Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti
2019-03-04

5+5+5+4+4+1

Dalio Vaigino, Luko Pakelčio ir Dainiaus Žiogelio partijų gautų mandatų užtenktų rajono valdančiąjai daugumai suformuoti, tačiau nei vienas jų nepateko į antrąjį mero rinkimų turą.

Anykščių rajono taryboje Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai (Sigutis Obelevičius, Gabrielė Griauzdaitė Patumsienė, Giedrius Klimkevičius, Ona Repečkienė, Dalia Kazlauskienė), socialdemokratai (Dainius Žiogelis, Kęstutis Jacunskas, Egidijus Šilaika, Donatas Krikštaponis, Juozas Juknius) ir K.Tubio visuomeninis rinkimų komitetas (Kęstutis Tubis, Audronius Gališanka, Ramūnas Blazarėnas, Rita Juodiškienė, Dangira Nefienė) turės po 5 mandatus.

Arba konservatoriams, arba komitetui dar vieną mandatą atneš jų kandidatas laimėjęs tiesioginius mero rinkimus. Priminsime, jog į antrąjį mero rinkimų turą pateko S.Obelevičius ir K.Tubis.

 

"Valstiečiai" (Dalis Vaiginas, Raimondas Balsys, Kazys Šapoka, Vygantas Šližys) bei liberalai (Veneta Veršulytė, Lukas Pakeltis, Mindaugas Sargūnas, Saulius Rasalas) gaus po keturis mandatus. Darbo partija (Ričardas Sargūnas) - vieną.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Žaliukas

  Nuoroda

  Ko čia nervuojatės. Koalicija valstiečiai, liberalai, socdemai. 4+4+5=13 , dauguma. Postai, įtaka ir t.t. Komitetas, konservatoriai, darbietis ? 5+5+1=11+ meras= 12 mažuma. Aišku konservatoriai ir darbo partija kažkaip nedera, na nebent valdžia nekvepia ir Gabrielius užsimerkia. Tikėtina, kad tik 11 mandatų. Bet ir valstiečiai su konservatoriais nedera, net jei Obelevičiui ir kitaip atrodytų, kažin ar Gabrielius daleis. Greičiau jau socdemai tiktų, nes ir Landsbergis su Palucku broliaujasi. Tad pagalvojus apie artėjančius ir tolimesnius rinkimus, koalicijai geriau patiliukais paagituoti už Tubį. Jei vis dėl to nekaltas, o pas mus tai nusprendžia tik teismas, jei kas iš rinkiminio įkarščio pamiršot. Tai jo išrinkimas nieko labai nekeičia, na gal valstiečiams, liberalams, socdemams kainuotų kokį postelį ir kai kam truputėlį nepatogumo, kad prieš rinkimus per daug drasiai jautėsi. Jei vis dėlto Tubis nuteisiamas, pakartotiniai mero rinkimai. Ir čia valstiečių, socdemų, liberalų šansai visai neblogi. Koalicija 14 mandatų, visi postai jų. Ir nieks netrukdo dirbt rajono labui. Tad renkam meru Tubį.

  Prieš mėnesį
 • Nusikalbejimas

  atsakymas į: Žaliukas Nuoroda

  Isrinkus Tubi meru, net jei konservatoriai ir DP palaiko, 12 mandatu. Tubis siulo savo vivemera,13 pries, tai veda prie tiesioginio valdymo irchaoso. Todel jau net komiteto nariai nesiruosia balsuoti

  Prieš mėnesį
 • to nusikalbėjimas

  atsakymas į: Nusikalbejimas Nuoroda

  Tai tamstos nuomonę tarybos nariai užsispirę avinai? Kai numest skudurus į koaliciją tai jokios ideologijos ir panašiai netrukdo, o dėl rajono žmonių tai kompromiso neras, nesususitars? Panašu, kad pats nusikalbi taip nepasitikėdamas tarybos narių sveiku protu. Arba tik susirūpinęs savo interesais? Tad chaosas tuk pačio galvoje, nes vėl tipo netuos išrinko :)

  Prieš mėnesį
 • Vidmai šnypšt ..

  Nuoroda

  O tiek stengesi ,perkaito smegeneles ,o gal susirgo ,nes nutilo kaip źuvis ..

  Prieš mėnesį
 • O galėtų

  Nuoroda

  Teisėsauga galėtų nors kiek atskleisti dar iki rinkimų prekybos poveikiu detales. Nes anykštėnai turi žinoti ką ruošiasi rinkti.

  Prieš mėnesį
 • 123

  atsakymas į: O galėtų Nuoroda

  Teko iš patikimų šaltinių girdėti, kad kyšio dydis virš 10000 Eur

  Prieš mėnesį
 • Pletkai

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Kiek aš girdėjau tai 12 000. Bet galėjomir meluoti. Blogai tik kad Karvyje grynų nerado.nwsustabu pats kriminalistas statėsi namus iš Kaliningrado srityje pirktų plytų. Tikrai bus padaręs gerą slėptuvę.

  Prieš mėnesį
 • kaib gi mes

  Nuoroda

  dabar gyvensma taryboj be alpriedo varge varge

  Prieš mėnesį
 • Ateitis

  Nuoroda

  Gediminas KUTKA 79 ,Vytautas DATENIS 76, Kęstutis TUBIS 74 balsai Svėdasuose. Akivaizdu, kad Tubis mero rinkimų nelaimės, nes žmonės balsavo už jo sąraše esančius kandidatus, o ne už jį.

  Prieš mėnesį
 • Ateitis

  Nuoroda

  Tubis neturi šansų, nes net Viešintose žmonės balsavo ne už jį, o už automobilių remontininką ir laiškanešę. 1. Agnius ABRAŠKEVIČIUS 50. 2.Kęstutis TUBIS 39, 3.Ramūnas BLAZARĖNAS 38, 4.Jūratė BERNATONIENĖ 28 5.Paulius ŠIMĖNAS 27 balsai

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau