Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Kelių policininkas žadina sūnų, irgi kelių policininką:
- Sūnau, kelkis, į darbą laikas.
- O kuri valanda?
- Pusę septynių.
- Tai kad dar anksti!
- Kur anksti! Jie jau pusvalandį nemokamai važinėja!

Komentaras

Labai įdomu?:„Mūsų rajono mokyklose taip pat populiarūs korepetitoriai:tiek matematikos,tiek anglų k.net istorijos...Tad įdomu,kaip moko šių dalykų mokytojai,kad mokiniai ieško pabalbos už pinigus?O ar tie mokytojai,užsiimdami korepetavimu sumoka valstybei mokesčius,nes labai nemažai susižeria nelegalių pinigėlių?"

Skaityti komentarus (2)

Ilgametis Anykščių ligoninės vadovas, Lietuvos ligoninių asociacijos prezidentas Dalis Vaiginas pateikė dokumentus dalyvauti naujame Anykščių ligoninės direktoriaus konkurse. Šis konkursas bus jau antrasis. Pirmajame konkurse dalyvavo vienintelis D.Vaiginas, tačiau jis konkurso komisijos skaičiavimais nesurinko minimalaus kvalifikacinio balo.

"Mokiausi, ruošiausi. Naktimis nemiegojau." - paklaustas, ar tikisi surinti bent minimalų balų skaičių, ironizavo D.Vaiginas, per dvidešimt metų vadovavęs Anykščių ligoninei. 

D.Vaiginą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių skyrius ketina kelti kandidatu į Anykščių rajono merus. Jei pavyktų tapti ligoninės direktoriumi, ar D.Vaiginas neatsisakytų kandidatuoti į merus? "Kodėl turėčiau atsisakyti? Ar būtina būti bedarbiu, kad kandidatuotum į merus?" - retoriškai klausė D.Vaiginas.    

Antrajam konkursui, kaip ir pirmajam, taip pat registravosi trys pretendentai. Priminsime, jog į pirmąjį konkursą du iš trijų dokumentus pateikusių asmenų neatvyko.  

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 1,2,3...

  Nuoroda

  Yra toks gražus žmogus, čia vis minimas, kuris savo girtą sugyventinę daužo. Ir nieko nedaro, kad ta gert liautųsi. Iš trijų sykių spėkit, kas jis.

  Prieš 4 mėnesių
 • 3,2,1...

  atsakymas į: 1,2,3... Nuoroda

  Ar čia tas , kuris savo vaikų nesugebėjo pasidaryti? Ne? Tai gal tas, kuris po sugyventine slepia savo orientacijos problemas? Tipo terorizuoja moterį? Ne tas?

  Prieš 4 mėnesių
 • 456

  atsakymas į: 3,2,1... Nuoroda

  tik jau ne Leonas, netikiu...

  Prieš 4 mėnesių
 • Aina na

  atsakymas į: 1,2,3... Nuoroda

  negi Donaldas?

  Prieš 4 mėnesių
 • Nesutinku i "darbuotoja"

  Nuoroda

  Dirbu ir jokio streso darbe nei jauciau nei jauciu. Manau jei nesiveli i jokias intrigeles tai viskas gerai, na jei elgiesi taip kaip neturetum elgtis tai gal kas ir jaucia stresa ar pan., kaip darbuotoja komentare. O kas del smegenu, tai manau visi dirba ne vienus metus ar tu vadovauji ar ne, jeigu jau pagal komentara "darbuotoja" tai padziusta tada visiems. Matyt darbuoja tai jaucia.

  Prieš 4 mėnesių
 • Mieloji mano

  atsakymas į: Nesutinku i "darbuotoja" Nuoroda

  Matyt Almutes heroje esat kad be streso dirbat ,nes visi Almutes paskalikai labai ramiai gyvena ,ir dirbt nemoka bet puiku ,ir nemandagus elgesys Almutei yra grazu ,bet labai Almute dar nekencia tu zmoniu kurie uz ja yra daug daug gereni ir grazesni ,o pas ja nei gerio nei kulturos nei gero darbo ,nei grozio nera ,jei geru darbuotoju nereikia jai reikia but skaliku.

  Prieš 4 mėnesių
 • Be streso gyvena

  atsakymas į: Nesutinku i "darbuotoja" Nuoroda

  Kas ten pas jus per darbas, kad streso nėra? Archyve kokiam ar sendaikčių turguje? Medicinoje visad yra streso, nebent jums į viską nusispjaut. Arba jau su protu nestebuklas...

  Prieš 4 mėnesių
 • NA

  atsakymas į: Be streso gyvena Nuoroda

  PAS TAMSTELE TAI VISKAS OK SU PROTU, O KUO BLOGI KITI DARBAI SENDAIKCIU TURGUS . NORIT PASAKYT NESILANKOT. AROGANCIJA, KAD MEDIKE. BUTU JUOKINGA JEI NE NEBBUTU GRAUDU.

  Prieš 4 mėnesių
 • Streso daug

  atsakymas į: NA Nuoroda

  Atsiprašau, nenorėjau įžeisti, tik manau, kad medicinoje, kokioje reanimacijoje ar operacinėje streso daugiau nei turgaus prekyboje ar gėlių parduotuvėje. o darbas, jei atliekamas sąžiningai, garbingas kiekvienas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Nesuprantu

  atsakymas į: Be streso gyvena Nuoroda

  Kalba ne apie darbe esama atsakomybe ar patyriama stresa dirbant konkretu darba, o atsakymas buvo apie istaiga valdancius vadovus, kad del ju patiria stresa, bet ka Jums gerbiamoji aiskinti jei net nesupratot i kuri komentara buvo atsakyta.Tai gal Jums i viska nusispiaut ir svarbu izeidinet. Geros dienos, kur bedirbtumet.

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau