Ką pirmiausia skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Ar tiesa, kad minutė juoko pailgina gyvenimą penkiomis minutėmis?
– Tai jau priklauso nuo to, iš ko juoksitės…

Komentaras

Aš uz:„Viskas kaip yra taikliai, teisingai, protestas prieš Anykščių sąstingį, nors su daina atkreipia į realybę, netyli kaip dauguma kurmiu pasislėpusiu po žeme. Darbo nerasi be pažįstamų, svogeriu kraštas..."

Skaityti komentarus (2)

Lietuvos žemdirbiai, kurie dėl liūčių pernai negalėjo nuimti derliaus, netrukus sulauks valstybės paramos. Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) nuostoliams kompensuoti skyrė 9,12 mln. eurų, lėšas planuojama išmokėti iki Kalėdų.

 Šią savaitę Europos Komisijai pritarus nacionalinės paramos skyrimui, ŽŪM patvirtino nuostolių kompensavimo taisykles, pagal kurias bus išmokama parama. Kompensacijas gaus tie žemdirbiai, kurie atitiks šių taisyklių reikalavimus, teigiama ministerijos pranešime.

Teisę į paramą turi tik tie žemdirbiai, kurie iki 2017 metų gruodžio 1 dienos savivaldybėms pateikė prašymus kompensuoti dėl liūčių patirtus derliaus nuostolius. Parama bus skirta tiems pareiškėjams, kurių patirti nuostoliai sudarė daugiau kaip 30 proc. vidutinės metinės 2014–2016 metų produkcijos vertės pagal augalų rūšį.

Žemdirbiams bus kompensuojama iki 80 proc. patirtų žuvusio derliaus (javų, bulvių, daržovių, sodų ir uogynų) nuostolių.

Europos Komisija 2017 metasi nuo liūčių ir potvynių nukentėjusiems Lietuvos ūkininkams yra skyrusi 9,12 mln. eurų kompensaciją už žuvusius ar negalėtus pasėti žieminius pasėlius. Ši parama jau išmokėta.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ko nelaimingi,

  Nuoroda

  grynais gaus tik tie kam reikia. Dėl teisybės, tai savivaldybė gavo kažkiek tūkstančių bendrai ant vis,ų melioracijai patvarkyti, nu tai pinigus gaus reikiamos įmonės, o kokį griovį paremontuos dėl visų.

  Prieš 8 mėnesių
 • kokie prasymai

  Nuoroda

  jai visi nukentejo

  Prieš 8 mėnesių
 • aha

  atsakymas į: kokie prasymai Nuoroda

  bet ne visi balsavo, o rinkimai vėl bus....ar visiems gali užtekt

  Prieš 8 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  tikrai nukentejo zemdirbiai,bet negaus tie kurie neparase prasymu.O SENIUNIJOSE sedi dabitos lakuotais nagais ir veidais,o zemdirbiu apie tai neinformavo.Uz ka jiems algas moka,gal kas zinote?

  Prieš 8 mėnesių
 • nukentejo visi

  Nuoroda

  bet gaus ne visi

  Prieš 8 mėnesių