Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Vasario  13 d., trečiadienį, 17:30 val. Angelų muziejuje–Sakralinio meno centre (Vilniaus g. 11) anykštėnų menininkų miniatiūrų parodos „BŪTI ŠVIESOJE“ atidarymas. Parodos kuratorė – Edita Pivoriūnienė.


Dalyvauja: Arūnas Vilkončius, Rita Juodelienė, Alfredas Motiejūnas, Indrė Milašiūtė, Justė Kamarauskaitė, Šarūnas Miškinis, Lina Vaišnytė, Dalia Gilienė, Margarita Milašienė, Saulius Milašius, Jūratė Vingrienė, Genutė Tumienė, Vladas Gaidys, Skaidrė Keibienė, Aleksandras Tarabilda, Vytautė Tumaitė.
Paroda veiks iki kovo 25 d.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Jūratė

    Nuoroda

    apmaudu, kad renginiai dubliuojasi....Bibliotekoje tuo metu pristatoma ilgai laukta Gintaro Vaičiūno knyga. Ką daryti žmogeliui, kuris nori ir ten, ir ten? Kaip mano mamutė sakydavo-,,nors tu pasikark, ubage, ant kryžkelės..." O gal angelams ir bibliotekai dar pavyks suderinti renginių laiką?

    Prieš 6 mėnesių