Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Staškūniškio bibliotekoje vyko mokymai  „Skaitmeninis raštingumas, kaip naudotis išmaniaisiais telefonais.“ Juos iniciavo Viešoji įstaiga „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“.

 Projektas – „Žmogus – žmogui“. Projekto esmė – kompiuterinių žinių įtvirtinimas ir naudojimosi elektroninėmis paslaugomis mokymas gyventojams nuo 55 m. iki pensijinio amžiaus.

Mokymas truko 3 dienas (12 akad. val. trukmės) kuriuose  galėjo dalyvauti visi norintys, kurie buvo nors šiek tiek susipažinę su  naudojimosi kompiuteriu pradmenimis kompiuterio sandara, elektroninio pašto pagrindais ar visai nesinaudoję kompiuteriu.

Buvo supažindinta su grėsmėmis internete, suteikta nemažai žinių kaip naudotis elektroninėmis paslaugomis. Mokymuose buvo supažindinta su elektroninėmis paslaugų grupėmis: e sveikata,  sodra, darbo biržos teikiamomis e. paslaugomis. Mokėmės užsiregistruoti pas savo šeimos gydytoją. Sudomino duomenys apie senatvės pensiją, kaip surasti ir pateikti nedarbingumo pašalpai skirtą prašymą internetu.

Vyko mokymai kaip naudotis išmaniaisiais telefonais. Kaip susikurti elektroninį paštą, kaip  įkelti paveiksliuką, kaip išsiųsti. Mokymais visi buvo patenkinti, įgijo daug žinių.
Mokymų dėstytoja Rasa Stuglienė.

taškūniškio bibliotekininkė Gražina Adomavičiūtė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gaila

  Nuoroda

  Gaila kai vejais paleidzemi pinigai ..
  Mokimai kiek tokios organizacijos pasiema pinigu kad 3val telefona kaip maigyti parode....O juokingiause kas turi kompa ar tel ismokinanciu

  Prieš 6 mėnesių
 • as

  Nuoroda

  saunu

  Prieš 6 mėnesių
 • klausimas Anykštai

  Nuoroda

  kodėl rašomi tokie, nulinės vertės ir nulinio įdomumo straipsniai? Ar čia net galima pavadinti naujiena, kad kažkur kažkas mokėsi naudotis išmaniuoju telefonu? Greičiau Anykštos badas. Gal nueikit 500 metrų ir nufografuokit biokuro katilę, kurioje paleistas antras biokuro kaltilas arba paimkit interviu iš naujojo ligoninės vadovo kaip jam sekasi? Va Jums ir savaitės darbas, kitą daugiau sugalvosim, prašykit, padėsim.

  Prieš 6 mėnesių
 • Vycka

  atsakymas į: klausimas Anykštai Nuoroda

  Aha ir dar paskambink į TV3 ir nurodyk, kad šiandien vakare rodytų "Terminatorių"

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: klausimas Anykštai Nuoroda

  Prisiminei pirmojo sekretoriaus laikus ir pasijutai juo...

  Prieš 6 mėnesių
 • dėkoju

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  panašu, kad gavau atsakymus ir kitokių tikrai nesitikėjau. Tik nebūtina būti pirmajam sekretoriui, kad matytum informacijos šaltinio sausrą. Kas diena parašai, kad kažkas numirė, nors tas vyksta nuolatos, kokį straipsnį iš delfi nukopini, tada dar parašai, kad kažkas sužinojo kas yra internetas ir valio. Anykšta apgailėtinai prasta ir tuom didžiuojasi.

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: dėkoju Nuoroda

  Tavo pretenzijos galėtų būti svarstytinos, jei "Anykšta" būtų išlaikoma iš biudžeto. Nukreipkim žvilgsnį į valdiškas įstaigas, savivaldybę, kurias mes išlaikom ir kurios turi tarnauti mums, o UAB-us palikim patiems tvarkytis.

  Prieš 6 mėnesių
 • taigi

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  čia ne pretenzija, o kritika. Kritikuoti galima ir UAB-us. Tik jei UAB-bo akcininkai po pastabų prunkščia kaip valdininkai - nieko gero perspektyvoje nelauk.

  Prieš 6 mėnesių