Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)

Užstatas už asmenis, kurie kandidatuoja į savivaldybių Tarybas, bet dėl užimamų pareigų negali būti Tarybos nariais, didinamas nuo 2 iki 5 vidutinių mėnesinių darbo užmokesčio dydžių, kuris dabar yra 895 eurai. Taigi, vienas įstaigos vadovas, seniūnas ar savivaldybės skyriaus vedėjas sąrašui „kainuos“ 4 475 eurus. Tokia solidi užstato suma greičiausiai sumažins kandidatų, kurie į partijų ar nepartinių kandidatų sąrašus įrašomi tik tam, kad juos „patemtų“, skaičių.
Ką mano apie užstato didinimą, „Anykšta“ klausė pašnekovų.

 

Alvydas GERVINSKAS, UAB „Anykščių vandenys“ laikinasis direktorius, rajono tarybos narys:
- Yra du niuansai. Tai lyg ir logiškas žingsnis, nes žmogus turi apsispręsti, kurią kėdę jis renkasi. Bet aš nemačiau nieko blogo ir ankstesnėje tvarkoje, kai savivaldybės įmonių vadovams buvo leidžiama būti rajono Tarybos nariais. Kita vertus situacija yra paradoksali, nes savivaldybės įmonės ar įstaigos vadovas savivaldybės Tarybos nariu negali būti, o direktoriaus pavaduotojas ar eilinis įstaigos darbuotojas - gali. Į Tarybą išrinktas, pvz., „Anykščių vandenys“ darbuotojas tampa savo įstaigos vadovo darbdaviu, nes bendrovės akcininkas yra savivaldybė. Kaip tada atsiskiria darbuotojo kompetencijos ribos, kada jis yra direktoriaus pavaldinys, o kada darbdavys? Šitie dalykai nėra pasiekę Konstitucinio teismo, tačiau dar neaišku, kaip baigtųsi, jeigu kažkas imtų aiškintis, kuriame etape pažeidžiamos piliečio teisės būti renkamam ir išrinktam į valdžią.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tai niekam nerūpi,kodėl tie vis laikini vadovai?Kur tarybos nariai,kur opozicija?Kam jus rinkom,jei sėdit rūras suraukę? Bailių šaika

  Prieš 8 mėnesių
 • Pagaliau TV kanalas Tubervydenije

  Nuoroda

  suprato, naujame miesto TV ekrane bus reklamuojamas naujasis meras Dalis ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Svedasu Antanas

  Nuoroda

  Net mano senelis Pranas (aTa) kažkada pasakė.."duodu kepure prišikti"..naujas rajono meras bus Dalis !

  Prieš 8 mėnesių
 • pagaliau turesime

  Nuoroda

  tikra mera Dali !

  Prieš 8 mėnesių
 • Banža

  Nuoroda

  Šiaip neturėtų būti tarybos nariais ir pavaduotojai čia Alvydas teisus, gal būt eilinis źemesnės grandies darbuotojas ir tai visais atvejais turėtų nusišalinti nuo sprendimų priėmimo susijusių su savo kontorų veikla.

  Prieš 8 mėnesių
 • žodžiu

  Nuoroda

  išskirtinis meras ir išskirtinis bardakas ,vienintelis šalyje manau

  Prieš 8 mėnesių
 • teisingai

  Nuoroda

  Reikia dar didesnio užstato, nes šis vis tiek mažokas. Ir reikalinga kontrolė, kad nebūtu tokių sukčiavimų kaip šis Gervinsko.

  Prieš 8 mėnesių
 • Valdas

  Nuoroda

  Reikia dar didesnio užstato, nes šis vis tiek mažokas. Ir reikalinga kontrolė, kad nebūtu tokių sukčiavimų kaip šis Gervinsko.

  Prieš 8 mėnesių