Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Kaip ir kiekvienais metais, balandžio mėnesį į savivaldybes pradedama vežti antroji parama maisto produktais. Nepasiturintiems Lietuvos gyventojams balandžio–gegužės mėnesiais bus išdalinta daugiau nei 837 tonų maisto produktų.

 „Antrojo dalijimo metu sunkiau besiverčiančius pasieks gausus maisto produktų krepšelis, kuris palengvins šių žmonių gyvenimo sąlygas ir buitį. Maisto krepšelyje bus 7 maisto produktai: 2 kg miltų, 0,4 kg vištienos konservų, 0,915 kg rapsų aliejaus, 0,5 kg grikių, 0,2 kg avižinių sausainių su šokolado gabaliukais, 0,42 kg konservuotų žaliųjų žirnelių, 0,48 kg konservuotos daržovių sriubos“, – sako Europos socialinio fondo agentūros direktoriaus pavaduotojas Aurimas Morkūnas.

Maisto produktų tiekėjai į savivaldybes produktus pradės vežti balandžio 15 dieną. Parama maistu į visas 60 savivaldybių bus pristatyta iki balandžio 29 dienos. Produktų kiekis labai didelis, reikia užtikrinti tinkamas sandėliavimo sąlygas, todėl savivaldybės maisto produktų pristatymą į daugiau nei 600 dalijimo punktų organizuos pagal savo nustatytą grafiką. Konkrečius dalijimo punktus produktai pasieks skirtingu laiku – kai  kuriose dalijimo vietose maisto produktai nepasiturintiems bus pradėti dalinti jau nuo balandžio 16 dienos. Dėl tikslaus dalijimo laiko gyventojai turėtų kreiptis į savo seniūniją.

Antrąją paramą maisto produktais gaus 170 344 nepasiturintys gyventojai, beveik 14 tūkstančių daugiau nei pirmojo dalijimo metu.

Kaip ir pernai, sunkiai besiverčiantiems Lietuvos žmonėms parama bus teikiama ne tik maistu, bet ir higienos prekėmis. Maisto produktus ir higienos prekes gali gauti tie gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio per mėnesį (183 Eur). Esant objektyvioms priežastims, savivaldybių administracijos nustatyta tvarka, parama gali būti skiriama, kai pajamos viršija 183 eurus per mėnesį. Išimties atvejus ir jiems taikomus dydžius nusistato kiekviena savivaldybė individualiai.

Maisto produktų dalijimus organizuoja savivaldybių administracijos ir trys nevyriausybinės organizacijos: labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija ir Marijampolės krašto samariečių bendrija. Informaciją apie tikslią maisto produktų dalijimo vietą ir datą konkrečioje savivaldybėje  gyventojai gali rasti savivaldybių administracijų ir „Maisto banko“  interneto puslapiuose bei Marijampolės krašto samariečių bendrijos  „Facebook“ paskyroje.

Maisto produktams ir higienos prekėms įsigyti 2019-2020 m. yra skirta 24 mln. Eur Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) lėšų.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • As

  Nuoroda

  Ubagai ima šitą parama..Ponai irgi ima parama Europos ir verkia...Ypač verkia visokie lopeliai kur uždirba 397 ir rėkia mes išlaikom mes..O kai tas vargdienis apserga tada tiek išlaikom kad ojojoi...Yra gudrių visokių,kas kaip moka tas taip sukasi ...Iš tos pačios paramos babkes suka,žmonėms mėšlą dalina ,kaip už gerą...Aš ir imciau ir jokios gedos.. Protingas ima durnas loja

  Prieš 4 mėnesių
 • Liudna

  Nuoroda

  Man negaila paremti skurstanciuosus maistu. Tik labai liudna, kad musu valstybe neuztikrina oraus gyvenimo. O tai galima padaryti, priemoniu yra daug.

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Jiems negėda, nes visai praradę savigarbą ir orumą.

  Prieš 4 mėnesių
 • lietuva es

  Nuoroda

  klestinti ,ekonomika auganti,atlyginimai didinami o lietuvos dauguma zmoniu skurstantis ir dar badaujantis ,kas cia tyciojasi is paprastu zmoniu,kodel renkami maisto produktai ,dalijami ,reiskia cia melas o tikri faktai ,tampam ir daromi ubagais ir ubagynu

  Prieš 4 mėnesių