Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti
2019-04-13

Reklamos aukos

Liko vos savaitė iki šv. Velykų. Dabar – Gavėnios laikas... Bažnyčia rekomenduoja šiuo laikotarpiu susilaikyti nuo linksmybių, penktadieniais pasninkauti, prisiminti Kristaus kančią.

Mityba – tema, kuria kiekvienas turi savo nuomonę, dažnai ir kategorišką. Mėsiavalgiai gina savo įsitikinimus ir teigia, kad mūsų klimato zonoje gyvenantiems žmonėms mėsa yra būtina raciono dalis, vegetarai sako, kad puikiausiai galima gyventi ir atsisakius mėsos, žuvies, kiaušinių. Tuo tarpu žaliavalgiai konstatuoja, kad tik termiškai neapdorotas maistas yra sveikatos šaltinis...

„Anykšta“ savo pašnekovų klausė, kokiems maitinimosi įpročiams jie pritaria? Gal būti vegetaru, žaliavalgiu yra tiesiog mados reikalas?

 

Vladas VITKAUSKAS, alpinistas, keliautojas:

- Svarbu, kad viskas būtų tikra. Ne dėl madų, ne dėl skambaus pavadinimo, ne dėl mandrumo. Kiekvienas esame skirtingas, turime skirtingas galimybes, skirtingomis sąlygomis gyvename. O ir patys, metams bėgant, keičiamės. Gentys, civilizacijos išgyveno be išgalvoto, sufabrikuoto maisto ir mistinių papildų. Viską lėmė natūralios sąlygos: kam beveik žaliavalgiškas racionas, kam – elnių mėsa ir ruonių taukai.

Dabar manome, kad patys renkamės. Deja, tapome reklamos ir mums primetamų madų aukomis. Kam tinka žaliavalgiška mityba, lai stiprinasi ir gaivinasi gamtos dovanomis. Gali būti mėsa, tiktai tuomet paklausčiau, kokia ir iš kur? Ar galima vadinti mėsa tuos gaminius, pradedant dešrelėmis, kuriuose priedų ir chemijos daugiau negu pačios mėsos, ir dar neaišku kokios? Akivaizdžiausias pavyzdys - išliaupsintasis šokoladas, nes jau pats pavadinimas yra apgavystė. Taip vadinamos dauguma spalvinguose popierėliuose įpakuotų plytelių, nekalbant apie saldainius, kuriuose du trečdaliai, o kartais net ir daugiau, gali būti cukrus.

Maisto versle, kaip ir globaliame gyvenime, didžiausios apgavystės vyksta manipuliuojant kalba: „sveikas maistas“. Lyg gali būti ir „nesveikas“? O ką reiškia „nesveikas“, juk tai – nuodai. Taigi, rinkimės tai, kas tikra, neišgalvota, ir kuo maitindamiesi patys, o ir savoje draugijoje geriausiai jaučiamės.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Sėkmės.

  Nuoroda

  Kraupu, kad anykštėnai nieko neskaito ir tokių ŽMONIŲ, kaip V. Vitkauskas nežino. Gražaus Jums Verbų sekmadienio, gerbiamas Vladai.

  Prieš 4 mėnesių
 • ko cia vyduriuojat

  Nuoroda

  tuoj pijokas ,tuoj pilstukininkas ,tuoj issipagiriok,niekas cia nieko neizeidineja ,parase ir ko cia puolat

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Mėsą valgyti sveika. Mėsa yra protinės sveikatos šaltinis.

  Prieš 4 mėnesių
 • maciau gyva

  Nuoroda

  si zmogeli ,man pasirode labai melyna jo nosis

  Prieš 4 mėnesių
 • Miškapetris

  atsakymas į: maciau gyva Nuoroda

  Į Himalajus šis garbingas žmogus įkopė, kur šalitis apie 30 laipsnių ir vėjas. Kas šeštas ten kopęs sušala mirtinai ir lieka kalnuose amžiams. O tavo bendrų nosys pamėlinyjo maukiant pilstuka kaukuolinį prie stoties todėl galvoji kad visi mėlyni tik nuo gėrimo. Knygą geriau atsiversk, nes internetu, nors prie jo sėdi, nemoki naudotis. Kitaip nerašinėtum nesąmonių, o google pažiūrėtum.kas yra Vitkauskas. Tai Lietuvos garbė, o ne šiaip žmogelis.

  Prieš 4 mėnesių
 • Tu tas

  atsakymas į: maciau gyva Nuoroda

  kur centų prašinėji?

  Prieš 4 mėnesių
 • Moteris

  atsakymas į: maciau gyva Nuoroda

  Pažiūrėkite dar kartą. Arba paskaitykite apie jį. Tai garbus žmogus. Nuėjęs sunkų gyvenimo kelią. Pavyzdys mums ir šiandien.

  Prieš 4 mėnesių