Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Du savaitgalius (sausio 25-27d. ir vasario 1-3d.) Latvijoje, Siguldos mieste esančioje kalnų slidinėjimo trasoje vyko Latvijos taurės pirmasis ir antrasis etapai, kuriuose dalyvavo pajėgiausi Baltijos šalių sportininkai. Mergaičių iki 16 metų amžiaus grupėje Lietuvą ir Anykščius atstovavo kalnų slidinėjimo klubo "Kalitos kalnas" sportininkė Gabija Šinkūnaitė.

Abu savaitgalius mergina iškovojo prizines vietas: I etape G-Slalom rungtyje 2 vieta, Super G - 4 vieta, II etape G-Slalom'e 3 vieta, Slalomo rungtyje - 2 vieta. Varžybų sezonas pačiame įkarštyje, dar laukia varžybos Lietuvoje ir Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionatas Italijoje.
Siguldoje taip pat vyko kursai kalnų slidinėjimo treneriams iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Kursus vedė garsus austrų treneris, buvęs kalnų slidininkas, JAV ir Austrijos kalnų slidinėjimo komandų treneris, dabartinis pasaulinių sporto renginių organizatorius, Tirolio regiono slidinėjimo mokyklų prezidentas Werner Magreiter. Kartu su Pabaltijo treneriais žinių sėmėsi ir anykštėnas, kalnų slidinėjimo klubo treneris Marius Šinkūnas. Nauji technikos elementai, trasų statymo subtilybės, slalomo, slalomo - G ir kitų rungčių pasikeitusi technika - visos naujausios žinios pasieks ir Anykščiuose besitreniruojančius kalnų slidininkus.

 

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Liudvikas

  Nuoroda

  Gabija, džiugu, kad puikiai pasirodei Siguldoje, linkime didelės sekmės ir Kronplatz trasose

  Prieš 6 mėnesių
 • tai,

  Nuoroda

  pamokykit visus anykštėnus.Ot gražu būtų kokį savaitgalį kalne apmatyti visus anykštėnus su slidėmis. Gal ir geresni pasidarytų.

  Prieš 6 mėnesių
 • Sniego diena

  atsakymas į: tai, Nuoroda

  Buvo. Labai daug dalyvių susirinko, visi linskmi, entuziastingi. Kviečiame ir Jus prisijungti, bet kurį savaitgalį, ar darbo dieną. Tikrai geresni pasidatytume :)

  Prieš 6 mėnesių