Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Norėdamas naujame kolektyve išsiaiškinti, kas yra lyderis, pasižiūrėkite, ant kieno stalo guli kondicionieriaus pultas.

Komentaras

Rita:„Kiek pastebejau tvarkingiausiai ir saugiausiai vairuoja pagyvenusios senjoros , visuomet vairuoja atsargiai , apgalvotai , praleidzia pesciuosius kad ir ne perejoje per gatve ."

Komentuoti

14 valandą Anykščiuose nulijo trumpas lietus, kiek atgaivinęs rekordiškai įkaitusį orą. Vakar, trečiadienį, Anykščių hitrometeorologijos poste fiksuota 35 laipsnių oro temperatūra, šiandien - 34,5 laipsnio. Pasak šio posto stebėtojo Petro Buterlevičiaus, vakar naktį žemiausia oro temperatūra Anykščiuose buvo 22 laipsniai.

 

Trečiadienį užfiksuota ir rekordinė Šventosios upės ties Anykščiais temperatūra - 25 laipsniai, šiandien upės vanduo kiek vėsesnis - 24,4 laipsnio.

Šventosios vandens lygis per pastarąją parą pakilo keturiais centimetrais, vadinasi, Šventosios aukštupyje arba jos intakų baseinuose gausiai palijo.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mare

  Nuoroda

  Matavau Pagojes tvenkiny tai rode 38, 5 laipsnio , bet bandziau maudytis tai atrode saltesnis , ir vanduo isyla nevienodai , gal pavirs siltesnes o prie dugno gali but ir jau saltesnis , matyt priklauso nuo vandens sudeties .

  Prieš savaitę
 • Jaronimas

  atsakymas į: Mare Nuoroda

  matuoti temp reikia 30-50 cm gylyje, o ne paviršiuje.

  Prieš savaitę