Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Balandžio 10-ąją, trečiadienį, Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje savo ketvirtąją knygą „Ir saugok mus nuo piktojo...“ pristatė televizijos laidų vedėja, žurnalistė Rūta Janutienė. Šioje knygoje, remiantis dviejų garsių nusikaltėlių – Henriko Daktaro ir Vlado Belecko – pasakojimais, pasak autorės, atskleistas šešėlinis 9-10 dešimtmečių Lietuvos elito gyvenimas.

 

Viena katalikų malda baigiasi žodžiais „ir saugok mus nuo pikto...“ Kas gi slepiasi už žurnalistės R. Janutienės knygos pavadinimo? „Mano senelis savanoris Benediktas Jocius, beje, žemaitis, gyveno kitokio lūžio laikais – 1918 m. jis mušėsi su bermontininkais, matė nepriklausomos Lietuvos aušrą ir jis mums sakydavo, kad neteisingai ta malda baigiasi. Reikia sakyti „saugok mus ne nuo pikto, o nuo piktojo, nes lūžio laikais blogis įgyja žmogiškus pavidalus“ – kalbėjo žurnalistė R. Janutienė.

Pasak jos, į šią knygą ji sudėjo unikalius H. Daktaro ir Vl. Belecko pasakojimus, nes iki tol jie niekada niekam nebuvo davę parodymų – anot žurnalistės, tiek teisėsauga, tiek žiniasklaida „paišė“ jų portretus taip, kaip norėjo.

„Kai įsiteisino teismo sprendimai, jie abu galėjo viešai kalbėti ir kalbėjo. Atskleidė tokių detalių, kad man klausant kūnas pagaugais ėjo... Vl. Beleckas atvirai pasakojo apie nužudytąjį kunigą Ričardą Mikutavičių, apie jo meilę prabangai, turtui ir t.t. Ir ten, kur dabar yra kunigo antkapis, nebūtinai po juo ilsisi R. Mikutavičius...“ – pasakojo R. Janutienė.

Plačiau apie susitikimą su žurnaliste – šeštadienio „Anykštoje“

Daiva GOŠTAUTAITĖ
daiva.g@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gerbiu

  Nuoroda

  Šaunuole, Rūta esi !

  Prieš 4 mėnesių
 • Rutai

  Nuoroda

  Gerb.Ruta....sajudi ismokino vogti su istatymu-amerikonai ir zydai o rusu bolsevikai uz tokius dalykus vesdavo i sibira...Jus ta puikiai zinote

  Prieš 4 mėnesių
 • stribo palikuonė

  atsakymas į: Rutai Nuoroda

  bolševikai iš kolchozų išvežė Sibiran visus vagis žydus ir amerikonus...

  Prieš 4 mėnesių
 • Tu čia

  atsakymas į: stribo palikuonė Nuoroda

  pergyveni ,kad tave nevežė.

  Prieš 4 mėnesių
 • Truba

  atsakymas į: Tu čia Nuoroda

  Pergyvenu, kad tu čia pasilikai, ir taip Lietuvoje per daug rėksnių, chamų ir nachalų.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ale

  atsakymas į: Truba Nuoroda

  visi tavo vadinami rėksniai ,chamai kažkodėl labai panašūs į tave.

  Prieš 4 mėnesių
 • Errr

  atsakymas į: Rutai Nuoroda

  Ale matai, paaiškėjo kad prie bolševikų kolchozuose dirbo vieni amerikonai ir žydai.

  Prieš 4 mėnesių
 • Žemė ploščia

  atsakymas į: Rutai Nuoroda

  Bolševikų valdymas matosi tau nepraėjo veltui. Prie bolševikų ypač tau trūko vitaminų, todėl pasėkmės atsaliepė galvai, kuruoje atsirado vietos sąmokslo teorijom.

  Prieš 4 mėnesių
 • Sau

  atsakymas į: Žemė ploščia Nuoroda

  tamsta čia gal prisitaikei?Labai jau ir tamstos galvelėje žemė pasidarė net ploščia.

  Prieš 4 mėnesių
 • Darius

  Nuoroda

  Pirma kol zmones patis neprades ...paprastam zmogui bauda o verslinkam pliusai

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau