Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

– Kai jūs nusišypsote, man kyla noras pasikviesti jus į svečius.
– Mielai ateisiu. Kur jūs gyvenate?
– Aš – stomatologas.

Komentaras

kam:„jie reikalingi,jei nieko nedirba,nes nieko negauna. Ažupiečių Nefienės niekas nematė ir negirdėjo.Tai ,kokia iš jos nauda?"

Komentuoti

Gegužės 13–17 dienomis anykštėnai, dalyvaujantys projekto „Kulinarinio paveldo ir tradicinių amatų įgūdžių išsaugojimas ir skatinimas“  veiklose, viešėjo Baltarusijoje. Jie kartu su projekto partneriais iš Lietuvos, Latvijos bei Baltarusijos dalyvavo mokomajame seminare, skirtame skatinti tęsti ar plėsti su kulinariniu paveldu ir tradiciniais amatais susijusias veiklas. Po seminaro Lietuvos ir Latvijos partnerių delegacija tris dienas keliavo po Minsko ir Gardino regionus,  kur susipažino su šių kraštų kultūriniu, istoriniu, kulinariniu paveldu bei tradiciniais amatais.

 

Keliaudami Baltarusijos partnerių sudarytu maršrutu anykštėnai dalyvavo įvairiose edukacinėse programose, lankėsi amatų centruose, degustavo tradicinius patiekalus ir klausėsi Baltarusijos liaudies dainų ir muzikos ansamblių. Visiems įspūdį paliko kaimo turizmo sodybos, kurios teikia ne tik apgyvendinimo paslaugas, bet ir siūlo lankytojams įvairių veiklų, pavyzdžiui, susipažinti su bitininkystės paslaptimis, stebėti senovinio muzikos instrumento gamybos procesą, pasigaminti sėkmės angelą, paruošti tradicinių patiekalų ir t.t. Daugelis projekto dalyvių pasisėmė įkvėpimo ir idėjų, kaip suderinti tradicinius amatus ar kulinarinį paveldą su turizmu.

Gerosios patirties dalijimosi vizitą vainikavo nedidelis festivalis, kuris visiems projekto dalyviams tapo tarsi repeticija. Juk projekto „Bella Kultūra“ metu bus surengti net 4 tarptautiniai istoriniai-kultūriniai festivaliai, per kuriuos 8 projekto partnerių iš 3 šalių amatininkai ir kulinarinio paveldo atstovai visuomenei demonstruos amatus, vaišins savo ruoštais patiekalais, supažindins su jų gaminimo procesu, turės galimybę parduoti savo gaminių. Pirmasis toks tarptautinis festivalis vyks jau birželio 22 dieną Ludzoje (Latvija), o antrasis – rugsėjo 28 dieną Anykščiuose.

Šis gerosios patirties dalijimosi vizitas anykštėnams buvo labai naudingas, nes buvo puikios galimybės ne tik pažinti kitos šalies kultūrą ar pasisemti idėjų, tačiau ir užmegzti naujų svarbių pažinčių, pasikeiti kontaktais.

Anykščių r. savivaldybės informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • As

  Nuoroda

  Kada begancius anglus informuos, kad yra tokie Anyksciai..?

  Prieš 3 mėnesių
 • skaitytojas

  Nuoroda

  Kaip skiriasi Tubio pramoginės kelionėms ir šita. Visi matome, kad kelionė su tikslu, kelionėje nėra valdžiažmogių. Didelė gėda Tubiui.

  Prieš 3 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: skaitytojas Nuoroda

  Vienus rusai puola, bet anykštėnai išskirtiniai- Tubis pastoviai sapnuojas

  Prieš 3 mėnesių
 • Maisto belarusai

  Nuoroda

  nelabai to paveldo turi. Dranikai is bulbu ir desra kraujine. Samagonus tai prastus. Galva ryte skelia. Bet pasigirti moka

  Prieš 3 mėnesių
 • Milda

  Nuoroda

  Prasminga ir naudinga isvyka , tikekimes , i anykstenu gyvenima ines naujoviu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Redakcijai

  Nuoroda

  Redakcija, kopijuodami info nukopijuokite viską - ir informaciją apie ES finansavimą.

  Prieš 3 mėnesių
 • Info

  Nuoroda

  Važiuota ne už mokesčių mokėtojų pinigus, vizitą finansuoja ES, kitaip tų pinigėlių įsisavinti nepavyktų. Pinigai skirti būtent šiam projektui ir jo veikloms.

  Prieš 3 mėnesių
 • Trinidada

  Nuoroda

  Pramoginių kelionių už mokesčių mokėtojų pinigus reikėtų vengti. Tik kritikavom K. Tubį už Kinijas ar Gruzijas...

  Prieš 3 mėnesių
 • valdzios keiciasi

  Nuoroda

  o nuvaziuot pasivalgymai ,ne ir uz musu moketoju pinigus,nei sazines nei ,pagarbos rinkejams

  Prieš 3 mėnesių
 • ili 0v8

  Nuoroda

  Jai ne Anyksta tai visi po Akmeniu gyventume.BRAVO.

  Prieš 4 mėnesių