Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Rytoj turėtų būti pasirašyta Anykščių rajono valdžios koalicinė sutartis. Vicemeru taps socialdemokratas Dainius Žiogelis, administracijos direktore - Ligita Kuliešaitė (mero Sigučio Obelevičiaus teikimu), jos pavaduotoja - liberalė Veneta Veršulytė.

 

Preliminariais duomenimis, koalicija pasidalins ir tris mero patarėjo etatus - po vieną atiteks "valstiečiams", konservatoriams ir socialdemokratams."Valstiečiai" į šias pareigas ketina deleguoti buvusį Anykščių ligoninės direktorių, 66-erių Dalį Vaiginą, konservatoriai - 28-erių metų verslininkę Gabrielę Griauzdaitę Patumsienę, o socialdemokratai - šiomis dienomis Savivaldybės administracijoje pradėjusią dirbti, 25-erių metų Karoliną Stankevičiūtę.

Plačiau - šios dienos "Anykštoje".

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas,s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuomone

  Nuoroda

  Pastebejau tendencija. Kuo didesnis nevykelis, tuo aukstesnis postas

  Prieš 4 mėnesių
 • Dobson Scott

  Nuoroda

  Ar jums reikia asmeninio ir verslo ar investicijų finansavimo, be streso ir greito patvirtinimo? Jei taip, susisiekite su mumis šiandien, nes šiuo metu siūlome paskolas, kurių palūkanų norma yra 2%. Mūsų finansai yra saugūs ir saugūs. Mūsų klientų laimė yra mūsų stiprybė. paskolos iš 5 000 eurų - 1 000 000,00 JAV dolerių ir svarų sterlingų, dabar prieinamos verslo, asmeninių, namų, kelionių ir studentų paskoloms ir kt. Daugiau informacijos kreipkitės el. paštu: dobsonquickloan@gmail.com

  Prieš 4 mėnesių
 • Tam NU

  Nuoroda

  Gaidys Anykščiuose ant FASADO kartu su siukšlynu apšviestas labai gerai net --- spygina. Vargu ar pagėrę turistai į tai atkreipia dėmesį ?

  Prieš 4 mėnesių
 • Tai kam ligonininėje ?

  Nuoroda

  Reklama, kiek ligoninė uždirbo milijonų ? Gal Vaiginas iš gydytojų jau persikvalikavo į bankininkus lakštais ?

  Prieš 4 mėnesių
 • Noriu kažko...

  Nuoroda

  Aš rinkau Obelevišių meru, o ne Obelevičių su begale patarėjų viename. Negi jis visus norinčius priims.

  Prieš 4 mėnesių
 • Patarėjas

  atsakymas į: Noriu kažko... Nuoroda

  Registruokitės, priims visus norinčius 4- metų eigoje!

  Prieš 4 mėnesių
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  Dirbs ligoninej Ar nebesugebes ,prarado praktika.? Jei taip nori anykstenams padet ,tai gal savanoriu gali būt ,dirbt be algos. Vistik pirštukai I save riesti.Nereikia žmonems vaigino ,nuseno .

  Prieš 4 mėnesių
 • N.

  Nuoroda

  Kur ligoninės lėšos, kurias buvęs vyr. Gydytojas admeniškai atidavė į lakštus? ĮSTAIGOS VEIKLAI REIKIA PINIGINIŲ LĖŠŲ!!!

  Prieš 4 mėnesių
 • NNNN

  atsakymas į: N. Nuoroda

  Ne anykštai uždavinys. Žinau , darbuotojai kvies STT, kad aiškintųsi ar tik tiek problemų. Parašai renkami.

  Prieš 4 mėnesių
 • Miela mano

  Nuoroda

  Dieve, kaip baisu,nu kaip gi nebe geda sita seni siulyt kazkur taryboj ,nu sito Vaigino slykstumas lindimas ir nezinojimas savo vietos,jam Almutes salia reikia jis vienas nebus taryboj ,iskart paimkit jam Almute Pilkauskaite ir bus jam ramu ir gera kartu intrigas kurti,tegu vaziuoja Vaiginas i savo krasta ir eina tarybon diedas,bet svetimam kraste atsibastes lenda kur nereikia,su galvyte blogai diedeliui.

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau