Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Trečiadienį Anykščių kultūros centro mažojoje salėje vyko 2019 metų Anykščių rajono biudžeto pristatymas gyventojams. Pristatymas buvęs ypatingas, nes jame dalyvavo tik Anykščių savivaldybės administracijos darbuotojai, biudžetinių įstaigų vadovai bei kandidatai į rajono Tarybą. Tarp auditorijos pavyko rasti tik vieną ne valdininką, ir ne kandidatą, tačiau, kaip juokėsi kiti klausytojai, vienintelis nesuinteresuotas asmuo, matyt, laukė žmonos, kuri yra savivaldybės darbuotoja. 

 

 

Nuo pareigų nušalintas meras Kęstutis Tubis renginyje nedalyvavo, o vicemeras Sigutis Obelevičius atskleidė dėl kokių priežaščių Anykščių savivaldybei 2018 metais taip gerai sekėsi taupyti biudžeto lėšas. "Europiniai projektai nusitempė į vienus metus. Pernai sutaupėme 900 tūkst. eurų, bet tik todėl, kad nebuvo europinio finansavimo projektams."  - taupymo paslaptį atskleidė vicemeras. 2019 metų rajono biudžetas bus kiek didesnis nei 2018-ųjų. Tačiau, pasak S.Obelevičiaus, šių metų biudžetas  "bus labai įtemptas". "Tokį biudžetą prisimenu tik Rusijos krizės metais." - kalbėjo vicemeras. Pasak jo, papildomų lėšų reikės ne tik projektų kofinansavimui, bet ir algų didinimui. "Seimas ir Vyriausybė priėmė labai gerą sprendimą žmogui, kyla algos, bet pinigų pamiršo duoti." - aiškino S.Obelevičius. 

Plačiau - "Anykštoje"  

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Onutė

  Nuoroda

  Tragedija su tokiais darbais. Savivaldybė visai nuvaryta. Visiška nekompetencija.

  Prieš 6 mėnesių
 • Xxx

  Nuoroda

  O ką ten eilinis žmogelis veiks, todėl ir neina. Kas bus geriau, jeigu tu esi eilinis žmogus. Nieko.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nuoroda

  Ar numatyti biudžete pinigai piliai?

  Prieš 6 mėnesių
 • jie 30 metu

  Nuoroda

  tik sau ir dirba

  Prieš 6 mėnesių
 • Chmmm

  Nuoroda

  Kaip čia išeina, valstiečiai aiškina, kaip čia jie gerai seime dirba, o visos savivaldybės verkia, kad sunkiai išgyvena.

  Prieš 6 mėnesių