Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Panevėžio apygardos prokuratūros 2-asis baudžiamojo persekiojimo skyrius nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl buvusio Anykščių rajono ligoninės direktoriaus Dalio Vaigino veiklos. Pranešama, jog tyrimas nutrauktas, "nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių".

 

Ikiteiminis tyrimas dėl buvusio Anykščių ligoninės direktoriaus veiklos pradėtas pernai vasarą, kadenciją baigiančio, nušalintojo mero Kęstučio Tubio iniciatyva. 

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • VARNAS

  Nuoroda

  Daliau,tavo vietoj uz tokia iniciatyva, tubiui pries Sv. velykas ,margucius ispjauciau.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Buvo ligoninės vyr.gyd. VAIGINAS,tai ligoninėj buvo tvarka.Rūpinosi ligonine ,o kas dabar.Kada noriu išvažiuoju ,kada noriu atvažiuoju.Ar gali toks žmogus būti naudingas Anyksčiams.Tikimės ,kad savivaldybė pakontroliuos naujojo daktaro darbus ir padarys išvadas.Iš girdėto pasisakymo per tarybos posėdį ,susidarė išvada ,kad vyr. gyd. nelabai supranta apie naują darbą.BAISU.

  Prieš 4 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Aha gal norejot pasakyt ,kad tvarkydavosi su Almelu gerai,cia tai tiesa butu,nu matot dabar gi Almutei liudna be jo,jau prie sito direktoriaus reikia ir grafikus laiku sustatyt ,o prie Daliaus gi kaip norejo Almute taip ir dare,ji laiko neturejo ,nes Daliukas buvo salia ,tai skirdavo jam laika,o sitas mat nesitycioja is darbuotoju, tai mat kliuna labai,o be to dar reto slykstumo ta Almela,reto negrazumo ,tai tik Daliui gali patikt,o prie sito neprilenda ir uztat negerai,zinom mes puikiai kaip jie abu vadovavo ligoninei,bjauru net galvot apie tokius nelaimelius .

  Prieš 4 mėnesių
 • Kaipgi :)

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Ruoši dirvą perversmui ligoninėje? :) Nėr kur Vaigino padėti? :) Jooo, neturėjo boba bėdos... :(

  Prieš 4 mėnesių
 • Paklaustukas

  Nuoroda

  Vat man neaišku kaip patarinės merui Vaiginas sveikatos klausimais... Dirbti patarėju juk reikės nuo 8.00 val iki 17.00 val, a ne ? Su pietų pertrauka. Tai nuo 8,00 iki 9,00 - patarimai triperio klausimais. Po to - sifilio valanda, dar po to - niežų ir egzemos klausimai. Po kavos pertraukėlės - insulto laikas, po to infarkto valanda. Ir taip pagal ligas varys visą mėnesį? Ligų juk šimtai: Vėžiai, trombozės, aortos plyšimas, AIDS, Ebola, gripas, vėjaraupiai...? O kur dar abortai, gemalų šaldymas rajone...?. Ar spės? Ar sutilps? Ar mero silpna širdis visa tai atlaikys?

  Prieš 4 mėnesių
 • Bliam

  atsakymas į: Paklaustukas Nuoroda

  Jei daktaras dienomis dirbs mero patarėju, o naktimis budės ligoninėje kaip chirurgas (Nemiegos, operuos), tai po bemiegės nakties negalės intensyviai ir kvalifikuotai patarinėti merui. Knapsės nosimi ir užmigs darbe. O juk už tai alga iš savivaldybės biudžeto neturėtų būti mokama, a ne? Kaip galvojate?

  Prieš 4 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: Paklaustukas Nuoroda

  Nesisielok Alesionka, jau tavo patarimu merui Obelevičiui morning tikrai neprireiks. Patarinėk kaip patarnautojas savo Tubiui, Nušalintam merui išmesto į šiukšlyna mero Alesionkos patarimai matom visi kur veda - į STT !

  Prieš 4 mėnesių
 • Kitaip

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  O kas tau, Anykštos asile, sakė kas sielojasi ir kokia jo (jos) pavardė? "Anykšta" vėl pažeidžia įstatymą ir neužtikrina anonimiškumo?

  Prieš 4 mėnesių
 • Tu

  atsakymas į: Kitaip Nuoroda

  gal ir pats asilas esmi, jei kitus asilais isvadini?

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigis Kaipgis

  atsakymas į: Tu Nuoroda

  Ne kitus, o tave.

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau