Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Kilus gyventojų bruzdesiui dėl Šventosios dešiniajame take statomų tvorų, trumpą komentarą šia tema pateikė architektas Kęstutis Indriūnas.


„Manau, kad su dešiniuoju krantu bus viskas gerai. Tai šiuolaikiškas projektas, ir bus paspirtis kuo greičiau sutvarkyti Žvejų gatvę”, - pakomentavo K.Indriūnas.
Priminsime, kad buvusi Anykščių rajono savivaldybės specialistė Skaidrė Lakačauskienė, taip pat Anykščių technologijos mokyklos mokytojas Rimantas Sereičikas viešais komentarais projekto sprendinius Ažupiežių kvartalą atitverti tvoromis nuo Šventosios upės dešiniojo tako pavadino “tragiškais” ir “pasibaisėtinais”.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Aš nesuprantu ,kaip galima šitaip sudarkyti gamtà.Šie betoniniai ir akmenù gigantai,nupjauti medžiai,atsigręš kažkada bumerangu.

  Prieš 4 mėnesių
 • Architekte

  Nuoroda

  Gal ir S.Daukanto gatvej sakysit viskas gerai? Ar ne ponas padėjo projektuoti tvorelę cementinę kurios kampas apgadina automobilius ,fontaną labai "gražų" , apšvietimo stulpų kuriuos mašinos vis užkliudo. Vyt lauk iš miesto tokius architektus

  Prieš 4 mėnesių
 • tik

  Nuoroda

  kai numirsti, tada pasidaro viskas gerai

  Prieš 4 mėnesių
 • taip taip

  Nuoroda

  Tai va kuo daugiau tokiu klaunu tuo graziau gamtoje,nu kaip nefantazuoti juk neju pinigai europos reikia vogti kitaip nepaims,tai ir fantazuoja visa sutve savaldybe.

  Prieš 4 mėnesių
 • Teisybe

  Nuoroda

  Nuo kada Indriunas architektas? Tik save taip vadina

  Prieš 4 mėnesių
 • nepatikimas

  Nuoroda

  šis super "specialistas", labai reiškėsi Jotubio valdymo laikais, prisifantazavo su Veršulyte, kad net įgyvendinti Tilto gatvės projekto nebegali

  Prieš 4 mėnesių
 • Šeip tai

  atsakymas į: nepatikimas Nuoroda

  Prisifantazavo Jutube. Bandė per prokuratūrą susidoroti, bet gavosi kaip su Vaiginu. Kaip tas Jutube galėjo.dirbti komisaru, jei nesugebėjo per kadenciją nei vienos bylos susukti...

  Prieš 4 mėnesių
 • klausimas

  Nuoroda

  ir kam šovė mintis šitaip sudarkyti aplinką?

  Prieš 4 mėnesių
 • atsakymas

  atsakymas į: klausimas Nuoroda

  ar tik ne tūlam architektui, kuris sako, kad viskas bus gerai???

  Prieš 4 mėnesių