Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)

Komisija, atlikusi UAB „Anykščių vandenys“ planinį veiklos patikrinimą, nustatė, kad bendrovė 2014–2016 m. laikotarpiu neteisingai vykdė sąnaudų paskirstymą tarp atskirų veiklų, taip pat nepagrįstai gavo 11,40 tūkst. Eur pajamų, kurios bus grąžintos vartotojams, mažinant geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas ateities laikotarpiais.

 Nustatyti UAB „Anykščių vandenys“ reguliuojamos veiklos sąnaudų paskirstymo neatitikimai:

    nurodyta per didelė ilgalaikio turto pradinė ir balansinė vertės, dėl ko reguliuojamos veiklos nusidėvėjimo sąnaudoms priskirtos nepagrįstos sąnaudos;
    dalis ilgalaikio turto, tiesiogiai naudojamo reguliuojamoje veikloje, nepagrįstai priskirtas nereguliuojamai veiklai, todėl šio turto priežiūros ir eksploatacinės sąnaudos nepagrįstai priskirtos nereguliuojamai veiklai;
    dalis sąnaudų (elektros energijos, ryšių paslaugų, reprezentacinės, laboratorijų) nepagrįstai priskirtos reguliuojamai veiklai;
    apskaičiuotas didesnis, nei faktinis, reguliuojamos veiklos nuostolis, o normatyvinis pelnas – per mažas).

Šie neatitikimai bus įvertinti bendrovei rengiant metinės atskaitomybės ataskaitą už 2018 metus.

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ramybės

  Nuoroda

  visiems. Juokingos klaidelės, o ne klystančių nėra. Dar anuo laiku,Jėzus liepė mesti akmenį tam,kuris be nuodėmės ir tokių neatsirado. O Jums visiems ramybės. Pasižiūrėkit per langą ir nusišypsokit saulutei.

  Prieš 2 mėnesių
 • smalsus

  Nuoroda

  juristas prieš praėjusius rinkimus triukšmavo ėll šiukšlių,o gavęs postą už gerą atlyginimą nutylo ir turi iš ko susimok4ti. Va taip reikia kovoti už buvį. Ar reikalingas teisininkas vandenyse manau reikalui esant galima ir pasisamdyti, nreikėtų ištisus metus mokėti algą. Ar ne taip Alvydai?

  Prieš 2 mėnesių
 • Marina Fergozanira

  Nuoroda

  Idomu kas pavoge laiptinių pinigus ? Ar areštuotasis ir nušalintas iš pareigų nebeprekiaus Poveikiu ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Patarimas

  Nuoroda

  Jau senai reikia visoms Savivaldybes valdomoms įmonems pirkti bendrą buhalterinę apskaitą vedančią paslaugų įmonę. Tuomet sumažėtų tokių nesamonių, nes visokių senų laikų buhalterelių kompetencija lygi 0. O A.G. linkėjimas būti griežtesniam, imkitės ryžtingų permainų ir dėl grožio darbuotojų nelaikykit. Nes kad ir ne jūsų valdymo laiku padarytos klaidos, bet dabar teks jums atsakyti. O jei darbuotojos atsakingos už klaidas nebus tinkamai nubaustos, jos vėl klaidas darys, ar iš nemokėjimo ar iš tingėjimo. Sėkmės A.G.

  Prieš 2 mėnesių
 • Onutė

  Nuoroda

  Anykščiuose didelė problema su vyr. buhalterem, komunalinio vyr. buhalterė, be išsilavinimo, vandenų matosi daro daug klaidų. Jos nori viskam vadovauti. Reiktų įvesti kadencijas.

  Prieš 2 mėnesių
 • turėtu buti

  Nuoroda

  manau,kad per ilgai užsisėdėjus vyr buhalterė įstaigoje tai didžiausia bėda ir dar jeigu be aukštojo išsilavinimo. Taip visose įstaigose keisti. Penki metai ir gana.

  Prieš 2 mėnesių
 • MESTIETIS

  Nuoroda

  Konservai išrinks Sigutį ir jis gražins pinigus žmonėms.Bus padarytas geras darbas per kadenciją.

  Prieš 2 mėnesių
 • Atpirkimo ožys

  Nuoroda

  Atsakomybės sistema neveikia?! Tas kuris 2014-2016 m vadovavo bendrovei su ditirambais ir tūkstantinėmis išeitinėmis išlydėtas į pensiją. Taryba kuri tuo metu -2014m. patvirtino naują vandens ir nuotekų kainą nepakaltinama, nes kolegiali institucija. Vyr. buhalterė atsakinga už finansinę bendrovės politiką yra atsakinga už bendrovės finansus. Ekonomistė teikė skaičiavimus dėl kainos didinimo. Taigi atspėkite, kas taps atpirkimo ožiu? Pagal viską atpirkimo ožiu turėtų tapti ponia Nekompetencija. Bet tokios pareigybės bendrovėje ir Taryboje nėra.

  Prieš 2 mėnesių
 • xxx

  Nuoroda

  Kodel kaime daugiabuciuose ir ju tvartuose vanduo skirtingomis kainomis ,kazkada bandwm klausti,atsakymas buvo ,kad kainas nustato Rajono taryba

  Prieš 2 mėnesių
 • tai visi labai blogai dirbo...

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau