Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Norėdamas naujame kolektyve išsiaiškinti, kas yra lyderis, pasižiūrėkite, ant kieno stalo guli kondicionieriaus pultas.

Komentaras

Rita:„Kiek pastebejau tvarkingiausiai ir saugiausiai vairuoja pagyvenusios senjoros , visuomet vairuoja atsargiai , apgalvotai , praleidzia pesciuosius kad ir ne perejoje per gatve ."

Komentuoti

Ketvirtadienį, gegužės 23-ąją, 101-ąjį gimtadienį švenčianti Joana Dabužinskienė tą dieną atliko ir pilietinę pareigą - balsavo Prezidento ir Europos parlamento rinkimuose.

 

Anykščiuose anūkės Rasos Jakovlevienės globojama J.Dabužinskienė registruota yra Rokiškio rajone, kur nugyveno didžiąją savo amžiaus dalį, todėl balsavo paštu. Ją aplankė Anykščių rajono rinkimų komsiijos pirmininkė Janina Kuliešienė ir šios komisijos narys Linas Šulskus. Močiutė iš rinkimų komisijos atstovų gavo gėlių ir A4 lapo formato padidinamąjį stiklą, ,,kad lengviau laikraščius skaitytų“.

J.Dabužinskienė gimusi 1918-aisiais, taigi šioje žemėje susitiko su visais Lietuvos Prezidentais. Ji ,,Anykštai“ sakė, kad ir prieškaryje dalyvo rinkimuose.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 123

  Nuoroda

  Na su visa pagarba jos amziui ir zilai galvai, bet vis tik turi but amziaus cenzas balsavimui.

  Prieš mėnesį
 • Cha

  Nuoroda

  Močiutė tai matosi pilno proto, nors jai ir 101 metai, o kai kurie komentatoriai-abejoju... Na tur būt aišku apie ką kalbu...

  Prieš mėnesį
 • na

  atsakymas į: Cha Nuoroda

  gryna teisybe,kiek zmoniu yra nepatenkintu viskuom,gyvent blogai,parduotuvej blogai,pas daktarus blogai,atsikele jau viskas blogai,gal ju paciu jau reik gailet,sunku jiems taip gyvent,

  Prieš mėnesį
 • Močiutė? Ji yra ir promočiutė, kodėl įvardijama tik močiutė? Ji pagal giminystę yra ir mama, ir teta, ir svainė ir t.t. tai kodėl tik močiutės giminystę pabrėžiate?

  Prieš mėnesį
 • na

  atsakymas į: ? Nuoroda

  ko cia prisipisineji?

  Prieš mėnesį
 • Nereikia

  atsakymas į: ? Nuoroda

  kabinėtis prie gražių žodžių. Juk čia bendrai kalbama,kad tokių metų moterytė yra ne bobutė,sena moteris ar kažkaip kitaip,o tiesiog gražiai įvardinant močiutė. Negi jums neaišku,kad nei mano,nei jūsų jinai nėra močiutė. O daboja ją anūkė,tad net ir nėra jokia klaida,betikslis kabinėjimasis prie žodžių. Anūkei jinai yra močiutė. Ir ne tik anuūkei,bet aplamai visiems gražus seno žmogaus apibudinimas.

  Prieš mėnesį
 • Danguolė

  Nuoroda

  Kad nekiltų klausimų-mano močiutė protaujanti ir pati nusprendė už ką balsuoti

  Prieš mėnesį
 • Idomu

  Nuoroda

  Ar ji supranta užka balsuoja jei yra jaunų žmonių o nežino kur randasi, pakiša kur parodo ten ir braukia

  Prieš mėnesį
 • augis

  Nuoroda

  saunuoliai

  Prieš mėnesį
 • Berods

  Nuoroda

  Kazkada buvo amziaus cenzas balsuojant?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau