Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Balandžio 12 dieną, penktadienį, 12 valandą, Anykščių A. Vienuolio progimnazijos mokiniai protestuodami prieš medžių kirtimą rinksis prie Lajų tako ir sodins medelius. „Mes nenorėjome tik garsiai rėkti, nusprendėme imtis veiksmų – geriau pasodinti medį, negu tik garsiai kalbėti, kaip yra blogai, kad masiškai naikinami mūsų planetos žalieji plaučiai“ – sakė į „Anykštos“ redakciją užsukusi progimnazijos šeštokė Saulė Pakalnytė.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Ši puiki moksleivių iniciatyva yra stiprus ženklas mūsų politikams bei savivaldybei. Anykščius reikia gražinti ir puoselėti mūsų pačių labui. Liūdna darosi, kai išgirsti ir pamatai, kad miesto ar Šilelio medžiai naikinami, pjaunami, retinami, o apie jų sodinimą nesigirdi. Juk ne taip seniai kiekvieną pavasarį organizuodavom medelių sodinimo akcijas ir svajojom matyti kuo žalesnį miestą. Kur mūsų Žalieji? Kodėl nesigirdi jų balso, kai šienaujami medžiai? O kokia galinga jie buvo jėga, kai rankom susikabinę šaukė, jog nereikia taikaus atomo...

  Prieš 4 mėnesių
 • na

  Nuoroda

  o kas iems leis sodynt bet kur ir bet ka?

  Prieš 4 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  kinai nupirks ???

  Prieš 4 mėnesių
 • Eko

  atsakymas į: jo Nuoroda

  Kokie kinai? Čia tau ne Rusija kuri pardavinėja Sibirą kiniečiam.

  Prieš 4 mėnesių
 • Nu kva kva kva

  atsakymas į: Eko Nuoroda

  Ir Brazilai. ir Afrika. ir Indokinija... Visur miškai sodinami tam, kad jais būtų naudojamasi.

  Prieš 4 mėnesių