Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Peržiūrėjau kandidatų VTEK (Vyriausioji tarnybinės etikos komisija) deklaracijas, kažkodėl Anykščių rajono mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius nedeklaravęs, kad jo žmona Alytė Obelevičienė  yra Traupio bendruomenės pirmininkė.

 Keistoka, gal Obelevičienė netikra Traupio bendruomenės  pirmininkė, tik visuomenei apsimeta???

 

"Anykštos" skaitytojas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Idomu

  Nuoroda

  Perskaičiau konservatorių programa ten parašytą apie nutolusią valdžiă nuo žmonių:) tai išeina kad konservatoriai būdami valdžioje 12 metu, oi ir prieš tai dar buvo:) yra nutolę??????:)ar jie čia ką kitą turėjo galvoje?:)

  Prieš 6 mėnesių
 • na

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  Lietuvoje konservatoriai jau 6 metai opozicijoje, Anykščiuose - meras buvo ne konservatorius

  Prieš 6 mėnesių
 • Ignor

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  Pritariu, kad valdžia atitolusi nuo žmonių. Pavyzdžiui, Anykščių gyventojai išreiškė norą rajono viziją matyti be turizmo, lėtai tekantį miestą, o vadovai nepaklausė jų ir pasitvirtino turizmo ir kurorto viziją.

  Prieš 6 mėnesių
 • jomajooo

  Nuoroda

  Nu tikrai, buvau priverstas atsiversti vrk puslapį, Obelevičiaus privačių interesų deklaraciją. Viskas uždeklaruota. Ir pagalvojau, nu i na... tokie giminės! Kokio supuvimo turi būti žmogus, kad pasinaudojant laikraščiu, galėtų net savo seserį apdergti, apmeluoti. Gal jie ten turto nepasidalija ar dar kažko? Užuojauta Obelevičių giminei, ir mano balsas Sigučiui, nes nepakenčiu neteisybės.

  Prieš 6 mėnesių
 • Chi chi

  atsakymas į: jomajooo Nuoroda

  Kaip pokaryje dėl žemės, taip dabar dėl politikos: brolis prieš brolį, švogeris prieš švogerį bylinėsis. Gražu iš šono žiūrint!

  Prieš 6 mėnesių
 • Laba diena

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  labai nesigrožėkit tokiu elgesiu, nes nepajusit kaip prieš jumis atsisuks ta pati purvo banga, nuo kurios ir nekaltas būdamas lieki apdrėbtas....

  Prieš 6 mėnesių
 • vtf

  atsakymas į: jomajooo Nuoroda

  Čia jau išsigimimas. Šmeižt gimines! Vardan ko?

  Prieš 6 mėnesių
 • Nieko naujo

  atsakymas į: jomajooo Nuoroda

  Istorija kartojasi. Matyt, neapšmeižus Sigučio, neįmanoma prieš jį laimėti. O Šmigelskas man atrodė normalus žmogus, pasirodo, niekšelis kaip reta

  Prieš 6 mėnesių
 • aš irgi rinkėja

  Nuoroda

  tikrai ,kas konservatorių sąraše?vien giminės ir artimieji,bet 3 eil sąraše prajuokino,gal ponia pasą pametė?

  Prieš 6 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: aš irgi rinkėja Nuoroda

  Kas ko ieško, tas tą ir randa. Aš pvz. pirmame dešimtuke matau net kelis jaunus žmones, jaunas verslininkes, gimnazijos prezidentą, matau puikius gydytojus ir pedagogus. Žinoma, jeigu TS-LKD sąraše ieškosite TSKP funkcionierių, KGB rezervistų, nerasite.

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau