Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti
2019-05-22

Nesumokėjo

Gautas vyro (g. 1981 m.) gyv. Anykščių r., Troškūnų sen., Žviliūnų k., pareiškimas, kad 2019-05-09 pagal sudarytą paprastojo vekselio sutartį vyrui už 2300 eurų pardavė krosinį motociklą KTM, tačiau asmuo sutartos pinigų sumos nesumokėjo.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kokie

  Nuoroda

  Debilai žmonės ir dar jauni juk ne diedukai su motociklais važinėja

  Prieš 4 mėnesių
 • Lietuvoje

  Nuoroda

  negalima nieko daryti be pinigu i prieki, jokio darbo. Parduodant kazka reikia pinigus gauti is anksto. Kitaip gauni ragu kruva. Cia jau 30 metu sitas tesiasi. Nebent malkas bobutei suskaldyti, zinant ka ta apmokes. O pvz. sudejes langus i nama ir rades uzkabinta spyna - skaityk ragai. Langu nebeisimsi, jie jau ne tavo. O saibas ieskok per teisma, pasiseks arba ne.

  Prieš 4 mėnesių
 • Čia Lietuva

  Nuoroda

  Čia Lietuva. čia litūs lyja...Nereikia taip kvailai pasitikėti. Juk klba eina ne apie kelis eurus, bet apie tūkstančius. Ot bus juoko, jei tas patiklus pardavėjas neatgaus nei motociklo, nei pinigų. Gal jau seniai tas motociklas perparduotas ar pragertas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Mickūnai

  Nuoroda

  po kroso varžybų, jeigu laimės sumokės, jei pralaimės, grąžins KTMą

  Prieš 4 mėnesių