Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Savaitgalį Anykščių rajone taip pat gaisrai kilo atvirose teritorijose.


Balandžio 13 dieną Kavarsko seniūnijos Pumpučių kaime išdegė 370 arų januolyno.
Balandžio 14 dieną Viešintų seniūnijos Laitelių kaime degė krūmai, išdegė apie 150 arų žolės.
Tą pačią dieną Troškūnų seniūnijos Jovarų kaime išdegė apie 70 arų žolės ir krūmų.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tai

  Nuoroda

  kad yra durnu ,žmoniu nevispročiu degina žole savo kieme ,protas kaip vaiku pvz,Barvičienė Aldoška vadinama padegė žolę prie savo namu ar nubaudė ją idomu

  Prieš 4 mėnesių
 • Pabuskit valdzios ponai !

  Nuoroda

  sitos chaosines musu valdzios politikos deka vyksta prasti reikalai. savo durnu reformu pagrindu viskas tik naikinama, o kas nors butu naudinga mums padirbama beveik nesimato. nemazu tempu pjaunami lietuvos miskai. o dabar kas tik nori degina zole savo nebenaudojamose pievose ar siaip zole apaugusias vietas. buvo ir dabar valdzioje tikras bardakas.visa spauda vis kaukia,kad visur tik deginama zole. reikia priversti zemes savininkus,kad visa turimoje zemes valdoje zole butu grieztai ispjaunama dar rudeni. neispjovusius nubausti labai didelemis baudomis. va tada ir baigtusi sita betvarke,niekur pavasari nebereiktu naikinti gamtos bei zmoniu turimo turto. kito kelio nebus. valdzia savo "klapciukus" jau baigiantis vasarai priverstu apziureti kaip ar yra ispjauta zole.Nepaklusnius bausti. seime sedi 141 galva.ko negali sukurti tinkamo istatymo zemes plotu savininkus sudrausminti. cia gi butu lengviau issprendziama, negu visai kvailai is vieno miesto i kita perkilnoti ministerijas ar dar kokiomis nesamonemis uzsiimti.

  Prieš 4 mėnesių
 • Durniui su iniciatyva

  atsakymas į: Pabuskit valdzios ponai ! Nuoroda

  Durnius.
  Seniai taip padaryta.
  Koks kitas durnius pasakė, kad miškai kertami masiškai?
  Kur mergaitė? Kodėl reikia skiepytis? Nuo kada Žemė apvali?

  Prieš 4 mėnesių
 • tu

  atsakymas į: Durniui su iniciatyva Nuoroda

  Kuo pats smirdi, tai savo š....nors netepk kitų.Trumpai pasakius , kas tą komentarą parašė pagal tave - durnius , tai tu pas esi super durnius , chame nelaimingas . Nepatinka , neskaityk !

  Prieš 4 mėnesių
 • višta

  atsakymas į: Pabuskit valdzios ponai ! Nuoroda

  reikėjo nuėjus apmyžt ir būtų nedegę... ir įstatymo nereikėtų kurti.

  Prieš 4 mėnesių
 • CHA chi chi dūra

  atsakymas į: višta Nuoroda

  Sensacija ! Tai bent razumna višta ,net MYŽT pradėjo, matyt gal kas pametė pigiausių verigino vaistų, tai nabagė ir sumaišė , pagalvojo, kad čia genetiškai modifikuoti kviečiai gal būt.

  Prieš 4 mėnesių
 • kazin

  Nuoroda

  karbauskis negalvoja uzdrausti lietuvoje degtukus?

  Prieš 4 mėnesių