Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Šeštadienį, balandžio 13 - ąją Siauruko 120 metų jubiliejaus proga rengiamas žygis - ekspedicija - apie 20 kilometrų išnykusio geležinkeliuko pėdsakų beieškant iš Rubikių į Uteną. Iš Rubikių iškeliaujame 9.30 val. Smulkesnė informacija tel. 869800534.

 

Žygį organizuoja muziejininkas Raimondas Guobis.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Su

    Nuoroda

    nostalgija prisimenu super gerą traukinio Panevėžys-Utena maršrutą. Ypač romantika dvelkia prisiminus medinius traukinuko suolus,ta garsą tuk- tuk tuk,bei vaizdus pro langą graźiosios mūsų Lietuvos: šlaitus paskendusius ievų baltomis kvapniomis kekėmis,žemę nuklojusais žemuogių patalais,pavasarinį rūką,gaivą ir saulėlydį. O labiausiai greitą,patogų susisiekimą, per gana trumpą laiką, iki abiejų Aukštaitijos miestų. Ar žiema,ar vasara be jokių trikdžių geležinkelio stotyje nusipirkai bilietą už rublį ir palydint geležinkelio specialistui sėdi ir garantuotai pasieki reikiamą miestą,miestelį,kaimą. Nors gyvenu jau toli,bet liko,lyg vakar būtų buvę geras,mielas,tikras,nuoširdus be pagražinimų prisiminimas.

    Prieš 4 mėnesių