Kuriais iš artėjančių rinkimų labiausiai domitės?

Dienos anekdotas

Tikybos mokytoja klausia Petriuko:
- Kur gyvena Dievas?
- Tualete!
- Kodėl taip manai?
- Nes mama visada rėkia prie tualeto: „Dieve, kiek tu ten sėdėsi!"

Komentaras

Kaimiečiai: „Geriau jau komunalininkai šiukšles išvežtų nedejuodami ir nerašinėdami į visokius feisbukus. Juk tokius mokesčius visi turime mokėti. Dar ne tiek šiukšlių, baldų ir gelžgalių atsiras mieste prie konteinerių, nes ir iš kaimų žmonės pradės vežti. Kaimuose panaikino komunalininkai bendrus konteinerius, o išdalijo nedidelius. Niekas ten netelpa, o kai kas visai neturi konteinerių. Dar gerai, kad į miškus kol kas šiukšlės nevežamos, bet ateityje dar nežinia kaip bus."

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras praneša, kad vidaus ligų gydytojai Reginai Butkienei nutraukus darbo santykius įstaigoje,  pacientai perrašyti šeimos gydytojai Aldonai Morkūnienei.

Gyventojai turi teisę pasirinkti kitą gydytoją jų pirmo apsilankymo įstaigoje metu.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Daug metų gydžiausi pas gyd.Bajarūną ir esu labai patenkinta.Labai gaila ,kad šiuo metu jo nėra .Gal serga .Lauksim sugrįžtant.

  Prieš savaitę
 • Paciente

  Nuoroda

  Apie kokius cia atleidimus pensininku rasoma, manau, kad tada puse reiketu atleisti pagal amziu , o kas dirbs ? Gal Jus rasinejantis gudruciai uz daktarus pabusit? PAMASTYMUI- garbingo amziaus sulauksim visi ir be komentaru pagalbos. Idomu kaip tada jausites, juk jaunyste ne amzina.

  Prieš savaitę
 • Svedasai

  Nuoroda

  Gyd. Morkuniene super gera gydytoja. Pas ja lankausi daug metu ir jokiu skundu ape ja neturiu. Tik graziausi atsiliepimai apie daktare. Labai maloni visda dugniai apziures pasakys patars. Tik kad tik dirbtu kuo ilgiau daktare. Labai dziugu kad Sbesasupse yra dakrare kad nereikia kazkur vazineti.

  Prieš savaitę
 • Vanda

  Nuoroda

  Gyvenu Leliunuos , o vazineju i Ignalina , nes ten anksciau gyvenau tai ir dabar ten prisirasius , ir nieko baisaus , galima juk is Svedasu prisirasyt Rokiskyje arba Kupiskyje ar Utenoj , Zarasuos , Moletuos nebutinai Anyksciuose .

  Prieš savaitę
 • Kiek?

  Nuoroda

  Kiek ilgai jau arti 70ties metų dar vietą užims Bajarūnas?Ar jis dar ką nors nusimano?...

  Prieš savaitę
 • KAS

  Nuoroda

  tokia Butkienė ir kasa tokia Morkūnienė? Ar K.Bajarūnas atleistas?

  Prieš savaitę
 • Svėdasiškiai

  Nuoroda

  Labai norėtume, kad pas mus grįžtų ir dirbtų gydytoja gerb. Zita Neniškienė, Ji juk svėdasiškė, puiki specialistė, visiems gerai pažįstama. Gyd. Morkūnienei bus per didelis krūvis.Dar reikėtų nuolatinės dantų gydytojos, gal gerbiama Tarabildienė sugrįžtų?

  Prieš savaitę
 • O

  atsakymas į: Svėdasiškiai Nuoroda

  Tai kokio jaunumo Neniškienė? Ar tik ne vyresnė uż Butkienę?

  Prieš savaitę
 • Nu

  atsakymas į: O Nuoroda

  Jauna dar Neniškienė,tik 67metus pradėjo.Pamenu kaip sesutę Zobarskienę varė iš darbo kai tai 55 metai suėjo, tų laikų pensiinis moterų amžius.Jauna dar.

  Prieš savaitę
 • Ee

  atsakymas į: Svėdasiškiai Nuoroda

  Ta buvusi dantų gydytoja savarankiškai dar juda? Runles prieš 20 metų tirtėdavo kaip epušės lapeliai.Jauna tik raut mokėjo jei kišenėn raudonas leniniukas neinčiuoždavo..Nerašinėk nesąmonių miestelio vardu...

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau