Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)

Rytoj turėtų būti pasirašyta Anykščių rajono valdžios koalicinė sutartis. Vicemeru taps socialdemokratas Dainius Žiogelis, administracijos direktore - Ligita Kuliešaitė (mero Sigučio Obelevičiaus teikimu), jos pavaduotoja - liberalė Veneta Veršulytė.

 

Preliminariais duomenimis, koalicija pasidalins ir tris mero patarėjo etatus - po vieną atiteks "valstiečiams", konservatoriams ir socialdemokratams."Valstiečiai" į šias pareigas ketina deleguoti buvusį Anykščių ligoninės direktorių, 66-erių Dalį Vaiginą, konservatoriai - 28-erių metų verslininkę Gabrielę Griauzdaitę Patumsienę, o socialdemokratai - šiomis dienomis Savivaldybės administracijoje pradėjusią dirbti, 25-erių metų Karoliną Stankevičiūtę.

Plačiau - šios dienos "Anykštoje".

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas,s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuomone

  Nuoroda

  Pastebejau tendencija. Kuo didesnis nevykelis, tuo aukstesnis postas

  Prieš mėnesį
 • Dobson Scott

  Nuoroda

  Ar jums reikia asmeninio ir verslo ar investicijų finansavimo, be streso ir greito patvirtinimo? Jei taip, susisiekite su mumis šiandien, nes šiuo metu siūlome paskolas, kurių palūkanų norma yra 2%. Mūsų finansai yra saugūs ir saugūs. Mūsų klientų laimė yra mūsų stiprybė. paskolos iš 5 000 eurų - 1 000 000,00 JAV dolerių ir svarų sterlingų, dabar prieinamos verslo, asmeninių, namų, kelionių ir studentų paskoloms ir kt. Daugiau informacijos kreipkitės el. paštu: dobsonquickloan@gmail.com

  Prieš mėnesį
 • Tam NU

  Nuoroda

  Gaidys Anykščiuose ant FASADO kartu su siukšlynu apšviestas labai gerai net --- spygina. Vargu ar pagėrę turistai į tai atkreipia dėmesį ?

  Prieš mėnesį
 • Tai kam ligonininėje ?

  Nuoroda

  Reklama, kiek ligoninė uždirbo milijonų ? Gal Vaiginas iš gydytojų jau persikvalikavo į bankininkus lakštais ?

  Prieš mėnesį
 • Noriu kažko...

  Nuoroda

  Aš rinkau Obelevišių meru, o ne Obelevičių su begale patarėjų viename. Negi jis visus norinčius priims.

  Prieš mėnesį
 • Patarėjas

  atsakymas į: Noriu kažko... Nuoroda

  Registruokitės, priims visus norinčius 4- metų eigoje!

  Prieš mėnesį
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  Dirbs ligoninej Ar nebesugebes ,prarado praktika.? Jei taip nori anykstenams padet ,tai gal savanoriu gali būt ,dirbt be algos. Vistik pirštukai I save riesti.Nereikia žmonems vaigino ,nuseno .

  Prieš mėnesį
 • N.

  Nuoroda

  Kur ligoninės lėšos, kurias buvęs vyr. Gydytojas admeniškai atidavė į lakštus? ĮSTAIGOS VEIKLAI REIKIA PINIGINIŲ LĖŠŲ!!!

  Prieš mėnesį
 • NNNN

  atsakymas į: N. Nuoroda

  Ne anykštai uždavinys. Žinau , darbuotojai kvies STT, kad aiškintųsi ar tik tiek problemų. Parašai renkami.

  Prieš mėnesį
 • Miela mano

  Nuoroda

  Dieve, kaip baisu,nu kaip gi nebe geda sita seni siulyt kazkur taryboj ,nu sito Vaigino slykstumas lindimas ir nezinojimas savo vietos,jam Almutes salia reikia jis vienas nebus taryboj ,iskart paimkit jam Almute Pilkauskaite ir bus jam ramu ir gera kartu intrigas kurti,tegu vaziuoja Vaiginas i savo krasta ir eina tarybon diedas,bet svetimam kraste atsibastes lenda kur nereikia,su galvyte blogai diedeliui.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau