Kokia oro temperatūra Jums maloniausia?

Dienos anekdotas

Naujųjų metų rytas. Baloje snūduriuoja gerokai prigėrusi moteriškė. Prisistato policininkas:
- Ponia, kas Jūs ir ką čia veikiate?
Moteriškė vos pajudindama galvą...
- Snieguolė aš... Tirpstu...

Komentaras

Faktas su klausimiuku :): "Vokišką Gebelsą tai teisė Niurnbergo tribunolas ir nuteisė myriop. O koks teismas teistų ir kaip nuteistų "Anykščių Gebelsą" ?"

Skaityti komentarus (3)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) skyriai kandidatu į prezidentus kol kas siūlo vienintelį premjerą Saulių Skvernelį, patvirtino partijos vadovas Ramūnas Karbauskis.

 „Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyriai siunčia pasiūlymus dėl kandidato į prezidentus. Šiandien gauti pasiūlymai iš maždaug 40-ties skyrių, visuose juose kol kas vienintelis asmuo siūlomas – Saulius Skvernelis“, – penktadienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Pasak jo, S. Skvernelio atsakymas dėl kandidatavimo, jei jis bus iškeltas, bus paskelbtas per partijos suvažiavimą sausio 26 dieną.

„S. Skvernelis pasakys tai suvažiavime, jei partijos sprendimas bus jį kelti, matyt, suvažiavime bus ir atsakymas“, – teigė „valstiečių“ vadovas.

Anot R. Karbauskio, „valstiečiai“ turi 56 skyrius.

Ministras pirmininkas penktadienį žurnalistams Seime teigė, jog sprendimą dėl kandidatavimo paskelbs, kai tik jis bus priimtas.

„Kai tik tokį sprendimą priimsiu, tada padarysiu (paskelbsiu – BNS). Iškart sužinosite“, – sakė premjeras.

Naujausių visuomenės apklausų duomenimis, S. Skvernelį būsimu prezidentu norėtų matyti apie dešimtadalis rinkėjų. Jis populiarumu nusileidžia konservatorių keliamai kandidatei Ingridai Šimonytei, ekonomistui Gitanui Nausėdai.

Prezidento rinkimai vyks gegužę.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • pasakyta is sirdies

  Nuoroda

  Geresnio Prezidento, kaip Brazauskas dar ilgai nebus....

  Prieš 5 mėnesių
 • Nuoroda

  Niekados nerinksiu prezidento, kuris gyvena su antra žmona.

  Prieš 5 mėnesių
 • Teip

  atsakymas į: Nuoroda

  Tai ką dabar, ar vėl jau antrą kartą konservų statytinę tik jau kitą ,seną paną į prezidento postą vėl rinksite, nes būrėja ją jau senai išrinko? Taigi Lietuva jau vėl turės moterį -prezidentę.

  Prieš 5 mėnesių
 • Ramybės,

  Nuoroda

  pritariam ir mes valstiečiams. Šaunuoliai,kad pradėjo grąžinti Kubiliaus sumažintas pensijas,Kaip galėjo ateiti mintis konservatorių genijui paimti tai, kas jam nepriklauso, t. y. pensijas ir t.t. Vietoj to.kad galvotų,ieškotų sprendimo būdų- nuėjo lengviausiu keliu- atimti. Ir dar turi sąžinės vėl reikti, balsuokit už mūsų Ingridą, tarytum daugiau išmanančių ir suprantančių be jų Lietuvoj nebėra, Kai nustosit visus žmones menkinti, galimės pagalvoti, o dabar ramybės.

  Prieš 5 mėnesių
 • Man tai patiko melagis

  Nuoroda

  Nausėda...
  "...ateis Euras, rojus bus Lietuvoj..."
  Nu jo.., sulaukėme - tikrai "fantastika čia gyventi.."

  Prieš 5 mėnesių
 • Ra

  atsakymas į: Man tai patiko melagis Nuoroda

  G. Nausėda sakė " Ekonomikos augimas be infliacijos neįmanomas, EUR tam esminės įtakos neturės. Įvertinus kaštus, EUR turės neigiamą įtaką infliacijos augime" . Ir jis buvo visiškai teisus. Nes palyginus Norvegijos, Lenkijos ir Švedijos valiutą ir EUR matosi kad Nausėda buvo teisus 100 proc.

  Prieš 5 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Valiooooo turesim rimta prezidenta , koncervatoriu gana.prisivalde anie sau iki tiek kad bloga vien isgirsti ju kandidate.

  Prieš 5 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: Kaimietis Nuoroda

  Konservatoriai dar neturejo savo prezidento. Issiblaivyk. Kol blaivysies isrinksim Simonyte

  Prieš 5 mėnesių
 • nu nors

  Nuoroda

  vienas normalus ir neapvoges zmoniu ir algos ir pensijos ir vaiku pinigai dideja

  Prieš 5 mėnesių
 • A

  atsakymas į: nu nors Nuoroda

  Kodėl jis negali pagrįsti savo turtų? Kaip atrodo prezidentas gyvenantis su antra žmona? Ar išmoko bent vieną užsienio kalbą?

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau