Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Panevėžio apygardos teismas atmetė buvusio UAB Anykščių komunalinis ūkis laikinojo vadovo Jono Žukausko apeliacinį skundą ir paliko galioti Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmų sprendimą. Anykščių teismo rūmai nusprendė, jog J.Žukausko atleidimas iš darbo buvęs teisėtas. 

 

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Mes turime puikų komunalinio vadovą Liną. Palaikykime jį ir nežiūrėkime į praeitį.

  Prieš 4 mėnesių
 • Plačiau

  Nuoroda

  Tubiui nepasisekė. Dukterėčią išmetė iš kalėjimų departamento vadovų, būtų sėdėjęs kaip ponas. Dabar teks normaliai pasėdėti.

  Prieš 4 mėnesių
 • Vytas

  Nuoroda

  Ale pasitaisis Jonus is veida...

  Prieš 4 mėnesių
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Ir ko šis ponaitis ieško nepametis. Jei jau meras Tubis atleido iš darbo, vadinas buvo už ką, jokie teismai nepadės. Ponas Tubis teisininkas, žino įstatymus. Geriau jau darbo kokio turėtų ponas Žukauskas ieškotis, o ne po teismus važinėti, laiką gaišti ir kitus gaišinti. Atroda, kad ir nauja komunalnykų vadovo kėdė kliba. Daug netvarkos. Svedasys kapuos nebedaug vietas liko, gal tik kokiem metam. Ar stačius žmones reikės lkaidot, kai vietos nebeliks? Šunų palaidų kaimuos pilna, kamunalinykai negauda. Bendrus šiukšlių kanteinerius panaikina, nėr kur šiukšlių išpilti. Jei kaks sytovi konteineris, tau užrakintas. U-tat visokias padangas ir veža žmones prie kapų kanteinerių. Saka, kad pirtis Svedasys suremontuoita naujai, ale mana diedas buva, tai nelabai patenkintas griža. Rejka komunal;nykams sukrusti.

  Prieš 4 mėnesių
 • Jadzei

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Kodėl teisininkas Tubis laisvėje?

  Prieš 4 mėnesių
 • Vinca

  Nuoroda

  Blagai , tai prijama tai atlaidzia tai pa teismus trunkas a darbas vietaj stovi.

  Prieš 4 mėnesių
 • Rašyti

  atsakymas į: Vinca Nuoroda

  Tubio kadrų politika verta epopėjos.

  Prieš 4 mėnesių