Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Praėjusios savaitės įvykiai, kada dėl įtarimų korupcija Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis buvo sulaikytas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnų, sulaukė itin didelio atgarsio visuomenėje. Vieni žmonės džiaugėsi operatyviu STT darbu, kiti užjautė merą ir jo sulaikymą vadino politiniais žaidimais prieš artėjančius tiesioginius mero rinkimus, į kuriuos dabar jau 3 mėnesiams nuo pareigų nušalintas K. Tubis eina su savo sudarytu komitetu.

„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie jautėsi išgirdę žinią, kad Anykščių rajono meras įtariamas kyšio ėmimu? Ar jie tiki, kad šių įvykių „organizatoriai“ – konkurentai iš kitų politinių partijų? Ir ar STT yra ta struktūra, kuri užsiima politiniais žaidimais?

 

Bronė LUKAITIENĖ, visuomenininkė, buvusi trijų Anykščių merų patarėja kultūrai, įvairių projektų koordinatorė:

- Aš manau, kad tie, kurie blogai pasielgė, turi už tai ir atsakyti. Visuomet buvau ir esu už teisybę. Nesiimsiu vertinti, padarė Anykščių rajono meras nusikaltimą ar nepadarė, tai išaiškins kompetentingos institucijos.

Galiu pasakyti tik tiek, žvelgdama į dabartinius Anykščius, kad mūsų merui šis miestas nebuvo brangus, o miestui vadovauti turi toks asmuo, kuris jį mylėtų. Kiek visko vyko Anykščiuose – buvo vykdomi didžiuliai projektai, pritraukta nemažai investicijų, o dabar...? Ypatingai praėjusią vasarą pastebėjau, kokie Anykščiai netvarkingi, purvini. Kad miestas klestėtų, visus darbus reikia dirbti su meile, tik tie specialistai, kuriems Anykščiai buvo ir yra brangūs, gali kurti ir puoselėti grožį. Kur, pavyzdžiui, puikios specialistės Daivos Gasiūnienės darbų tęstinumas? Nieko nevyksta...

Aš nenoriu girtis, bet manau, kad ir pati prisidėjau prie Anykščių puoselėjimo, todėl man labai apmaudu matyti, kurlink miestas juda... Kai savo aplinkoje išgirstu žmones kaip nors nelabai gražiai atsiliepiančius apie Anykščius, man skauda, nes myliu šį miestą. O mūsų meras nelabai jį mylėjo...

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • isiverstu

  Nuoroda

  miestas ir be tavys

  Prieš 6 mėnesių
 • Klausimas Kugienei

  Nuoroda

  Nefienei atrodo, kad Tubis myli?

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Klausimas Kugienei Nuoroda

  Ne visi meilę supranta, jeigu pastaroji nėra pastiprinta Vyriausybės politika.

  Prieš 6 mėnesių
 • vardas

  Nuoroda

  Šioje kadencijose buvo ir malonių staigmenų. Nustebino ir sukėlė pasididžiavimą, kai sąžiningi ir dori žmonės paliko gerus postus, garantuotus didelius atlyginimus ir pasitraukė nuo korumpuoto mero. Jiems buvo nelengva, nes daugelis tikėjo, kad teisėtvarkos pareigūnas yra sąžiningas. O jiems reikėjo eiti į darbo biržą...
  Dabar teisybė tapo aiški. Siūlau paskelbti Anykščių garbės piliečiais, nes jie išsaugojo Anykščių garbę.

  Prieš 6 mėnesių
 • vardas

  atsakymas į: vardas Nuoroda

  dar pamiršau parašyti. Tie du vyrukai, išeidami iš postų išsaugojo ir nekaltybę. Tad bus tinkami kitiems, populiariems santykiams pagal lygių galimybių teises. Gal tai padės pritraukti investuotojus ir sukurti naujas darbo vietas tiek aptarnavimo, tiek paslaugų sferose. Bus plečiamos statybos ir kt.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nuoroda

  Aš balsuosiu už Tubį!!!!! Ir jis bus Anykščių meras.Jis buvo ir bus.

  Prieš 6 mėnesių
 • Ar irgi vagis

  atsakymas į: Nuoroda

  Teip

  Prieš 6 mėnesių
 • Jo jo

  Nuoroda

  Anykščiuosna vasaru atvažiuoja daug turistų. Patys atvažiuoja - be TVIC pastangų. Reikia, kad miestas būtų tvarkingas, o dabar kelias vasaras iš eilės gatvės remantuojamos. Nu po remonta gerai atrodo, bet vis tiek galėtų tuos darbus atlikti žiemą arba kažkaip nu kitu laiku, nu kad nesimatytų kadu remontuoja. Ir eglute žiemu buva negraži (papigiaiskai padaryta). Va Panevėžy, kur Gasiūniene dabar dirba, tai bent miesta papuošimas - internete daugybe peržiūrų ir komentarų.

  Prieš 6 mėnesių
 • eina na

  atsakymas į: Jo jo Nuoroda

  ir per LED kubo reklamą mažai erotikos. Va turėtų paleisti Luko užsklandas, kur beveik visi orgazmą patyrę, tik vienas Lukas susimastęs - kas dabar išdurs?

  Prieš 6 mėnesių
 • Poetizuokim

  Nuoroda

  Tubis buvo rimtas kentas,
  Visgi jisai buvęs mentas.
  Su vištelom jis susdėjo,
  Todėl kaip kiaušinis dėjo...
  ...Galvela žemyn, kojelom aukštyn.
  Galvela žemyn, kojelom aukštyn.

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau