Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

Po gydymo.
- Daktare, o kaip jūs sužinojote, kad mano kraujospūdis per aukštas?
- Tai kad nutūpę uodai sproginėjo.

Komentaras

123: „Tegul dar pries ziema nugreideriuoja zvyrkelius, nes kol pasnigs tai liksim be paskutiniu dantu dardedami tokiais keliais."

Komentuoti

Šią savaitę Anykščių rajono savivaldybės vadovai svarsto kaip vykdomos savivaldybės biudžeto programos. Trečiadienį su Anykščių rajono Tarybos nariais susitikęs Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis kalbėjo, kad kai kurioms jų savivaldybės biudžete pritrūko lėšų.

„Šiandien pasirodo, kad tiek, kiek yra lengvatų, biudžetas yra nerenkamas, o socialinių pašalpų ir subsidijų mums reikia papildomai 350 tūkst. eurų šiems metams. Nes tai, ką planavome ir skaičiavome, šito nebepakanka“, - vakar susirinkime su Anykščių rajono Tarybos nariais sakė Anykščių rajono meras K.Tubis.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Materija

  Nuoroda

  Savivaldybė susiduria su intelekto trūkumu

  Prieš dieną
 • Dialektika

  Nuoroda

  Situacija kartojasi kaip buvo ir Alesionkai nesėkmingai meravus. Ir tuomet soc. išmokoms pristigo pinigu, o piketuojančioms išmoku negaunačioms motinoms Alesionka teisinosi, kad ne jis tuos vaikus padaręs (o dėl šito-abejojančiu nebuvo!). Ir anykštėnai gerai prisimena, kuo visa tai baigėsi, o gi Alesionkos išspyrimu iš mero posto, juo nepabuvus nė 1 metu. Tubis vis tik ilgiau visus uż nosies vedżioja, tik baigtis laukia analogiška...Šito kryptis-Karvin, kai ano buvo Panevėżin.

  Prieš 3 dienas
 • nu bet kaip

  atsakymas į: Dialektika Nuoroda

  toks melagis pateko i toki posta ?

  Prieš 3 dienas
 • Geras

  Nuoroda

  Galisanskas nesupranta ..ka daro ir kur jo vieta..butu idomu suzinoti kiek kalintos..laju takas...prie laju tako verslinkai palapinese...visos kitos pramogos nuo laipejimo medzeis iki apversto namo ..idomu kiek jie sunesa pinigu kiek da visko yra katleriu pleza uzieme katerio pramogos ..kodel neviesinate gal konkurentu atsiras vietas uz brangiau isinamuoti...savivaldibe tilei sutartis ilgai laikui dalina .daugiau viesumos. Gaila versulites nebera ji nors teisibe ejo ..kodel ji nekele savo kanditaturos merus .

  Prieš 4 dienas
 • Svarstykles

  atsakymas į: Geras Nuoroda

  Gal buvęs pavaduotojas Saulius išsikels ?

  Prieš 4 dienas
 • Temidės

  atsakymas į: Svarstykles Nuoroda

  Netgi jis būtu geriau.

  Prieš 3 dienas
 • Sesutė skundikė

  Nuoroda

  Tai pasirodo ne ligoninė sukaupusi virš 600 000 eurų laisvų lėšų, bet savivaldybė nuostolingai dirba ir nesugeba subalansuoti biudžeto.:-) Kur žiūri auditas, kodėl nėra sudaryta komisija padėčiai ištirti?

  Prieš 4 dienas
 • Gydytojas

  atsakymas į: Sesutė skundikė Nuoroda

  patikslinu, kad sesutė skundikė supainiojo terminus. Laisvi būna tik viduriai dėl tam tikro organizmo sutrikimo (susijaudinimas , netinkama maistas , kt. priežastys) :)
  Laisvų piniginių lėšų nėra ligoninėje!

  Prieš 4 dienas
 • Aišku

  atsakymas į: Gydytojas Nuoroda

  Nuo kada vyriausybės vertinimai lakštai belaisvį? Tamstai reikia pasigerinti savo žinias.

  Prieš 4 dienas
 • ir

  atsakymas į: Aišku Nuoroda

  Ir vidurius.:-))

  Prieš 3 dienas
Įkelti daugiau