Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Šiandien Panevėžio apygardos prokuratūros atstovai kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), prašydami panaikinti Panevėžio miesto mero R. M. R. bei Anykščių rajono mero K. T. teisinę neliečiamybę. Abu šie politikai įtariami korupcinio pobūdžio nusikalstamomis veikomis. VRK prokurorų prašymą patenkino.

 Nuo vasario 1 dienos, paskelbus kandidatų į savivaldybių tarybas ir merus sąrašus, kandidatai įgijo teisinę neliečiamybę, kuri tęsis iki galutinių rinkimų rezultatų įsigaliojimo.

Galiojant įtariamųjų teisinei neliečiamybei, ikiteisminius tyrimus atliekantys teisėtvarkos pareigūnai negali jų atžvilgiu atlikti jokių tyrimo veiksmų. Todėl, siekiant galimai įvykdytas nusikalstamas veikas ištirti per kuo trumpesnį laikotarpį, prokuratūra kreipėsi į VRK dėl Panevėžio miesto bei Anykščių rajono merų teisinės neliečiamybės panaikinimo. Motyvus, kodėl tai reikia padaryti, Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikė šiems tyrimams vadovaujanti Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Dalia Markauskienė.

Panevėžio miesto meras R. M. R. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnų buvo sulaikytas pernai vasarą kartu su savo patarėja G. M. bei keliais verslo atstovais.

Ikiteisminio tyrimo metu surinkta duomenų, leidžiančių pagrįstai įtarti, kad Panevėžio miesto savivaldybėje galimai buvo piktnaudžiaujama tarnyba ir duodami neteisėti nurodymai savivaldybės administracijos valstybės tarnautojams, siekiant sudaryti palankias sąlygas kai kurioms įmonėms laimėti viešųjų pirkimų konkursus. Įtariama, kad už pažadėtą palankių sprendimų priėmimą galimai buvo atsilyginta kyšiais.

Ikiteisminiam tyrimui dėl Panevėžio mero ir kitų asmenų galimų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų vadovaujanti prokurorė D. Markauskienė sausio 28 dieną priėmė nutarimą šį tyrimą išskirti į du ikiteisminius tyrimus.Viename jų Panevėžio miesto merui R. M. R. pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo, kitame – dėl piktnaudžiavimo.

Anykščių rajono meras K. T. STT Panevėžio valdybos pareigūnų buvo sulaikytas sausio 28 dieną, atliekant.ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu Anykščių rajono savivaldybėje. Anykščių rajono merui K. T. buvo pateikti įtarimai dėl prekybos poveikiu. Šioje byloje įtarimai pareikšti dar 2 asmenims.

Įtariama, kad Anykščių rajono savivaldybėje galimai buvo susitarta priimti bei priimta kyšių iš kai kurių verslo atstovų. Verslininkams, kaip įtariama, buvo pažadėta priimti naudingus sprendimus, paveikiant Anykščių rajono savivaldybės valstybės tarnautojus, kad šie teisėtai arba neteisėtai veiktų ir sudarytų išskirtines sąlygas, pavyzdžiui, dėl disponavimo žemės sklypu, dėl paramos verslo plėtrai.

Generalinės prokuratūros inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pritariu"mes tai tikrai"

  Nuoroda

  Aplamai didžiulė nesąmonė,kai susikompromitavusiems asmenims leidžiama kandidatuoti ar pareikšti norą dalyvauti rinkimuose:nesvarbu kokiuose.Štai kur didžiulė BĖDA ir GĖDA!Todėl rinkėjams tenka didžiulė ATSAKOMYBĖ už ką balsuoti!(O Sigutis jau yra prabuvęs meru 2 kadencijas),ir kad buvo ramu-dar nereiškia jog buvo viskas gerai.Anykštėnams reikia ne ramybės,o ženklių pokyčių visuose darbo sferose,tik taip rajonas kils į viršų!

  Prieš 6 mėnesių
 • Rinkėja

  Nuoroda

  "Kaltas"-"nekaltas"-ne tai esmė(kažkodėl eilinio anykštėno nesulaiko STT),bet esmė tame, jog įtarumo dėmė plačiai pasklido,plačiai "pagarsino"Anykščius.Jokia sukurta rinkimų grupė,į kurią įrašyti asmenis(nesvarbu,kad kai kurie pedagogai ar kitaip gerai anykštėnams pažįstami asmenys:ar jie laiko save Anykščių elitu?...vargu bau...)neužglaistys įtarumo.Tad viskas priklauso nuo RINKĖJŲ VALIOS,tik nuo JŲ APSISPRENDIMO priklauso už ką jie atiduos savo balsą.Ir jokia agitacija nereikalinga,nes rinkėjai -NE AVIŲ BANDA!

  Prieš 6 mėnesių
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  Tikrai rinkėjai ne avinų banda -už mentus nebalsuos ir Merų ir Prezidento rinkimuose.

  Prieš 6 mėnesių
 • mes tai tikrai

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  už vagi nebalsuosime, bet vat didžiulė gėda valstybei, kad leis tokiems vagims dalyvauti rinkimuose - juk kaimuose gyvenantys pensininkai net nežino kad jis vagis (neskaito laikrasciu, neturi interneto)
  Kodėl valstybė apgaudinėja gyventojus ? Va kur bėda !

  Prieš 6 mėnesių
 • Parodykim

  atsakymas į: mes tai tikrai Nuoroda
  Prieš 6 mėnesių
 • Apsisprendusi

  Nuoroda

  Dauguma Kandidatų labai kyšininkiškų profesijų žmonės. Pamenu anuos laikus, kaip ėmė kelių milicija, kaip ėmė ir tebeima gydytojai, veterinoriai. Neėmė tik mokytojai, ką per 8 metus įrodė Obelevičius. 8 metus vadovavo rajonui ir Anykščiai nežinojo žodžio STT, nebuvo švogerių įdarbintų ar draugų. Dabar irgi balsuosiu už kažkurį iš jų: Sigutį ar Vaidutį.

  Prieš 6 mėnesių
 • Mokytoja

  Nuoroda

  Kaip tik liberalas, taip problemos su teisėsauga, tik sumos skiriasi: Masiulis 100 000 kyšis, Steponavičius, nepamenu, gal 10 000, Čia dar neaišku kiek, o liberalai vėl dantis reklamose šiepia, iš mūsų visų tyčiojasi, vėl reklamoms milijonus mėto, vėl ieško durnelių, kurie patikės, kaip anakart, balsuos už Masiulio su Pakalčiu keptus blynus ar dalintas sėklas ir arbatas. Nesulauksit

  Prieš 6 mėnesių
 • Mokytojas

  atsakymas į: Mokytoja Nuoroda

  Net liberalai nusprendė, kad tokio, kaip Tubis negalima priimti į partiją. Dar, kiek atsimenu, nepriėmė Ačo ir Komskio.

  Prieš 6 mėnesių
 • to gyventoja

  Nuoroda

  Vakar buvau mieste ir nemačiau,kad kažkas stovėtų ir juoktusi tai tada pasakyčiau,kad pas Gustą eitų.,bet va vieną kandidatą parke tai tikrai matė su šaika krykštaujančius.

  Prieš 6 mėnesių
 • gyventojai

  Nuoroda

  jusu miestas jau 25 metai vis sypsosi bet beda kad bedantem sypsenom ir vis senesnem ir piktesnem

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau