Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Kitą savaitę Anykščių rajono Tarybos posėdyje bus tvirtinamos 2018-ųjų metų Anykščių rajono  mero Kęstučio Tubio bei Anykščių rajono savivaldybės Tarybos veiklos ataskaitos.
Štai Anykščių rajono meras K.Tubis veiklos ataskaitą pradeda tokiais žodžiais:
„Anykščių rajono žmonių valia ir pasitikėjimu 2015 metais tapau Anykščių rajono savivaldybės meru ir įgijau didžiulę atsakomybę dirbti vardan anykštėnų ir viso Anykščių krašto. 2018-ieji – tai dar vieni nuoseklaus ir sąžiningo darbo metai, per kuriuos kryptingai siekiau užsibrėžtų tikslų ir rūpinausi visomis rajono veiklos sritimis: infrastruktūros gerinimu, verslo skatinimu, kultūra, švietimu ir pagalba kiekvienam besikreipusiam. Anykščiai – vienas iš patraukliausių Lietuvos miestų, kuriame gera gyventi, dirbti, kurti ir kurį mielai lanko svečiai. Visa tai pasiekėme susitelkę ir dirbdami kartu, todėl nuoširdžiai dėkoju visiems Anykščių rajono gyventojams, kurie savo sąžiningu darbu prisidėjo prie visų mūsų gerovės.”
Kaip vertinate Anykščių rajono mero K.Tubio ir Anykščių rajono tarybos nuveiktus darbus 2018 metais? Kurie darbai bei Tarybos priimti sprendimai, Jūsų manymu, yra reikšmingiausi?
Kurie Anykščių rajono tarybos nariai, Jūsų vertinimu, buvo aktyviausi ir geriausiai atstovavo Anykščių rajono gyventojų interesus?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 1984

  Nuoroda

  Anykštėnai išrinkę Kildišienę persišovė vieną koją, išrinkę Tubi kitą koją. Sekantis šūvis bus labai atsakingas, linkiu pataikyti į taikinį, o ne į smilkinį.

  Prieš 6 mėnesių
 • Durnių laivas

  Nuoroda

  Atsakykite man į tokį klausimą. Tubis buvo policininkas, kūrė policijos sistemą, gynė policijos interesus, ir mundurą, gaudė žulikus ir sakydavo kad bėdai nutikus, tik policija padės, nes tai patikima. Dabar gaunasi taip, kad pats policininkas nebetiki policiją, garsiai rėkdamas kat tai provokacija. Ar bent jau suprantate iki kokio durnumo priėjome ir kuo Tubis jus rinkėjai laiko? Ogi paskutiniais DURNIAIS.

  Prieš 6 mėnesių
 • baisiausia

  atsakymas į: Durnių laivas Nuoroda

  kad tą nepasitikėjimą valstybe ir teisėsauga skleidžia mokytojais save vadinantis žmonės.

  Prieš 6 mėnesių
 • Ant ko nurašys ?

  Nuoroda

  Paskutiniame Tarybos posėdyje tiek Žiogelis su saviškiais, tiek Pakeltis su saviškiais, tiek valstiečiai (be Vaigino) nepriėmė sprendimo dėl Kurklių mokyklos reorganizavimo į skyrių. Dėl to rajono biudžetas berods negaus 200 000 EUR iš valstybės biudžeto ir dar nesutaupys apie 40 000 EUR. Pinigai ne Tarybos narių. Galima švaistyti. Kai 2019 m. biudžete pritrūks pinigų bus imituojama kaltųjų paieška. O gal šios kadencijos Tarybos nariai nesitiki būti išrinkti ir specialiai stengiasi sukurti kuo daugiau problemų naujai išrinktai Tarybai ?

  Prieš 6 mėnesių
 • Elvyra

  atsakymas į: Ant ko nurašys ? Nuoroda

  Pinigai toli gražu, ne esminis dalykas. Uždarykim mokyklas, bibliotekas, kultūros namus ir miesteliui kaput. Nestatys pilies, parduos ekraną ir tuos pinigus susigrąžins. Dar ne tiek tavo Tubis ištaškė pilių pamatams .

  Prieš 6 mėnesių
 • to Elvyra

  atsakymas į: Elvyra Nuoroda

  Paprastai iš pradžių pasireiškia kaput negrįžtami požymiai, dėl ko ir tenka viską uždarinėti arba kaip Kurklių atveju REORGANIZUOTI mokyklos struktūrą. Gal sugrąžinkim Kurkliams vidurinę ir atgims miestelis kaip feniksas. O kad Taryba (25 nariai) balsuodama taškė pinigus tai negerai.

  Prieš 6 mėnesių
 • mama

  Nuoroda

  Aš balsuosiu už Tubį!!!!

  Prieš 6 mėnesių
 • Arūnas

  Nuoroda

  Ką meras padarė, ogi nieko gero, apart to,kad susikūrė galimai sau pačiam saugią aplinką. Čia buvusio mero pagrindinis darbas, kurio pasekmes pajutome visi. Tubis buvo pats blogiausias meras, koks tik galėjo būti Anykščiuose. Laikas atėjo jį vyti lauk ir išsirinkti vietinį, čia gyvenanti merą.

  Prieš 6 mėnesių
 • Pasidomėjus

  Nuoroda

  Akivaizdu kad geriausiai į merus tiks Dainius Žiogelis, ir socdemų sąrašas aukištumoje

  Prieš 6 mėnesių
 • j.

  atsakymas į: Pasidomėjus Nuoroda

  Paskaicius pretendentu i merus programas,tai tik D.Ziogelio ir is dalies L.Pakelcio atitinka lukescius tu anykstenu, kurie nebenori letai teketi ir letai slepseti ,svaikti apie pilis ir turistus.Tik uz D.Ziogeli.

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau