Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti
Poeto Antano Baranausko literatūrinė premija skiriama nuo 2010 metų, V. Braziūnas yra devintasis kūrėjas gavęs šią premiją. Premijos dydis 3000 eurų. Nuotr. Violetos MATELIENĖS

Gruodžio 7 dienos vakarą, Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje, Knygos šventės metu, poetui Vladui Braziūnui už knygą „Lėtojo laiko aky“ buvo įteikta  Anykščių rajono savivaldybės Antano Baranausko literatūrinė premija. 

Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis poetui V. Braziūnui Anykščių rajono vadovas įteikė diplomą ir uždėjo karūną.

 

Renginio vedėja A. Baranausko pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Dangira Nefienė, kilusi iš Pasvalio, su pasvaliečiu poetu V. Braziūnu kalbėjo sava tarme.

Plačiau – antradienio „Anykštoje“

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tai is kur

  Nuoroda

  ji rado tik naikint tokias premijas pinigai taskomiis moketoju pinigu

  Prieš 8 mėnesių
 • Jolanta

  Nuoroda

  Buvo puikus renginys - geros muzikos ir poezijos derinys!

  Prieš 8 mėnesių