Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

14 valandą Anykščiuose nulijo trumpas lietus, kiek atgaivinęs rekordiškai įkaitusį orą. Vakar, trečiadienį, Anykščių hitrometeorologijos poste fiksuota 35 laipsnių oro temperatūra, šiandien - 34,5 laipsnio. Pasak šio posto stebėtojo Petro Buterlevičiaus, vakar naktį žemiausia oro temperatūra Anykščiuose buvo 22 laipsniai.

 

Trečiadienį užfiksuota ir rekordinė Šventosios upės ties Anykščiais temperatūra - 25 laipsniai, šiandien upės vanduo kiek vėsesnis - 24,4 laipsnio.

Šventosios vandens lygis per pastarąją parą pakilo keturiais centimetrais, vadinasi, Šventosios aukštupyje arba jos intakų baseinuose gausiai palijo.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mare

  Nuoroda

  Matavau Pagojes tvenkiny tai rode 38, 5 laipsnio , bet bandziau maudytis tai atrode saltesnis , ir vanduo isyla nevienodai , gal pavirs siltesnes o prie dugno gali but ir jau saltesnis , matyt priklauso nuo vandens sudeties .

  Prieš 3 mėnesių
 • Jaronimas

  atsakymas į: Mare Nuoroda

  matuoti temp reikia 30-50 cm gylyje, o ne paviršiuje.

  Prieš 3 mėnesių