Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Norėdamas naujame kolektyve išsiaiškinti, kas yra lyderis, pasižiūrėkite, ant kieno stalo guli kondicionieriaus pultas.

Komentaras

Rita:„Kiek pastebejau tvarkingiausiai ir saugiausiai vairuoja pagyvenusios senjoros , visuomet vairuoja atsargiai , apgalvotai , praleidzia pesciuosius kad ir ne perejoje per gatve ."

Komentuoti
Brandaus amžiaus manekenės susilaukė daugiau aplodismentų.

Anykščių turguje, dėl tiesiog ant žemės dažnai išdėstytų drabužių ,,iš antrų rankų“, anykštėnų meiliai vadinamo ,,pievele“, šiandien skraidė  kūrybos mūzos. Anykščių menų inkubatorius – menų studija, padedant Lietuvos kultūros tarybai ir Anykščių rajono savivaldybei, organizavo madų šou.Turguje sukonstruotu podiumu žengė įvairaus amžiaus ir sudėjimo anykštėnės, demonstruodamos dizainerių sukurtus, o įdomiausia  - ir čia pat, šį rytą, iš turgaus prekybininkų pasiskolintus parduodamus drabužius, kuriuos sukomplektavo dizainerės Kristina Kruopienytė ir Rita Kaupelienė.

 Renginys ,,Madinga. Kūrybinga. Atsakinga.“ buvo skirtas pristatyti naujausioms madų tendencijoms ir parodyti moterims, kad ir apsirengus padevėtais rūbais, galima gražiai atrodyti.
Manekenes dažė ir šukavo Anykščių ,,Grožio kampas“ specialistai, šalia palapinės, kurioje pasirodymui ruošėsi modeliai - vyreniųjų klasių moksleivės, mokytojos, to paties menų inkubatoriaus rezidentės - būriavosi jų palaikymo komandos – vyrai, vaikai ir mamytės.
Didžiausių ovacijų susilaukė ne jaunųjų dizainerių iš VDU Evelinos Kupšytės ir Esterės Gedvilaitės - Valatkienės sukurti drabužiai ir juos demonstruojančios jaunos gražios merginos, o vyresnių anykštėnių, aprengtų turguje parduodamais drabužiais ,,iš antrų rankų“, kuriuos parinko ir sukomplektavo dizainerės K. Kruopienytė ir R. Kaupelienė, pasirodymas.
Vykstant madų demonstravimui, prekyba turguje beveik sustojo, o po pasirodymo į palapines sugrąžinti ant manekenių pabuvę drabužiai akimirksniu buvo išpirkti.
Pakalbinta turgaus prekeivė iš Panevėžio džiaugėsi, kad apyvarta buvusi ypač gera, o dėvėtų drabužių kainoms madų šou įtakos neturėjo. ,,Jūsų kaime - labai faina“, - komentavo prekeivė pasirodymą.
Anykščių menų inkubatoriaus – menų studijos darbuotoja Kamilė Bitvinskaitė, kuruojanti šį projektą, ,,Anykštai“ sakė, kad ,,Dizaino savaitė“ Anykščiuose vyksta jau ketvirtus metus, o šių metų renginiai ypatingi, nes apie madą anykštėnams penktadienio vakarą pasakojo iš Anykščių kilusi dizainerė K. Kruopienytė.

Plačiau – antradienio ,,Anykštoje“.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Labai šaunu! Šaunuolės merginos, nepabūgusios pabūti manekenėmis. Daugiau tokių renginių. Gaila, nežinojau..

  Prieš mėnesį
 • ziurovas

  Nuoroda

  atsirado modeliai ;DDDDD

  Prieš mėnesį
 • Drapanos

  Nuoroda

  Brangzzzz

  Prieš mėnesį
 • Onute

  Nuoroda

  kaip paziurejau nuotraukas tai labjausei patika tas vyras su zebra kelnem.

  Prieš mėnesį
 • Dzeki Chiana

  Nuoroda

  Reikejo paimti vesti rengini, tai butu buve dar linksmiau

  Prieš mėnesį
 • Juozukas

  Nuoroda

  Priešpaskutinėse nuotraukose, visiškas ' p r a v a l a s ' . Manekenė negali būti susikuprojusi. Pirmą taisyklę reikia žinoti.

  Prieš mėnesį
 • ...

  atsakymas į: Juozukas Nuoroda

  Juozuk,cia nei vienos nera manekenes visos is idejos dare,svarbiasia pakrotikuoti,kas gi daugiau anykstenams rupi.

  Prieš mėnesį
 • Tumba Rumba!

  Nuoroda

  Nepalikite vyrų apkiautusiais !!! :)

  Prieš mėnesį
 • Bravo!

  Nuoroda

  Ir visgi Anykščiai ne užkampis! Kokios fainos raganaitės žengia podiumu! Kad taip Anykščiuose vasarą moterys puoštųsi. Jokios palangos neprilygtų!!! Sėkmės ir ačių organizatoriams bei drąsioms dalyvėms. :)

  Prieš mėnesį
 • Labai

  Nuoroda

  Labai tokie sou reikalingi , kad taip dazniau , ir zmonems linksma , turrgus tai juk ne vien tik nusipirkt , bet ir bendravimas , o to labai reikia , o gal kad ir su mazais vaikuciais butu kas nors panasaus surengta tai tikrai butu - keliam nykscius uz Anykscius..

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau