Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Šiandien Anykščiuose, Vilties gatvėje, ugniagesiai gelbėjo į medį įlipusį katiną. Apie gelbėjimo operaciją pranešė VšĮ „Pūkuota svajonė“.

„Nuoširdus ačiū, Anykščių ugniagesių komandai.
Šiandien ryte maždaug apie 10 val. kolegos atėjo ir sako : - einam gelbėti katinelio. Visas veiksmas vyko Vilties g. Už siaurojo geležinkelio stoties. Nabagas įlipęs į medžio viršūnę ir daugiau nei porą valandų negali iš jo išlipti. Bėgom žiūrėt, nabagas vis dar tupėjo, nors per tą laiką, kai stovėjau prie jo, jis bandė lipti žemyn, bet matyt pernelyg baisu, graudžiu balsu skundėsi mums, kad jam vienam išlipti iš medžio nepavyks. O šiandien taip šalta, o jis toj viršūnėj kabo, o varnos, nebūtų varnos, jau nelaimėlį nusižiūrėjo, suko ratus, o jis vis garsiau rėkė. Nieko nelaukiant skambinam 112 ir kviečiame ugniagesius i pagalbą.
Nepatikėsit, bet jie atvyko ir labai greitai. Gelbėjimo operacija pavyko, katinelis nulipo žemyn. Nežinau, kiek laiko tame šaltyje jis būtų kabėjęs, jei ne šaunių ugniagesių komanda.
Didelis, didelis ačiū vyrams, kurie tiesia pagalbos ranką, ne tik mums žmonėms, bet ir neabejingi mūsų mažiesiems draugams.
Iš tos laimės, kad viskas taip sklandžiai pasibaigė aš net nepaklausiau jų vardų, kad galėtumėm jiems čia dar kartą padėkoti.
Komanda kuri šiandien dirbo Anykščiuose, Jūs esat nuostabūs. Sėkmės Jums linki visi pūkuoti mūsų draugai”,- įspūdžiais apie gelbėjimo operaciją pasidalijo VšĮ “Pūkuota svajonė”.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • reikėjo

  Nuoroda

  prašyt medžiotoju jie greičiau butu išgelbėje

  Prieš 5 dienas
 • 123

  Nuoroda

  Turiu du katinus, tai tie kiekviena diena po 3-4 kartus i medzius ilipa i toki auksti, as net demesio nekreipiu, o juo labiau kad kviest gaisrine.Gal kaimo katinai ne tokie durni kaip miesto.

  Prieš 5 dienas
 • Iprasta

  Nuoroda

  Istorija. Tik vat kodel vienus katinus gaisrininkai gelbeja, o kitu ne? Pagal kokius kriterijus jie katinus priskiria gelbetiniems.?

  Prieš 5 dienas
 • jei nebutu ziurovu, tai papurtitu gaisrininkai gerai medi ir viskas.

  Prieš 5 dienas
 • Vita

  Nuoroda

  Katinelis bijojo , o tai kaip gaisrininkas su katineliu nulipo , gal buvo prie kopeciu prisirises ?

  Prieš 5 dienas
 • Balys

  Nuoroda

  Uzsikark i toki auksti , cia bus apie 50 m.

  Prieš 5 dienas
 • Kodėl.ne 100

  atsakymas į: Balys Nuoroda

  Lietuvoje vis krūmai auga apie 30 metrų aukščio.

  Prieš 5 dienas
 • Jurate

  Nuoroda

  Gaisrininku drasumas i toki auksty lipt , galejo kartu su katineliu nuvirst jeigu saka butu nuluzus .

  Prieš 5 dienas
 • Kad

  Nuoroda

  Ten tas katinas jau ne pirmą kartą po medžius karstosi.

  Prieš 5 dienas
 • As

  Nuoroda

  Ačiū!

  Prieš 5 dienas