Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

– Kai jūs nusišypsote, man kyla noras pasikviesti jus į svečius.
– Mielai ateisiu. Kur jūs gyvenate?
– Aš – stomatologas.

Komentaras

kam:„jie reikalingi,jei nieko nedirba,nes nieko negauna. Ažupiečių Nefienės niekas nematė ir negirdėjo.Tai ,kokia iš jos nauda?"

Komentuoti

Balandžio 17 dieną, trečiadienį, 11 val. 52 min. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, bus jungiamos sirenos garsiniu signalu „Dėmesio visiems", visam darbo ciklui (3 min.), taip pat gyventojams bus išsiųsti trumpieji perspėjimo pranešimai į mobiliuosius telefonus apie sistemos patikrinimą. Šie pranešimai siunčiami visiems mobiliojo ryšio vartotojams, tačiau gali būti priimami tik tais telefonais, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.


Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama tinklalapiuose adresu: www.gpis.vpgt.lt. ir www.lt72.lt. Jeigu perspėjimo pranešimo savo mobiliajame telefone negavote, nors ir jį aktyvavote, prašome rašyti elektroniniu paštu gpis@vpgt.lt.
Nustojus kaukti sirenoms, 11 val. 55 min., per Lietuvos radijo ir televizijos programas, bei vietinio radijo stotį „Nykščiai“  bus skelbiama informacija ir rekomendacijos.
Išgirdus sirenas gyventojams rekomenduojama įsijungti radiją ar televiziją ir išklausyti skelbiamą informaciją. Paprastai sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas Perspėjimo sistemos patikrinimas.
Gresiant ar susidarius ekstremaliajai situacijai šalyje, šalies gyventojai perspėjami įjungtomis sirenomis ar pranešimais į mobiliuosius telefonus, prireikus per mobiliąsias įgarsinimo priemones ar per pasiuntinius, o informuojami per radiją ir televiziją.

 

PAGD informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nebailus

  Nuoroda

  Manis su siuo savo erzalu gali ir neturbavat. As palyginus su landzbergiu esu bomzas. Spakainas esu. Mani putinistai nepuls tikrai.

  Prieš 5 mėnesių
 • Homo

  atsakymas į: Nebailus Nuoroda

  Kuo didesni ubagai, tuo putinistai labiau puola: Moldova, Gruzija, Ukraina. Nebūk spakainas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Va va

  atsakymas į: Homo Nuoroda

  Gal tujen cia praudu viroziji.Net ir nepamislinau kad as kastilius neblogus dar turiu,tai nevidonai gali privatizuoti.

  Prieš 5 mėnesių