Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti
Sigučio Obelevičiaus sėkmės antrajame rinkimų ture atveju išlieka didelė senosios - konservatorių, socialdemokratų ir 'valstiečių" - koalicijos tikimybė

Panašu, kad tiesioginiuose Anykščių rajono mero rinkimuose antrajame ture susikaus dabartinis rajono vicemeras konservatorius Sigutis Obelevičius bei visuomeninio komiteto lyderis, nuo pareigų nušalintas Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

 

Rajono valdančiosios koalicijos iš dviejų partnerių suklijuoti nepavyks, reikės bent trijų politinių darinių. "Anykštos" paklaustas kokie jo galimos valdančiosios koalicijos prioritetai S.Obelevičius sakė: "Jei visi po penkias vietas - nežinau nei ką šnekėti. Dviejų žaidėjų neužtenka, reikės mažiausiai trijų. O kai reikia trijų, pats vienas nieko negali spręsti, mažiausiai su dar vienu turi šnekėtis apie trečiąjį. Situacija pati bjauriausia, kokią tik buvo galima prognozuoti." - "Anykštai" kalbėjo S.Obelevičius.

K.Tubis ir S.Obelevičius antrajame rinkimų ture varžėsi ir 2015-ųjų tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taip

  Nuoroda

  Gamtininko nepatenkina senelio "Brežnevo" vaidmuo. Nieko baisaus- susitaikys

  Prieš mėnesį
 • alg.....

  Nuoroda

  Manyčiau teisingiausia ir darbingiausia koalicija būtų konservatoriai ,komitetas ir socdemai,kitokios kolicijos darbu abejoju.Sveikinu visus laimėtojus,jei piltume mažiau purvo viens ant kito atrodytume solidžiau.

  Prieš mėnesį
 • Ateitis

  Nuoroda

  Pas mus pagal tokius balsavimus Henrikas Daktaras galėtų pasiekt puikių rezultatų:)

  Prieš mėnesį
 • Taip sakant

  Nuoroda

  Dievas yra. Sveikinu Sigutį Obelevičių patekus į antrą ratą. palaikysim visi ir tikimės, kad laimės Sigutis kovo 17

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Taip sakant Nuoroda

  Dievas yra. Rinkimų rezultatai puikūs.

  Prieš mėnesį
 • Objektyviai

  Nuoroda

  O kas čia kur labai pralaimėjo ar laimėjo. Beveik visų kandidatų į merus ir partijų skirtumai nuo vienas kito ne tokie jau ir dideli.

  Prieš mėnesį
 • kazkur matyta

  atsakymas į: Objektyviai Nuoroda

  Cia pas mus kaip Rusijoj, kai Medvedevas Putina keite. Paskui atsikeite. Svarbu ramiai istunot kadencija, rinkeju nepykdyt. Kai Medvedevas tipo prezidentu buvo, Putinas sali valde. Tai pas mus dabar tokia nepralosianti situacija busimam merui-vicemerui. Svarbu islaukti.

  Prieš mėnesį
 • Kęstas

  Nuoroda

  Už Lietuvą. Laikykimės vyrrai!

  Prieš mėnesį
 • Kęstui

  atsakymas į: Kęstas Nuoroda

  Už Lukiškes, vyrai

  Prieš mėnesį
 • Lukiškes

  atsakymas į: Kęstui Nuoroda

  Lukiškes iškelia į Anykščius... Laikykimės vyrrai

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau