Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Šeštadienio "Anykštoje" - didžiulis "Anykštos" vyriausiosios redaktorės Gražinos Šmigelskienės interviu su išrinktuoju meru Sigučiu Obelevičiumi. Meras atsakė į 43 redaktorės klausimus. Interviu kalbėta ir apie S.Obelevičiaus santykius su nušalintuoju, kadenciją baigiančiu meru Kęstučių Tubiu, ir apie nepotizmą, ir apie kadrų vakuumą. Pateikiame intervių fragmentą:

 

-Jūsų siūloma Rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė konservatorės Janinos Kuliešienės, ilgametės Anykščių rajono rinkimų komisijos pirmininkės, dukra, o būsimoji patarėja Gabrielė Griauzdaitė – Patumsienė- konservatoriaus, buvusio vicemero Valentino Patumsio marti bei Anykščių vargoninko, buvusio rajono Tarybos nario nuo konservatorių partijos Rimvydo Griauzdės dukra. Neįžvelgiate nepotizmo? 

-Ne. Tikrai ne. Tai yra politinai postai. Jei šie žmonės būtų sukišti į skyrių vedėjus, seniūnus, tai būtų nepotizmas. O šiuo atveju į politinius postus aš siūlau kompetentingus savo aplinkos žmones, kuriais aš pasitikiu.

-Ši rajono Taryba pasipildė 8 iki šiol politikoje nebuvusiais deputatais? Kaip manote, ar pakaks šviežio kraujo naujajai Tarybai pakelti rajoną iš savivaldybių reitingų dugno?
-Aš manau, kad pakaks, tuo labiau, kad į administracijos vadovaujančius postus ateina jauni žmonės. Dar kai kuriems Tarybos nariams pereinant dirbti į administraciją ar patarėjus, Taryba dar labiau gali atsijauninti.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juoza

  Nuoroda

  Nu va, melžimas prasideda.

  Prieš 4 mėnesių
 • Nuomone

  Nuoroda

  Keturios koalicines partijos,o rimtu kandidatu rimtiems postams uzimti taip ir nera.Ar partijose nebuvo kompetetingo,galincio uzimti direktoriaus posta?

  Prieš 4 mėnesių
 • M.

  atsakymas į: Nuomone Nuoroda

  O tai ką, juristas, kuris prižiūrėjo visas savivaldybes, kad laikytųsi įstatymų yra blogas kandidatas? Koks gali būti geresnis???

  Prieš 4 mėnesių
 • Klausimas

  Nuoroda

  Kur galima nusipirkti laikraštį Svėdasuose?

  Prieš 4 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  Pašte ir pas Joną

  Prieš 4 mėnesių
 • Failas

  Nuoroda

  Ar bus pilis?

  Prieš 4 mėnesių
 • Tikrai ne

  atsakymas į: Failas Nuoroda

  Nebus. Obelevičius medžius sodina o ne kerta

  Prieš 4 mėnesių
 • Klausimas

  Nuoroda

  Ar Daiva Gasiūnienė norės suugrįšti? Juk Vendeta bus direktorės pavaduotoja.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  Daiva Gasiūnienė puikiai pritapo Panevėžyje. Jos talentui pasireikšti, didiesiems projektams įgyvendinti Panevėžyje atsiveria visiškai kitokios galimybės, negu nuprovincėjusiuose Anykščiuose. Ką jai čia veikti? Dar vieną viešą tualetą sukurti?

  Prieš 4 mėnesių
 • rinkėja

  Nuoroda

  Labai tikimės, kad su Sigučio sugrįžimu sugrįš ir naujos idėjos, naujos statybos.

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau