Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Kelių policininkas žadina sūnų, irgi kelių policininką:
- Sūnau, kelkis, į darbą laikas.
- O kuri valanda?
- Pusę septynių.
- Tai kad dar anksti!
- Kur anksti! Jie jau pusvalandį nemokamai važinėja!

Komentaras

Labai įdomu?:„Mūsų rajono mokyklose taip pat populiarūs korepetitoriai:tiek matematikos,tiek anglų k.net istorijos...Tad įdomu,kaip moko šių dalykų mokytojai,kad mokiniai ieško pabalbos už pinigus?O ar tie mokytojai,užsiimdami korepetavimu sumoka valstybei mokesčius,nes labai nemažai susižeria nelegalių pinigėlių?"

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras praneša, kad vidaus ligų gydytojai Reginai Butkienei nutraukus darbo santykius įstaigoje,  pacientai perrašyti šeimos gydytojai Aldonai Morkūnienei.

Gyventojai turi teisę pasirinkti kitą gydytoją jų pirmo apsilankymo įstaigoje metu.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Daug metų gydžiausi pas gyd.Bajarūną ir esu labai patenkinta.Labai gaila ,kad šiuo metu jo nėra .Gal serga .Lauksim sugrįžtant.

  Prieš 4 mėnesių
 • Paciente

  Nuoroda

  Apie kokius cia atleidimus pensininku rasoma, manau, kad tada puse reiketu atleisti pagal amziu , o kas dirbs ? Gal Jus rasinejantis gudruciai uz daktarus pabusit? PAMASTYMUI- garbingo amziaus sulauksim visi ir be komentaru pagalbos. Idomu kaip tada jausites, juk jaunyste ne amzina.

  Prieš 4 mėnesių
 • Svedasai

  Nuoroda

  Gyd. Morkuniene super gera gydytoja. Pas ja lankausi daug metu ir jokiu skundu ape ja neturiu. Tik graziausi atsiliepimai apie daktare. Labai maloni visda dugniai apziures pasakys patars. Tik kad tik dirbtu kuo ilgiau daktare. Labai dziugu kad Sbesasupse yra dakrare kad nereikia kazkur vazineti.

  Prieš 4 mėnesių
 • Vanda

  Nuoroda

  Gyvenu Leliunuos , o vazineju i Ignalina , nes ten anksciau gyvenau tai ir dabar ten prisirasius , ir nieko baisaus , galima juk is Svedasu prisirasyt Rokiskyje arba Kupiskyje ar Utenoj , Zarasuos , Moletuos nebutinai Anyksciuose .

  Prieš 4 mėnesių
 • Kiek?

  Nuoroda

  Kiek ilgai jau arti 70ties metų dar vietą užims Bajarūnas?Ar jis dar ką nors nusimano?...

  Prieš 4 mėnesių
 • KAS

  Nuoroda

  tokia Butkienė ir kasa tokia Morkūnienė? Ar K.Bajarūnas atleistas?

  Prieš 4 mėnesių
 • Svėdasiškiai

  Nuoroda

  Labai norėtume, kad pas mus grįžtų ir dirbtų gydytoja gerb. Zita Neniškienė, Ji juk svėdasiškė, puiki specialistė, visiems gerai pažįstama. Gyd. Morkūnienei bus per didelis krūvis.Dar reikėtų nuolatinės dantų gydytojos, gal gerbiama Tarabildienė sugrįžtų?

  Prieš 4 mėnesių
 • O

  atsakymas į: Svėdasiškiai Nuoroda

  Tai kokio jaunumo Neniškienė? Ar tik ne vyresnė uż Butkienę?

  Prieš 4 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: O Nuoroda

  Jauna dar Neniškienė,tik 67metus pradėjo.Pamenu kaip sesutę Zobarskienę varė iš darbo kai tai 55 metai suėjo, tų laikų pensiinis moterų amžius.Jauna dar.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ee

  atsakymas į: Svėdasiškiai Nuoroda

  Ta buvusi dantų gydytoja savarankiškai dar juda? Runles prieš 20 metų tirtėdavo kaip epušės lapeliai.Jauna tik raut mokėjo jei kišenėn raudonas leniniukas neinčiuoždavo..Nerašinėk nesąmonių miestelio vardu...

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau