Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

Po gydymo.
- Daktare, o kaip jūs sužinojote, kad mano kraujospūdis per aukštas?
- Tai kad nutūpę uodai sproginėjo.

Komentaras

123: „Tegul dar pries ziema nugreideriuoja zvyrkelius, nes kol pasnigs tai liksim be paskutiniu dantu dardedami tokiais keliais."

Komentuoti

Į Lietuvą šeštadienį ilgai laukto vizito atvyksta popiežius Pranciškus. Per keturių dienų viešnagę Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje jis atiduos pagarbą Baltijos šalių nepriklausomybei ir pagerbs nacių bei sovietų režimų aukas.

 

Šis vizitas atspindi Katalikų bažnyčios vadovo polinkį lankyti periferijoje esančias šalis, kurios patyrė daug istorinių ir socialinių iššūkių.

Šeštadienį popiežius Vilniuje susitiks su valstybės vadovais, melsis Aušros Vartuose, su jaunimu bendraus Katedros aikštėje.

Sekmadienį Šventasis Tėvas aukos Šv. Mišias Kauno Santakos parke, o popiet grįš į Vilnių ir apsilankys prie paminklo Vilniaus geto aukoms atminti bei pagerbs sovietų aukas Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje.

Šio vizito metu pasaulio žiniasklaida akylai seks, ar popiežius kalbės apie Katalikų bažnyčią krečiantį kunigų seksualinio išnaudojimo skandalą.

Pastaraisiais mėnesiais Jungtinėse Valstijose ir Europoje paskelbti sukrečiantys duomenys, kaip dvasininkai išnaudojo vaikus ar dangstė tokius išnaudotojus.

Dėl vizito šeštadienį bus ribojamas eismas Vilniaus senamiestyje, sekmadienį – Kauno senamiestyje. Miestuose viešasis transportas bus nemokamas.

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje 1993 metais viešėjo popiežius Jonas Paulius II.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ir popieziui

  Nuoroda

  lietuva tik vilnius ir kaunas ir visur pirmi isverstaskuriai buve komunistais ir ne tik jais,nei sazines ,neturi nei garbes

  Prieš 3 savaičių
 • Nu ir tūpas,ar tūpa

  atsakymas į: ir popieziui Nuoroda

  Tik šitų išverstaskūrių dėka ir šitoj santvarkoj gyveni.Negi dar nesupranti,kad iš kai kurių kagebistų ir kitų komunistų atplaišos ir Sąjudis susikūrė.Dauguma buvę komunistai ir dabartinėj aukščiausioje valdžioj tebesėdi.Miša Gorbačiovas paleido vadeles ir tuokart šitie verstaskūriai ir padarė valdžios perversmą.Tai dabar turim ,ką turim, Lietuvą išvogtą, išparduotą, o dalis tautiečių išvykę užsienio ekonomikos kelt.Kas dar atsparesni tebegyvena ir dirba Lietuvoje.Nesutinki su tuo, prieštarauk.

  Prieš 3 savaičių
 • jis palaimino nauja rajono mera

  Nuoroda

  Dali, pagaliau sulaukėme, sveikiname naujaji rajono mera rajone !

  Prieš 3 savaičių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kam tas žmongelis įdomus, tik valdžios velniams ir nuodėmingiesiems, ir moteriškos bei vyriškos giminės davatkoms.

  Prieš 3 savaičių
 • Autokefale

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tau rūpi tik duchievnas skriepas, buvęs putino kegebistas provoslavnas patriarchas Kirilas. Jam ir melskis komuniste.

  Prieš 3 savaičių
 • tu rūpi, pasveik

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Pilnos Vilniaus gatvės palei Jo važiavimo kelią, pilna jaunimo Katedros aikštė. Jo vizitas įdomus šimtams tūkstančių LLietuvos katalikų. Rytoj Kaune bus pilna Santaka, net neabejoju.

  Prieš 3 savaičių
 • per brangiai

  Nuoroda

  kainuos mums ubagams jo apsilankymas

  Prieš 3 savaičių
 • nepergyvenk

  atsakymas į: per brangiai Nuoroda

  Jums ubagams nekainuos nieko, nes jūs šalies iždui nieko neduodate.

  Prieš 3 savaičių