Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Anykščių rajono savivaldybė paviešino naują vaizdo klipą „Anykščiai – atviri klodai investicijoms“.
Klipas įgarsintas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Kaip manote, ar šis vaizdo klipas paskatins investuotojus rinktis Anykščius?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozui į...

  Nuoroda

  Tai gal Seimo narys, esantis ekonomikos komitete, geriausiai žino rajono ekonominius rodiklius. Informaciją galėtų pateikti Seimo nario padėjėja. Kam dar papildomai steigti savivaldybėje skyrius ir etatų skaičių, kad kažkokias informacines lenteles sudarinėtų? Turime pakankamai išrinktos, brangai apmokamos ir išlaikomos valdžios su visais padėjėjais.

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Juozui į... Nuoroda

  Palikim Seimo nariams dirbti savo darbą, o mes turim savivaldybę su nemažais administraciniais resursais, Tik mane stebina tai, kad rajono vadovai, rindamiesi turizmo kryptį, investuoja didžiulius biudžeto pinigus ir niekuo nepagrindžia naudą bei perspektyvos sėkmę. Gal ne viską žinau, bet visi paaiškinimai, jog turizmas yra geriau nei pramonė ar kitas verslas, paremti filosofiniais apmąstymais ar prielaidomis. Negali būti taip. Prieš priimant tokį sprendimą turi būti atliktos rimtos studijos, ekspertizės, įvartintos rizikos ir nuolat pasitikrinama rezultatų analize. Blogai, kad toks valdžios užsiciklinimas užkerta kelią rimtoms investicijoms. Pažiūrėkim kas aplinkui dedasi, kaip toli kiti rajonai pažengę ir kaip daug laimi tų rajonų žmonės. Nesu prieš turizmą, bet naudą iš jo. O jeigu jos nėra...

  Prieš 6 mėnesių
 • Ką belieka daryti?

  Nuoroda

  Tik stryktelėti, kaip tame walking death klipe, ir ploti Vadui už mūsų paskelbimą išsilavinusia, bet pigia darbo jėga. Per šiuos kelerius Vado veiklos metus priartėjome ne prie Vakarų, bet prie Rytų.

  Prieš 6 mėnesių
 • Labas

  atsakymas į: Ką belieka daryti? Nuoroda

  tai čia tokia komanda, iškėlusi sugniaužus kumščius, skelbiasi ir kviečia pabusti ir atsikėlus nuo tarybos kėdžių eiti verslo daryti. Gal atsilaisvinę nuo politikos, turės laiko pažadus įvykdyti- gera komanda verslo vystymui, žadėtų darbo vietų įkūrimui.
  Kam ten už kelis eurus gaišintis tarybos nario pareigose....

  Prieš 6 mėnesių
 • Hmm?

  Nuoroda

  o tai kur vietiniai verslininkai suinvestavo? Gal į politinius žaidimus? Žadėjo darbo vietas, naują gumos perdirbimo gamyklą....

  Prieš 6 mėnesių
 • ???

  Nuoroda

  Kur sužinoti, kiek naudos gaunam iš turizmo? Savivaldybės interneto svetainėje jokios informacijos ar ataskaitų nėra

  Prieš 6 mėnesių
 • Ats.

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  TVIC-o metinėje ataskaitoje

  Prieš 6 mėnesių
 • Kl.

  atsakymas į: Ats. Nuoroda

  TIC svetainėje nieko neradau, tik turistų apsilankymų skaičius. Tas skaičius nieko nesako. Kur rasti turizmo naudos analizes ir skaičiavimus?

  Prieš 6 mėnesių
 • Ats. 2

  atsakymas į: Kl. Nuoroda

  ar žiūrėjote Lep direktorės metinėje veiklos ataskaitoje? Tokia turėtų būti savivaldybės tinklapyje, teikiama tarybai tvirtinti.

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Ats. 2 Nuoroda

  Savivaldybė, patvirtinusi turizmo viziją, turėtų turėti detalius naudos skaičiavimus, turizmo veiklos ataskaitas bei perspektyvų gaires. Besidominantys neturėtų rankioti duomenis iš įstaigų.

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau