Kokia Jūsų nuomone, didžiausia 2018 metų Anykščių nesėkmė?

Dienos anekdotas

-JAV mokslininkai teigia, kad iš karvių mėšlo galima gaminti baldus.
-Ne tik baldus. – pritaria Rusijos automobilių gamintojai.

Komentaras

Galvocius: „Manyciau kad meras labai pritaike kelioniu patirti apsviesdamas kulturnami ir biblioteka. Jau tikrai visus "źavi" plieskiantis źaiźaruojantis rusiškas apsvietimas"

Skaityti komentarus (1)

Lietuvos žemdirbiai, kurie dėl liūčių pernai negalėjo nuimti derliaus, netrukus sulauks valstybės paramos. Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) nuostoliams kompensuoti skyrė 9,12 mln. eurų, lėšas planuojama išmokėti iki Kalėdų.

 Šią savaitę Europos Komisijai pritarus nacionalinės paramos skyrimui, ŽŪM patvirtino nuostolių kompensavimo taisykles, pagal kurias bus išmokama parama. Kompensacijas gaus tie žemdirbiai, kurie atitiks šių taisyklių reikalavimus, teigiama ministerijos pranešime.

Teisę į paramą turi tik tie žemdirbiai, kurie iki 2017 metų gruodžio 1 dienos savivaldybėms pateikė prašymus kompensuoti dėl liūčių patirtus derliaus nuostolius. Parama bus skirta tiems pareiškėjams, kurių patirti nuostoliai sudarė daugiau kaip 30 proc. vidutinės metinės 2014–2016 metų produkcijos vertės pagal augalų rūšį.

Žemdirbiams bus kompensuojama iki 80 proc. patirtų žuvusio derliaus (javų, bulvių, daržovių, sodų ir uogynų) nuostolių.

Europos Komisija 2017 metasi nuo liūčių ir potvynių nukentėjusiems Lietuvos ūkininkams yra skyrusi 9,12 mln. eurų kompensaciją už žuvusius ar negalėtus pasėti žieminius pasėlius. Ši parama jau išmokėta.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ko nelaimingi,

  Nuoroda

  grynais gaus tik tie kam reikia. Dėl teisybės, tai savivaldybė gavo kažkiek tūkstančių bendrai ant vis,ų melioracijai patvarkyti, nu tai pinigus gaus reikiamos įmonės, o kokį griovį paremontuos dėl visų.

  Prieš savaitę
 • kokie prasymai

  Nuoroda

  jai visi nukentejo

  Prieš savaitę
 • aha

  atsakymas į: kokie prasymai Nuoroda

  bet ne visi balsavo, o rinkimai vėl bus....ar visiems gali užtekt

  Prieš savaitę
 • jo

  Nuoroda

  tikrai nukentejo zemdirbiai,bet negaus tie kurie neparase prasymu.O SENIUNIJOSE sedi dabitos lakuotais nagais ir veidais,o zemdirbiu apie tai neinformavo.Uz ka jiems algas moka,gal kas zinote?

  Prieš savaitę
 • nukentejo visi

  Nuoroda

  bet gaus ne visi

  Prieš savaitę