Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Norėdamas naujame kolektyve išsiaiškinti, kas yra lyderis, pasižiūrėkite, ant kieno stalo guli kondicionieriaus pultas.

Komentaras

Rita:„Kiek pastebejau tvarkingiausiai ir saugiausiai vairuoja pagyvenusios senjoros , visuomet vairuoja atsargiai , apgalvotai , praleidzia pesciuosius kad ir ne perejoje per gatve ."

Komentuoti
2019-05-22

Nesumokėjo

Gautas vyro (g. 1981 m.) gyv. Anykščių r., Troškūnų sen., Žviliūnų k., pareiškimas, kad 2019-05-09 pagal sudarytą paprastojo vekselio sutartį vyrui už 2300 eurų pardavė krosinį motociklą KTM, tačiau asmuo sutartos pinigų sumos nesumokėjo.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kokie

  Nuoroda

  Debilai žmonės ir dar jauni juk ne diedukai su motociklais važinėja

  Prieš mėnesį
 • Lietuvoje

  Nuoroda

  negalima nieko daryti be pinigu i prieki, jokio darbo. Parduodant kazka reikia pinigus gauti is anksto. Kitaip gauni ragu kruva. Cia jau 30 metu sitas tesiasi. Nebent malkas bobutei suskaldyti, zinant ka ta apmokes. O pvz. sudejes langus i nama ir rades uzkabinta spyna - skaityk ragai. Langu nebeisimsi, jie jau ne tavo. O saibas ieskok per teisma, pasiseks arba ne.

  Prieš mėnesį
 • Čia Lietuva

  Nuoroda

  Čia Lietuva. čia litūs lyja...Nereikia taip kvailai pasitikėti. Juk klba eina ne apie kelis eurus, bet apie tūkstančius. Ot bus juoko, jei tas patiklus pardavėjas neatgaus nei motociklo, nei pinigų. Gal jau seniai tas motociklas perparduotas ar pragertas.

  Prieš mėnesį
 • Mickūnai

  Nuoroda

  po kroso varžybų, jeigu laimės sumokės, jei pralaimės, grąžins KTMą

  Prieš mėnesį