Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Anykščių rajono policijos pareigūnai perspėja gyventojus apie naujus sukčiavimo būdus, kuriais naudodamiesi sukčiai išvilioja iš žmonių pinigus.

Mūsų rajono gyventojus apgaudinėja  ne tik telefoniniai sukčiai ar į namus užėję įvairių įstaigų darbuotojais, pareigūnais prisistatantys asmenys, siūlantys įvairias paslaugas. Policijos pareigūnai jau turi informacijos apie tai, kad  įvairiuose interneto portaluose,  socialinių tinklų paskyrose platinami skelbimai apie tariamai parduodamus ar nuomojamus butus. Paskambinę nurodytu telefonu, žmonės yra paprašomi į sąskaitą, kaip užstatą, pervesti tam tikrą pinigų sumą. Pervedę pinigus žmonės dažniausiai nebegali susisiekti su  tariamu buto savininku.
    Policijos pareigūnai pataria, kad gyventojai prieš atlikdami pinigų pavedimus už kažkokias paslaugas ar prekes, pasitikrintų, panaršytų internete, socialiniuose tinkluose  ir pasidomėtų apie pardavėją, nuomotoją ar pan.  Reikia vengti sandorių, kurie kelia abejonių, ypač tokių, kai siūlomos paslaugos suteikiamos ypač palankiomis sąlygomis ar prekė pigesnė nei įprasta, neskubėti mokėti prašomo užstato ar rankpinigių.
Būkite būdrūs ir neatiduokite savo pinigų sukčiams.

 

Anykščių PK inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • geras

  Nuoroda

  Tyrimas yra atliktas išsamiai. Informacija yra tikra ir nusikalstamos veikos požymiai yra tikrai nustatyti. Specialiųjų tyrimų tarnyba tiki šitos bylos sėkme“, – sakė Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos viršininkas Žydrūnas Krampalcas.

  Prieš 6 mėnesių
 • Štai čia

  atsakymas į: geras Nuoroda

  Ir yra didžuaysi banditai.

  Prieš 6 mėnesių
 • Neimanoma išviliot pinigu iš manes

  Nuoroda

  Jei aš ju neturiu !

  Prieš 6 mėnesių
 • tada neįdomus :)

  Prieš 6 mėnesių