Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti
Arūnas Vilkončius. Nuotrauka iš asmeninio archyvo.Paveikslų nuotraukos Indrės RUKŠAITĖS.

Nuo gegužės mėnesio pradžios anykštėnai ir miesto svečiai, apsilankę Anykščių L. ir S. Didžiulių bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriuje, nelieka nepastebėję, kad skyriaus interjeras papuoštas tapybos darbais, kuriuose lengvai atpažįstami anykštėnams mieli  vaizdai. Tai Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos direktoriaus ir kompozicijos mokytojo Arūno Vilkončiaus originalia tapybos štampavimo technika tapyti paveikslai: „Šv. Mato angelas“, kuriame į dangų kyla mūsų miesto gražiosios  gotikinės bažnyčios bokštai; „Rubikiai“, „Šventoji“, „Anykščių panorama“, „Kompozicija“.


Savita ir nauja tapymo technika buvo pastebėta ir palankiai įvertinta meno žinovų, menininkas nuolat kviečiamas su savo darbais dalyvauti įvairiose parodose. A. Vilkončius nuo 1978 metų surengė 7 personalines ir dalyvavo per dvidešimtyje grupinių parodų Lietuvoje bei užsienyje. Svarbesnės parodos: projektas „Vilnius – vartai į Aukštaitiją“ Lietuvos dailininkų sąjungos galerijoje (2011m.), lietuvių menininkų paroda „.lt“ Šteinfurte Gravenshorsto vienuolyne Vokietijoje (2007 m.).
Paklaustas, kaip gimė mintis, tapant naudoti štampavimo techniką, juokaudamas atsako, kad laiko trūkumas skatina naujovių atsiradimą.
Dailininko paveikslų ekspozicija bibliotekoje bus atnaujinama kas du mėnesius, tad palaipsniui anykštėnai turės galimybę susipažinti su didele dalimi A. Vilkončiaus tapybos darbų.

 

Judita SKAČKAUSKIENĖ

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta