Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti
Antikorupcijos komisijos pirmininkas Raimundas Razmislavičius ataskaitos rajono Tarybai pateikti neskuba.

Įpusėjo vasaris, tačiau iki šiol Anykščių rajono savivaldybės Antikorupcijos komisija Anykščių rajono savivaldybės tarybai nepateikė ataskaitos už 2018 metus.


Toks faktas konstatuojamas praėjusių metų Anykščių rajono tarybos veiklos ataskaitoje.
Antikorupcijos komisijos pirmininkas yra partijos Tvarka ir teisingumas atstovas Raimundas Razmislavičius. Be jo šioje komisijoje gtaip pat dirba Anykščių rajono tarybos narys Alfrydas Savickas, taip pat Anykščių seniūnijos atstovai – Žana Loginova ir Valentinas Patumsis.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Antikorupcinės komisijos pirmininkui

  Nuoroda

  Kokios ataskaitoje korupcijos apraiškos buvo nustatytos 2018 m. 11-12 men. (iki 2019.01.28) ir kokiu ten POVEIKIU prekiavo Anykščių r.savivaldybė ? Manoma, kad šia "preke" savivaldybėje buvo prekiaujama per praėjusius beveik 4 metus !
  Ką veikė šis "Antikorupcinės komisijos pirmininkas " per praėjusius 4 metus Anykščių r. taryboje, jei neatliko pačių pagrindinių savo funkcijų - nevykdė, ar nenorėjo vykdyti užkardymo veiksmų, esant įpatingai didelėms korupcijos apraiškoms Anykščių r. savivaldybėje ?

  Siūlome pirmininkui teikti prašymą Tarybai - atleisti (nusišalinti) iš Antikorupcinės komisijos pirmininko pareigų nedelsiant !
  Anykščių miesto bendruomenė

  Prieš 6 mėnesių
 • kodel patylet

  Nuoroda

  tik jis sustabde irute rezisieriui moketi tukstancius ir aciu dievui ,jos nebeliko mokyklos direktore ,visi tylejo ir bijojo o jis ne

  Prieš 6 mėnesių
 • Kam kam bet

  Nuoroda

  Gižinskui patylet !!

  Prieš 6 mėnesių
 • tai traukit

  Nuoroda

  ji atsakomyben ,kam mums tokie tarybos nariai ir kas tokius renka ,pasibaisetina

  Prieš 6 mėnesių
 • Cha

  Nuoroda

  Bitės nevagia.

  Prieš 6 mėnesių
 • tik tranai

  atsakymas į: Cha Nuoroda

  gyvena iš bičių darbo

  Prieš 6 mėnesių
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  ''Tubizmas'' rajono taryboje pasiekė epogėjų.Oficialiai spjaudoma rajono Taryba ,spjaudomi LR įstatymai.Štai ką reiškia mentų valdžia.[mentas ir policininkas skirtingos sąvokos]

  Prieš 6 mėnesių
 • Komisijai

  Nuoroda

  Rajono taryba turi būti suinteresuota veiksmingu antikorupcijos komisijos darbu. Jei ji normaliai ir principingai dirbtų, gal nebūt reikėję STT pastangų kad užkardinti K. Tubio ir galimai korupcinę veiklą. Yra kaip yra.

  Prieš 6 mėnesių
 • Darius

  atsakymas į: Komisijai Nuoroda

  Varnas varnui ...nekirs gavo I ligonine tipo zmones serifo sauga pavezioti ....kiti projektai....suva ir kale nesipjauna

  Prieš 6 mėnesių
 • gėda

  Nuoroda

  už tokius politikus, o dar kiek žmonių balsuodami pasitikėjo ir tikėjo kažko

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau