Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Ketvirtadienį, gegužės 23-ąją, 101-ąjį gimtadienį švenčianti Joana Dabužinskienė tą dieną atliko ir pilietinę pareigą - balsavo Prezidento ir Europos parlamento rinkimuose.

 

Anykščiuose anūkės Rasos Jakovlevienės globojama J.Dabužinskienė registruota yra Rokiškio rajone, kur nugyveno didžiąją savo amžiaus dalį, todėl balsavo paštu. Ją aplankė Anykščių rajono rinkimų komsiijos pirmininkė Janina Kuliešienė ir šios komisijos narys Linas Šulskus. Močiutė iš rinkimų komisijos atstovų gavo gėlių ir A4 lapo formato padidinamąjį stiklą, ,,kad lengviau laikraščius skaitytų“.

J.Dabužinskienė gimusi 1918-aisiais, taigi šioje žemėje susitiko su visais Lietuvos Prezidentais. Ji ,,Anykštai“ sakė, kad ir prieškaryje dalyvo rinkimuose.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 123

  Nuoroda

  Na su visa pagarba jos amziui ir zilai galvai, bet vis tik turi but amziaus cenzas balsavimui.

  Prieš 3 mėnesių
 • Cha

  Nuoroda

  Močiutė tai matosi pilno proto, nors jai ir 101 metai, o kai kurie komentatoriai-abejoju... Na tur būt aišku apie ką kalbu...

  Prieš 4 mėnesių
 • na

  atsakymas į: Cha Nuoroda

  gryna teisybe,kiek zmoniu yra nepatenkintu viskuom,gyvent blogai,parduotuvej blogai,pas daktarus blogai,atsikele jau viskas blogai,gal ju paciu jau reik gailet,sunku jiems taip gyvent,

  Prieš 3 mėnesių
 • Močiutė? Ji yra ir promočiutė, kodėl įvardijama tik močiutė? Ji pagal giminystę yra ir mama, ir teta, ir svainė ir t.t. tai kodėl tik močiutės giminystę pabrėžiate?

  Prieš 4 mėnesių
 • na

  atsakymas į: ? Nuoroda

  ko cia prisipisineji?

  Prieš 4 mėnesių
 • Nereikia

  atsakymas į: ? Nuoroda

  kabinėtis prie gražių žodžių. Juk čia bendrai kalbama,kad tokių metų moterytė yra ne bobutė,sena moteris ar kažkaip kitaip,o tiesiog gražiai įvardinant močiutė. Negi jums neaišku,kad nei mano,nei jūsų jinai nėra močiutė. O daboja ją anūkė,tad net ir nėra jokia klaida,betikslis kabinėjimasis prie žodžių. Anūkei jinai yra močiutė. Ir ne tik anuūkei,bet aplamai visiems gražus seno žmogaus apibudinimas.

  Prieš 4 mėnesių
 • Danguolė

  Nuoroda

  Kad nekiltų klausimų-mano močiutė protaujanti ir pati nusprendė už ką balsuoti

  Prieš 4 mėnesių
 • Idomu

  Nuoroda

  Ar ji supranta užka balsuoja jei yra jaunų žmonių o nežino kur randasi, pakiša kur parodo ten ir braukia

  Prieš 4 mėnesių
 • augis

  Nuoroda

  saunuoliai

  Prieš 4 mėnesių
 • Berods

  Nuoroda

  Kazkada buvo amziaus cenzas balsuojant?

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau