Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Sekmadienį vykusiuose Lietuvos prezidento rinkimuose Anykščių rajone didžiausio palaikymo sulaukė Ingrida Šimonytė. Už ją balsus atidavė 4077 rinkėjai.


Antras liko Gitanas Nausėda - 3612 balsų, trečias - Saulius Skvernelis (2946 balsai).
Už Vytenį Povilą Andriukaitį Anykščių rajone balsavo 772 rinkėjai, už Arvydą Juozaitį - 552.
Valdemar Tomaševski gavo 53 anykštėnų balsus, Mindaugas Puidokas - 303.
Už Naglį Puteikį balsavo 99, o už Valentiną Mazuronį - 96 Anykščių rajono rinkėjai.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Užtat

  Nuoroda

  Šimonytei daug balsų, kad anykštėnai yra kaip avių banda. Dauguma savo nuomonės nebeturi.Labai išsiilgę konservatorių valdymo ir jų naktinės reformos.pasekmes greitai pamiršo.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ka padarysi

  atsakymas į: Užtat Nuoroda

  Laisve. Kas kaip nori , taip ir kvailioja. Zmoniu kvailumui pasireiksti ribu nebuvo , nera ir ateityje nebus.Absoliuciai nemasto, renka kas ta minute grazu ir kokia tuo metu nuotaika pas juos yra. O paskui vilko balsu ir staugia,kad ne tuos ar ne ne ta issirinko

  Prieš 4 mėnesių
 • Gal prezidentūroje turėtu kabėt ir vaivorykstes veliava...

  Prieš 4 mėnesių
 • Kai

  Nuoroda

  Senmergė bus prezidentė nežinau kur nueisim juk nevedęs žmogus vienišas be patirties stresinis niekur vieniši neturėtų dirbti valdyme

  Prieš 4 mėnesių
 • A-ū!

  atsakymas į: Kai Nuoroda

  Na ir pažiūros..Kuriame amžiuje gyvenate ir kokiame miške?

  Prieš 4 mėnesių
 • kaimas

  Nuoroda

  kaimas laukia naujų pramogų, susijusių su kailio lupimu ir visokių vaivorykštinių naujienų savo kasdienybėje...už ją....kad ir kaime nebūtų nuobodu.

  Prieš 4 mėnesių
 • valio

  Nuoroda

  Anykstenai uz Simonyte ane ka gi laukit dirzu suverzimo bet dabar ant kaklo gal bus nes nebera kur verzt jau .Labai greit uzmirsot tuos gerus ju valdymo metus kabutese.

  Prieš 4 mėnesių
 • Pranas

  Nuoroda

  kalba kad da reiks balsuot da karta , bet gi jau surinko daugiausia tasku tai jau skaitau isrinkta .

  Prieš 4 mėnesių
 • 3 klausimai

  Nuoroda

  Tubiui prokuratūra siūlo 4 metus laisvės atėmimo?
  Kodėl Alesionka nekandidatavo į Prezidentus?
  Ar KGB verbuodavo netradicinės orientacijos?

  Prieš 4 mėnesių
 • mokinys

  Nuoroda

  Kodėl neverta balsuoti už Šimonyte: Nes kaip norit taip sakykit, ir kaip norit teikit, bet šios moters taikyta fiskalinė politika krizinių laikotarpiu atnešė nepaitaisomų padarinių, blogiausiai pasiturintiems ir vidutiniškai pasiturintiems asmenims (emigracijos mastai aiškus). Nežinau, kodėl visi portalai rėkia, kad tai buvo teisingi žingsniai nesiskolinti iš tvf, taip tai būtų geras žingsnis jeigu, apie valstybinių popierių pirkimą būtų visiems lygiai pranešta ir visi lygiai galėtų investuoti į juos (manau ir močiutės iš koinių būtų santaupas investave labai pelningai ir pensijų apkarpymai nebūtų tokie baisus), tačiau tai neįvyko, taigi ši moteris pritraukė vadinamus " investuotojus" :DD atsipeikėkit žmones ir daugiau makroekonomikos pasimokykit, p.s laukiu protingų žmonių atsakymų, kurie gali paneigti Ingridos klaidas kriziniu laikotarpiu, o ne lrt, delfi ir 15min fanų kurie šiuos portalus laiko už informacijos šaltinį :) (Lietuviška kalba netaisyta)

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau