Kuriais iš artėjančių rinkimų labiausiai domitės?

Dienos anekdotas

Tikybos mokytoja klausia Petriuko:
- Kur gyvena Dievas?
- Tualete!
- Kodėl taip manai?
- Nes mama visada rėkia prie tualeto: „Dieve, kiek tu ten sėdėsi!"

Komentaras

Kaimiečiai: „Geriau jau komunalininkai šiukšles išvežtų nedejuodami ir nerašinėdami į visokius feisbukus. Juk tokius mokesčius visi turime mokėti. Dar ne tiek šiukšlių, baldų ir gelžgalių atsiras mieste prie konteinerių, nes ir iš kaimų žmonės pradės vežti. Kaimuose panaikino komunalininkai bendrus konteinerius, o išdalijo nedidelius. Niekas ten netelpa, o kai kas visai neturi konteinerių. Dar gerai, kad į miškus kol kas šiukšlės nevežamos, bet ateityje dar nežinia kaip bus."

Skaityti komentarus (2)

Ilgametis Anykščių ligoninės vadovas, Lietuvos ligoninių asociacijos prezidentas Dalis Vaiginas pateikė dokumentus dalyvauti naujame Anykščių ligoninės direktoriaus konkurse. Šis konkursas bus jau antrasis. Pirmajame konkurse dalyvavo vienintelis D.Vaiginas, tačiau jis konkurso komisijos skaičiavimais nesurinko minimalaus kvalifikacinio balo.

"Mokiausi, ruošiausi. Naktimis nemiegojau." - paklaustas, ar tikisi surinti bent minimalų balų skaičių, ironizavo D.Vaiginas, per dvidešimt metų vadovavęs Anykščių ligoninei. 

D.Vaiginą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių skyrius ketina kelti kandidatu į Anykščių rajono merus. Jei pavyktų tapti ligoninės direktoriumi, ar D.Vaiginas neatsisakytų kandidatuoti į merus? "Kodėl turėčiau atsisakyti? Ar būtina būti bedarbiu, kad kandidatuotum į merus?" - retoriškai klausė D.Vaiginas.    

Antrajam konkursui, kaip ir pirmajam, taip pat registravosi trys pretendentai. Priminsime, jog į pirmąjį konkursą du iš trijų dokumentus pateikusių asmenų neatvyko.  

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 1,2,3...

  Nuoroda

  Yra toks gražus žmogus, čia vis minimas, kuris savo girtą sugyventinę daužo. Ir nieko nedaro, kad ta gert liautųsi. Iš trijų sykių spėkit, kas jis.

  Prieš savaitę
 • 3,2,1...

  atsakymas į: 1,2,3... Nuoroda

  Ar čia tas , kuris savo vaikų nesugebėjo pasidaryti? Ne? Tai gal tas, kuris po sugyventine slepia savo orientacijos problemas? Tipo terorizuoja moterį? Ne tas?

  Prieš 6 dienas
 • 456

  atsakymas į: 3,2,1... Nuoroda

  tik jau ne Leonas, netikiu...

  Prieš 6 dienas
 • Aina na

  atsakymas į: 1,2,3... Nuoroda

  negi Donaldas?

  Prieš savaitę
 • Nesutinku i "darbuotoja"

  Nuoroda

  Dirbu ir jokio streso darbe nei jauciau nei jauciu. Manau jei nesiveli i jokias intrigeles tai viskas gerai, na jei elgiesi taip kaip neturetum elgtis tai gal kas ir jaucia stresa ar pan., kaip darbuotoja komentare. O kas del smegenu, tai manau visi dirba ne vienus metus ar tu vadovauji ar ne, jeigu jau pagal komentara "darbuotoja" tai padziusta tada visiems. Matyt darbuoja tai jaucia.

  Prieš savaitę
 • Mieloji mano

  atsakymas į: Nesutinku i "darbuotoja" Nuoroda

  Matyt Almutes heroje esat kad be streso dirbat ,nes visi Almutes paskalikai labai ramiai gyvena ,ir dirbt nemoka bet puiku ,ir nemandagus elgesys Almutei yra grazu ,bet labai Almute dar nekencia tu zmoniu kurie uz ja yra daug daug gereni ir grazesni ,o pas ja nei gerio nei kulturos nei gero darbo ,nei grozio nera ,jei geru darbuotoju nereikia jai reikia but skaliku.

  Prieš savaitę
 • Be streso gyvena

  atsakymas į: Nesutinku i "darbuotoja" Nuoroda

  Kas ten pas jus per darbas, kad streso nėra? Archyve kokiam ar sendaikčių turguje? Medicinoje visad yra streso, nebent jums į viską nusispjaut. Arba jau su protu nestebuklas...

  Prieš savaitę
 • NA

  atsakymas į: Be streso gyvena Nuoroda

  PAS TAMSTELE TAI VISKAS OK SU PROTU, O KUO BLOGI KITI DARBAI SENDAIKCIU TURGUS . NORIT PASAKYT NESILANKOT. AROGANCIJA, KAD MEDIKE. BUTU JUOKINGA JEI NE NEBBUTU GRAUDU.

  Prieš savaitę
 • Streso daug

  atsakymas į: NA Nuoroda

  Atsiprašau, nenorėjau įžeisti, tik manau, kad medicinoje, kokioje reanimacijoje ar operacinėje streso daugiau nei turgaus prekyboje ar gėlių parduotuvėje. o darbas, jei atliekamas sąžiningai, garbingas kiekvienas.

  Prieš 6 dienas
 • Nesuprantu

  atsakymas į: Be streso gyvena Nuoroda

  Kalba ne apie darbe esama atsakomybe ar patyriama stresa dirbant konkretu darba, o atsakymas buvo apie istaiga valdancius vadovus, kad del ju patiria stresa, bet ka Jums gerbiamoji aiskinti jei net nesupratot i kuri komentara buvo atsakyta.Tai gal Jums i viska nusispiaut ir svarbu izeidinet. Geros dienos, kur bedirbtumet.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau