Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Norėdamas naujame kolektyve išsiaiškinti, kas yra lyderis, pasižiūrėkite, ant kieno stalo guli kondicionieriaus pultas.

Komentaras

Rita:„Kiek pastebejau tvarkingiausiai ir saugiausiai vairuoja pagyvenusios senjoros , visuomet vairuoja atsargiai , apgalvotai , praleidzia pesciuosius kad ir ne perejoje per gatve ."

Komentuoti

Pirmąją balsavimo iš anksto dieną Anykščių rajone savo nuomonę pareiškė 165 rinkėjai arba 0,74 proc. Identiškas ir visos Lietuvos rinkėjų aktyvumas antrajame Prezidento rinkimų  ture ir Europos parlamento rinkimuose.

 

Pirmajame Prezidento rinkimų ture, pirmąją išankstinių rinkimų dieną Anykščių rinkėjų aktyvumas buvo 0,82 proc., Lietuvos - 0,70 proc..

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Konservatorius.....

  Nuoroda

  Man labiausiai gaila tu žmonių kurie palaiko Landsbergi o po to paveldėtoja anūką. Brangieji tai jus pasakykite kas sunaikino valstybe? Tik nerėkite, kad komunistai ar rusai o kas valdo Lietuva 27m? kodėl jus nereikalaujate savo dievaičiu atsakomybes? Jus pasakykite o ką šis anūkas padare gero dėl Lietuvos nors viena epizodą? Aš manau kol ši partija neatsikratys lansbergizmo tol ji bus nepopuliari tarp išsilavinusiu žmonių. Jos tikslas pagal ideologija yra valstybe, Tautiškumas, šeima o kodėl Jie balsuoja prieš??????? Todėl manau kad ši partija yra sukurta neoliberalbolsevikiniu pažiūrų. Aš esu konservatyviu pažiūrų, bet už šia partija negaliu balsuoti, nes butų išdavyste mano įsitikinimams. Jus balsuotojai ir lansbergizmo garbintojai paklauskite anūko, kodėl jis tylėjo lyg niekšelis kai jo paklausė ar jus pritariate Vyčio paminklui Vilniuje? Jūsų brangieji vadai net Vyčio paminklui nepritaria, tai už kokia ateiti jus balsuojate? Už komunistine, globalistine ne Lietuvių, Lietuva? Aš manau nėra tas didvyris kuris garsiai rėkia rusai puola o pagal darbus dirba Rusijai.

  Prieš mėnesį
 • Dėl euro

  Nuoroda

  Kiek metų gaus Tubis? Ar jis sėdės realiai ar gaus lygtinai? Kodėl jis laisvėje?

  Prieš mėnesį
 • evriniam

  atsakymas į: Dėl euro Nuoroda

  Kai labai daug zinosi, greitai pasensi. Ziurek,kad tik tau in tuos namus netektu papulti tu ,gadiuga niesciastnaja. Jeigu toks chytras esi,tai pulk ir ikalink. Ko lauki? Ir tada gal nustosi loti. Kiek galima vien apie ta pati?

  Prieš mėnesį
 • BGK

  atsakymas į: evriniam Nuoroda

  Taigi turbūt būdamas komisaru ne vieną gaidynan buvo uždaręs, tai dabar tokie iš džiaugsmo ir gieda, tiktai kažko labai apipešioti

  Prieš mėnesį
 • seimos negali turet ir tvarkyt, o valstybei nori visai vadovaut? O del gyvenimo gero su ievru, tai ir bankai suoke ir konservai su simonyte priesakyje arabus pute

  Prieš mėnesį
 • niekaip netikiu

  Nuoroda

  negi litvynai takie durni ir ištinks bankyru ? Ans gi apypise visu lytvu kai sake - "atais euras, bus rojus letuvoj..." Ale tikrai "rojus" - ubagais net vidutiniokai tapo...:-)

  Prieš mėnesį
 • Paeiliui dvi paneles is eiles su - aite ir - yte Lietuvai prazutis .

  Prieš mėnesį
 • Nepražūtis

  atsakymas į: X Nuoroda

  Anoji gebėjo net chaholus globoti,o va šitoji priedo dar ir gražiai šokdama mus pralinksmins. Būsma visi sotūs ir laimingi.

  Prieš mėnesį
 • pagyvene zmones o

  Nuoroda

  tiki pasakomis

  Prieš mėnesį
 • jo

  Nuoroda

  kolonijoje vergams rojus ???

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau