Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Norėdamas naujame kolektyve išsiaiškinti, kas yra lyderis, pasižiūrėkite, ant kieno stalo guli kondicionieriaus pultas.

Komentaras

Rita:„Kiek pastebejau tvarkingiausiai ir saugiausiai vairuoja pagyvenusios senjoros , visuomet vairuoja atsargiai , apgalvotai , praleidzia pesciuosius kad ir ne perejoje per gatve ."

Komentuoti
18-metis Šarūnas Grigonis Anykščių rajono taryboje pakeis 28-erių Gabrielę Griauzdaitę Patumsienę.

Pirmasis atvejis Anykščių rajono istorijoje, kai rajono tarybos nario priesaiką duos mokinys. Gegužės 23-ąją Anykščių rajono tarybos nariu taps J.Biliūno gimnaziją baigiantis Šarūnas Grigonis. 

 

Vyriausioji rinkimų komisija gegužės 2-ąją panaikino konservatorės Gabrielės Griauzdaitės Patumsienės bei "valstiečio" Dalio Vaigino mandatus, juos rajono Taryboje pakeis kiti šių partijų kandidatų sąrašų nariai. Vietoje D.Vaigino į rajono Tarybą ateis Renata Gudonienė, o G.Griauzdaitę-Patumsienę, pagal konservatorių sąrašo eiliškumą, turėjo pakeisti 7-ąja tarp konservatorių likusi J.Biliūno gimnazijos mokytoja Jūratė Musteikienė, tačiau ji į valdžią praleido savo mokinį, 8-ąją vietą konservatorių porinkiminiame sąraše užėmusįį Š.Grigonį.

G.Griauzdaitė-Patumsienė ir D.Vaiginas netrukus turėtų būti paskirti mero Sigučio Obelevičiaus patarėjais, todėl jie ir atsisakė deputatų mandatų.

Plačiau - "Anykštoje"

   

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuoroda

  sekmes Sarunai saunuolis tu mokykloj tikimes aktyvumo ir taryboj

  Prieš mėnesį
 • Laima

  atsakymas į: Nuoroda

  Šaunuolis Šarūnas ar ne, galima bus pasakyti po metų, kai pamatysim ką nuveikė. Tada padžiūgausim arba paverksim.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Paoponuosiu komentatoriams, kurie bando vertinti žmones pagal jų amžių. Taip daryti nekorektiška. Smerktinas reiškinys, kai asmenys atleidžiami iš darbo, tapę vyresnio amžiaus, kai netgi viešai pareiškiama, jog jei senai, tai durnas ir t.t. Tokie motyvai labai ryškūs buvo valdant ankstesniam merui, tokia rytietiška subkultūra yra persismelkusi ir pas kai kuriuos dabartinius politikus bei valdininkus. Vakarų pasauly pamatysi ir 90 -metį, atliekantį viešas paslaugas, niekados nepaklaus tavęs kiek turi metų... Rajono politikų leksikone neretai pabrėžiamas jaunas amžius, tarsi jis būtų privalumas. Privalumas gali būti kompetencija, išsilavinimo lygis ir didelis noras dirbti. O kokio amžiaus asmuo- visai nesvarbu. Kai man kokiam nors kontekste primena, jog esu nebe jaunas, visados pasiūlau pasitikrinti amžių stadione. Dar nei vienas nesutiko. Tad pasisukime link vakarų kultūros, kur bet koks amžius gerbiamas ir nediskriminuojamas. Varžytis turi ne metų skaičius, o protas.

  Prieš mėnesį
 • Ppc

  Nuoroda

  Lt pipecijoj taip pat ir del to, kad pipieciska rinkimu sistema kuomet i renkamas vietas patenka neisrinkti, o tie kurie isrinkti muilinasi nuo isipareigojimu del vulgariu grobuonisku sumetimu. Problema cia, o ne tame, kad mokinys taryboje. Tiems kurie buvo isrinkti ir nusimuilino del nepateisinamu priezasciu reikia rezti per kisene tiek, kad nekiltu minciu taip elgtis ir daryti pakartotinus rinkimus i ju vietas.

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: Ppc Nuoroda

  Pirmisu paitikrink savi kišenes. Ar nekyšo iš jų nelegaliai paimti banknotai?

  Prieš mėnesį
 • Sutinku

  Nuoroda

  Jaunimo reikia ,bet ne taryboje .Vaikinas tegul mokykloje reiškiasi ,o ne mums .Nera iš ko rinktis ? Nusivažiavo visai .

  Prieš mėnesį
 • Cha

  atsakymas į: Sutinku Nuoroda

  Bijot, kad skaidriai žiūrėdamas pamatys jūsų maklias?

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Sėkmės Šarūnai,tokio aktyvaus jaunimo reikia Anykščiams.

  Prieš mėnesį
 • Nuo kada

  Nuoroda

  mokytojos yra tokios geros ir patriotiškos, kad atsisako dirbti savivaldoje? O kad į tarybą mokinys pakliuvo, nėra ko džiūgauti, anykštėnai ne pirmieji ir ne vieninteliai. Į Utenos rajono tarybą irgi buvo išrinkta moksleivė. Tiok jokia mokytoja neužleido jai savo vietos.

  Prieš mėnesį
 • Dainius

  Nuoroda

  Tris kartus valio, Šarūnai!!!

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau