O Borisovo darbuotojas Jovaiša ką?

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau