Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)

Balandžio 12 dieną, penktadienį, 12 valandą, Anykščių A. Vienuolio progimnazijos mokiniai protestuodami prieš medžių kirtimą rinksis prie Lajų tako ir sodins medelius. „Mes nenorėjome tik garsiai rėkti, nusprendėme imtis veiksmų – geriau pasodinti medį, negu tik garsiai kalbėti, kaip yra blogai, kad masiškai naikinami mūsų planetos žalieji plaučiai“ – sakė į „Anykštos“ redakciją užsukusi progimnazijos šeštokė Saulė Pakalnytė.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Ši puiki moksleivių iniciatyva yra stiprus ženklas mūsų politikams bei savivaldybei. Anykščius reikia gražinti ir puoselėti mūsų pačių labui. Liūdna darosi, kai išgirsti ir pamatai, kad miesto ar Šilelio medžiai naikinami, pjaunami, retinami, o apie jų sodinimą nesigirdi. Juk ne taip seniai kiekvieną pavasarį organizuodavom medelių sodinimo akcijas ir svajojom matyti kuo žalesnį miestą. Kur mūsų Žalieji? Kodėl nesigirdi jų balso, kai šienaujami medžiai? O kokia galinga jie buvo jėga, kai rankom susikabinę šaukė, jog nereikia taikaus atomo...

  Prieš mėnesį
 • na

  Nuoroda

  o kas iems leis sodynt bet kur ir bet ka?

  Prieš mėnesį
 • jo

  Nuoroda

  kinai nupirks ???

  Prieš mėnesį
 • Eko

  atsakymas į: jo Nuoroda

  Kokie kinai? Čia tau ne Rusija kuri pardavinėja Sibirą kiniečiam.

  Prieš mėnesį
 • Nu kva kva kva

  atsakymas į: Eko Nuoroda

  Ir Brazilai. ir Afrika. ir Indokinija... Visur miškai sodinami tam, kad jais būtų naudojamasi.

  Prieš mėnesį